Nowa Dyplomacja

  • Rozpoczynający wątek Avator
  • Data rozpoczęcia

Czy podobaci się mój pomysł?

  • Jasne to by ułatwiło wiele spraw

    Głosy: 116 71,6%
  • Może być trzeba to tylko dopracować

    Głosy: 26 16,0%
  • Nie jest dobrze po co zmieniać

    Głosy: 20 12,3%
  • Niewiem nie interesuje się olewam ten temat

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    162
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

ja jestem na tak, ale trzeba jakos dopracowac te: Zaproponuj nową propozycję bo jakoś tak głupio brzmi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Pomysł dobry :) A w przypadku wpisania jakiegoś plamienia do wroga , mogłoby być takie rozwiązanie : gdy wpisujemy jakieś plemię do listy wrogów , automatycznie zostaje wysłana wiadomość do założyciela danego plemienia , że inne plemię wypowiada mu wojnę . Ale ogólnie pomysł bardzo dobry . :D
 

DeletedUser

Guest
wg mnie pomysł świetny



jak juz rozmawiamy o dyplomacji to mozna by równiez wprowadzić blokadę ataków na sojusznicze plemiona

mamy sobie wpisane jakies plemie w dyplomacji że mamy sojusz albo pon

czasami sie zdazają tacy nieodpowiedzialni ludzie ze atakują sojuszników albo plemiona z ktorymi mamy pon i tym samy psują stosunki dyplomatyczne ...

dlatego mozna by wprowadzic własnie taką blokade i członkowie mojego plemienia nie mogli by atakować nikogo z kim mamy sojusz albo pon
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry ale ktoś mógłby sobie dla jaj dawać zapytania a do tego plemię TOP1 i nie tylko miałoby przerąbane z tymi zapytaniami :(
 

DeletedUser74235

Guest
I co to da, że ktoś ma wpisany jakiś sojusz? Nic... ktoś może tylko tak sobie zaznaczyć, żeby było ich na mapie widać.
 

DeletedUser14218

Guest
Dobra reforma dyplomacji

Przeciwnicy pisza ze zly bo nie bedzie juz paintem dla wladz, a tak gadaja wlasnie noobki... od tego sa inne narzedzia by sobie mapy produkowac :p

Ta propozycja podniesie poziom dyplomacji do wzglednie profesjonalnego i odpowiedzialnego...

Jestem na tak.

Trzeba to jednak doszlifowac:
Wojna - raport do zalozyciela/li plemienia przeciwnego ze jakies plemie traktuje je jako wrogie...
Akceptacja przez dwie strony sojuszy - bardzo dobra,
PoN uwazam jednak za niestosowny - tu tez wystarczy alert dla dyplomatów z drugiego plemienia, nie jest wymagana zgoda. Czasem PoN moze byc na przyklad jednostronny...

Zbedne uwazam wszelkie propozycje blokady ataków graczy plemienia czy sojusznika lub czlonka plemienia z PoNem - czasem trzeba zjesc swego gracza (np. za zdrade) i pilnowac by inni dowiedzieli sie o tym jak najpozniej...
 

DeletedUser74458

Guest
Bardzo dobry pomysł. Nie będzie żadnych nieporozumień. Tak.
 

DeletedUser74235

Guest
Przeciwnicy pisza ze zly bo nie bedzie juz paintem dla wladz, a tak gadaja wlasnie noobki... od tego sa inne narzedzia by sobie mapy produkowac :p

Ta propozycja podniesie poziom dyplomacji do wzglednie profesjonalnego i odpowiedzialnego...

Jestem na tak.

Trzeba to jednak doszlifowac:
Wojna - raport do zalozyciela/li plemienia przeciwnego ze jakies plemie traktuje je jako wrogie...
Akceptacja przez dwie strony sojuszy - bardzo dobra,
PoN uwazam jednak za niestosowny - tu tez wystarczy alert dla dyplomatów z drugiego plemienia, nie jest wymagana zgoda. Czasem PoN moze byc na przyklad jednostronny...

Zbedne uwazam wszelkie propozycje blokady ataków graczy plemienia czy sojusznika lub czlonka plemienia z PoNem - czasem trzeba zjesc swego gracza (np. za zdrade) i pilnowac by inni dowiedzieli sie o tym jak najpozniej...

Wielki Mistrz się odezwał... wiesz co to noob? Nie znasz mnie i reszty, więc nie oceniaj ludzi...
Ty masz swoje sposoby, ja mam swoje. Mi taki właśnie sposób najbardziej odpowiada. I co Wam w ogóle da taka "profesjonalna" dyplomacja? Nic. Nic to nie zmieni.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł "jeden z lepszych" trzeba by go troche dopracować ale ogólnie bardzo dobry :]
 

DeletedUser63029

Guest
Nie. Niektóre plemiona, albo i większość korzysta z dyplomacji, aby się zorientować gdzie położone jest xxx plemię. A teraz załóżmy, że wprowadzili Twój pomysł i co? Żeby kogoś zaznaczyć trzeba mieć zgodę drugiej strony? Bezsensu.
 

DeletedUser74235

Guest
Nie. Niektóre plemiona, albo i większość korzysta z dyplomacji, aby się zorientować gdzie położone jest xxx plemię. A teraz załóżmy, że wprowadzili Twój pomysł i co? Żeby kogoś zaznaczyć trzeba mieć zgodę drugiej strony? Bezsensu.

No i o to chodziło. Jest dobrze tak, jak jest.
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem ogolnie za tym pomyslem i wprowadzeniem go w zycie nawszstkich swiatacha takze na innych typach plemion, np. angielskich i niemieckich...
 

DeletedUser74863

Guest
Ktoś już napisał, plemiona z TOP będą obsypywane propozycjami.
 

DeletedUser75617

Guest
Myśle, ze to jest niepotrzebne.
Bo jak ktos nie chce patrzec, ze ma np sojusz z plemieniem TOP20, to niech nie daje prawa do dyplomacji dzieciom i n00bom i po klopocie. Bo normalny czlowiek, ktory jest w plemieniu, ktore jest np 320 w ranku nie bedzie prosil o pon z plemieniem, ktore jest TOP2, TOP10 itd .
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie, ogólnie ta dyplomacja mi bimba. Naprzyład jestem w plemieniu z TOP10, co mnie obchodzi że jakiś nobek dodał mnie do sojuszy? To by było wręcz upierdliwe, teraz sobie dodadzą i jest cisza a tak notorycznie przychodziłyby raporty.

I drugi powód, czasami zaznaczam sobie jaieś plemię jako sojusz, PoN lub wojnę żeby sprawdzić sobie ich rozmieszczenie.


Stanowczo jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Tak ogólnie mi się to podoba ale niektórzy mówią tak: "Czasami gracze dodają jakieś plemię w dyplomacji żeby sprawdzić położenie wiosek ich graczy"... Można tak jak jakiś kolega wyżej powiedział zrobić osobną opcję do takich rzeczy.


Jestem na tak
 

DeletedUser75617

Guest
Dlaczego? Tak jak pisalem wczesniej, chyba kazdy madry czlowiek nie zaproponuje plemieniu TOP1 sojuszu, kiedy on jest w plemieniu, ktore jest przykladowo na 600 miejscu w rankingu i to jeszcze daleko od wiekszosci czlonkow. Jest pewne, ze to plemie (TOP1) sie nie zgodzi. Po prostu nie dawac prawa do dyplomacji n00bom i po klopocie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry