Nowa Jednostka: HETMAN :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12880
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • TAK

    Głosy: 58 28,9%
  • NIE

    Głosy: 96 47,8%
  • TAK, ale trzeba dopracować

    Głosy: 47 23,4%

  • W sumie głosujących
    201
Status
Zamknięty.

DeletedUser12880

Guest
30049ll.jpg


Tylko zamiast tej korony by sie cos innego odrobiło :) Nie wiedziałem co mam tam wkleić :)

1. Jak wiadomo Hetman był to średniowieczny GŁÓWNODOWODZĄCY WOJSK

2. Hetman jest drogi i można mieć tylko jednego na wioskę.

3. Pierwszego hetmana można wytworzyć dopiero jak Rycerz zdobędzie wszystkie przedmioty.

4. Tak opisowo:

Podczas gdy szlachcic. Nawija z ludem i obniża poparcie, hetman udaje sie do wojsk w raz z Rycerzem i przejmuje 25% wszystkich wojsk znajdujących sie w wiosce. I przyłancza je do naszej armii ( gdy nie mamy wystarczającej ilości miejsc w w zagrodzie to po powrocie z jeńcami w naszej wiosce pozostaje tylko tyle woja ile się zmieści a reszta "znika":D)

5. Hetman "działa" TYLKO w tedy gdy atakuje z Rycerzem i Szlachcicem

6. Maksymalnie można mieć 10 Hetmanów

7. Każdy hetman zajmuje o 50 miejsc w zagrodzie więcej od poprzedniego
(1=150; 2=200; 3=250 itd.)

8.Hetmana wytwarza sie w Pałacu

I jak wam sie podoba? :D
Będę wdzięczny za opinie :)
Pozdro
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

Taaa...

A odpowiedz mi na jedno pytanie, niby w jaki sposób by to działało?? Atakujesz np. 2000 lekkiej i 4000 toporów razem ze szlachtą, rycerzem i hetmanem. Obrońca ma 3000 pików i 2500 mieczy. I co te 25 % wojsk obrońcy przechodzi przed walką do atakującego i razem z nimi atakują, czy może będą walczyć, zginął, a hetman to nie wiadomo kto i ich wskrzesi ??
Ogółem mi się nie podoba, chociaż Niemcy powinni pomyśleć o wprowadzeniu nowej sensownej jednostki, by było ciekawie. Ale chyba regulamin zabrania zakładania propozycji o nowych jednostkach, a więc przygotuj się na skasowanie tego tematu :p

Oczywiście na nie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6429

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

wyśle 4 hetmanów i nie ma walki phi...za proste by było...

a wogóle to nie można nowych jednostek proponować :)

po drugie sonda
po trzecie było(z jeńcami)
po czwarte nie :)
 

DeletedUser12880

Guest
Taaa...

A odpowiedz mi na jedno pytanie, niby w jaki sposób by to działało?? Atakujesz np. 2000 lekkiej i 4000 toporów razem ze szlachtą, rycerzem i hetmanem. Obrońca ma 3000 pików i 2500 mieczy. I co te 25 % wojsk obrońcy przechodzi przed walką do atakującego i razem z nimi atakują, czy może będą walczyć, zginął, a hetman to nie wiadomo kto i ich wskrzesi ??
Ogółem mi się nie podoba, chociaż Niemcy powinni pomyśleć o wprowadzeniu nowej sensownej jednostki, by było ciekawie. Ale chyba regulamin zabrania zakładania propozycji o nowych jednostkach, a więc przygotuj się na skasowanie tego tematu :p

Oczywiście na nie :)



no to by brał to co po ataku zostanie i z tego 25% :)

wyśle 4 hetmanów i nie ma walki phi...za proste by było...

a wogóle to nie można nowych jednostek proponować :)

po drugie sonda
po trzecie było(z jeńcami)
po czwarte nie :)

no to max można 1 hetmana nawet jak poślesz 10 to i tak biez tylko 25% :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

mi się podoba.Chciałbym jednak,aby można było bronić się jakoś przed tym hetmanem np.innym hetmanem.Ale ogólnie mi się podoba i masz ode mnie pozytywnego repa,bo to najbardziej dopracowana propozycja jednostki jaką widziałem na tym forum.
shoter-można,dowód:
smiglo napisał:
Zasady działu "Propozycje":

1. Gra jest własnością firmy:
InnoGames GmbH
Theodor-Haubach-Weg 2
21684 Stade
I tylko ta firma ma prawo do wprowadzania jakichkkolwiek modyfikacji w kodzie gry.
2. Jedna propozycja - jeden temat.
3. Każdy temat w tym dziale musi być nazwany sensownie, w sposób sugerujący czego dotyczyć będzie dana propozycja. Niedopuszczalne są nazwy tematów "mój pomysł", "propozycja" etc.
4. Wszystkie propozycje mają być przemyślane, kompletne oraz w przystępny sposób przedstawione. Propozycje niepełne, niedopracowane będą zamykane, a w skrajnych przypadkach od razu kasowane.
5. Każda propozycja musi zawierać sondę, która powinna składać się z pytania i odpowiedzi pozwalających stwierdzić czy pomysł ma poparcie wśród graczy. Propozycje bez sondy, bądź z sondą zrobioną w sposób niepoważny, będą kasowane.
6. Dyskusja w dziale ma być merytoryczna, rzeczowa i konstruktywna. Zabrania sie umieszczania postów typu: "jestem za/przeciw", "dobry pomysł", " ja tego i tak nie używam", "po co takie coś?" etc. Aby poprzeć/odrzucić pomysł wystarczy zagłosować w ankiecie.
Gdzie ty widzisz do cholery,że nie można?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16157

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

Bez sensu ... Pośle się do kogoś 4 hetmanów i ma po wojsku .... Po za tym ikona należy do szlachcica...... Ogólnie bez sensu...... Koszty w żelazie za duże ... Nie opłaca się ...... A ja proponuję jeszcze wampira , nekromantę , potwora z Loch Ness i oczywiście nową jednostkę żul , żeby wojo upijał .
Pomyślcie trochę , a nie dawajcie bez sensowne propozycje.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

Bez sensu ... Pośle się do kogoś 4 hetmanów i ma po wojsku .... Po za tym ikona należy do szlachcica...... Ogólnie bez sensu...... Koszty w żelazie za duże ... Nie opłaca się ...... A ja proponuję jeszcze wampira , nekromantę , potwora z Loch Ness i oczywiście nową jednostkę żul , żeby wojo upijał .
Pomyślcie trochę , a nie dawajcie bez sensowne propozycje.

1. napisałem że max tylko 25% może obniżyć!
2. napisałem że ikonę trze zmienić bo nie wiedziałem co mam tam wkleić(a po 2 to jakie to ma znaczenie!?)
3. Jak masz na maxa wioske rozbudowaną to nie masz co z sur robić i co sie robi te 120tyś jak masz 400tyś szpichsze i po kilkunastu godzinach masz znowu zapełnione !
 

DeletedUser16157

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

Tak , ale jak ktoś będzie miał maksymalne szczęście , to weźmie 25% wojsko . Zbytnio ułatwi to grę.
 

DeletedUser22785

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

życie trzeba sobie ułatwiać :D

ja mam takie propo do tego: Hitman nie zabiera do 25% wojska przeciwnikowi ale przekonuje do 25%wojska przeciwnika żeby nie brało udziału w wojnie tuż przed walka. Lepiej?
 

DeletedUser19795

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

Pomysl niezly ale ma błędy:
  1. Nie da się wyprodukować na światach 1-12 i Classic :mad:
  2. Jest za drogi.
  3. Produkcja jego w pałacu OK ale na którym poziomie. Itd?
  4. 2. Hetman jest drogi i można mieć tylko jednego na wioskę.
    6. Maksymalnie można mieć 10 Hetmanów
    To wkońcu jak?:confused:



Dopracuj.
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

Pomysl niezly ale ma błędy:
  1. Nie da się wyprodukować na światach 1-12 i Classic :mad:
  2. Jest za drogi.
  3. Produkcja jego w pałacu OK ale na którym poziomie. Itd?
  4. To wkońcu jak?:confused:



Dopracuj.

w jednej wiosce można wyprodukować tylko jednego hetmana a tak ogólnie to można mieć ich 10( no ja masz 100 wioch to nie możesz mić 100 hetmanów tylko 10:))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

no to tak pomysl moze i dobry ale za proste by ylo powinnien byc jak cos z bardzo slaba obrona i dopiero jak wojsko bedzie mialo 80% przewagi to mogl by odbierac te 25% ale tak to na nie :D
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

no oto mi chodzi! ja dałem tylko prpozycje z grubasza a teraz możemy ją doparcować!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

Mi się zupełnie nie podoba:
1) przepakowane
2) Co się stanie jak zaerkwiroawne wojo wykracza poza zagrode
3) Zazwyczaj atakuje się offem a broni defem a więc po co ci przejęty def w wiosce ofensywnej ?.
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

no to by brał to co po ataku zostanie i z tego 25% :)

Przecież po ataku wszyscy giną?No nie?Najpierw przemyśl pomysł...Lub bierz przykład z moich starych pomysłów(tylko nie z mojego pierwszego o katach :D) miałem poand 20 dobrych pomysłow,2 złe,3 średnie :)

Więc?W.g mnie twój pomysł jest nie przemyślany...Bo po ataku nic nie zostaje ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

Szymon, jest opcja EDYTUJ. -,-

Co do jednostki to nie podoba mi się, nie jest do niczego potrzebna.
Parę błędów masz w tym opisie jednostki... ;)
 

DeletedUser24123

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

jest to najepszy projekt, jaki widzialem ! Ale i tak mi sie nie podoba :(
Koszty sa ok ( moze nawet za male )...
Aale jak masz wioske off ( raczej tam bys go budowal ) i atakowal bys na wioske deff kogos innego, to co ci z tego ze przejmniesz 1000 pik i mieczy ?
 

DeletedUser25010

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

popieram. wprowadzenie nowej jednostki zniszczyloby odwieczna harmonie gry ;p

jedyne co mi sie podoba to opcja owtorzenia nowego 15 swiata na zasadach z 13,14 tylko bez jakis ograniczen co do logowania (na 14 moga osoby ktore nie sa na 13)

:)
 

DeletedUser24123

Guest
Odp: Nowa Jednostka: HETMAN :)

te opcja co do logowania, jest dosyc dobra ! Bo to jest po to aby odciazyc serwer !
 
Status
Zamknięty.
Do góry