Nowa Dyplomacja

  • Rozpoczynający wątek Avator
  • Data rozpoczęcia

Czy podobaci się mój pomysł?

  • Jasne to by ułatwiło wiele spraw

    Głosy: 116 71,6%
  • Może być trzeba to tylko dopracować

    Głosy: 26 16,0%
  • Nie jest dobrze po co zmieniać

    Głosy: 20 12,3%
  • Niewiem nie interesuje się olewam ten temat

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    162
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dyplomacja w Nowej Odsłonie

Obecnie z funkcjami dyplomatycznymi nie jest najlepiej np.należysz do jakiegoś małego plemienia wbijasz na dyplomacje i możesz mieć Pakty wojny sojusze ze wszystkimi najlepszymi z TOP20 a oni nawet o tym niewiedzą(no chyba że umieścisz to na opisie plemienia:)Ale wciąż są to tylko martwe funkcje które nie wpływają na grę dlatego mam taką propozycje:

OBECNIE DYPLOMACJA WYGLĄDA TAK
dat2io9.jpg


A mogła BY wyglądać na przykład TAK!!!!
dyplomacjawm0.jpg


To my byśmy zatwierdzali;odrzucali i proponowali pakty,sojusz o nie agresji i wojny..wiedzieli byśmy z kim mamy podpisane Traktaty

Jakieś sugestie słowa krytyki ????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23897

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Dobry pomysł! Z dyplomacją zawsze są problemy. Jeden koleś z innego plemienia napisał do mnie wiadomość "Czemu mnie atakujesz? Mamy przecież *PON!" Jedyny problem był taki, że nie miałem z nim żadnego PON-u.

*Pakt o nieagresji
 

DeletedUser16157

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Pomysł rewalacyjny , lepsza dyplomacja. Dzięki temu nie będzie już kłopotów z dyplomacją.Daję pozytywnego reputa.
 

DeletedUser25905

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Podoba mi się twoja propozycja. Z tą różnicą, że w przypadku wojny raczej nie dawał bym możliwości "proponowania i odrzucania", a jedynie wypowiadania wojny. Oczywiście tak, że drugie plemie automatycznie się o tym dowiaduje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

To tylko luźna propozycja nawet gdyby Administracja to zaakceptowała to wciąż trzeba to dopracować iż tą wojną masz racje niemożna by było tego odrzucić wypowiedzenia wojny rzecz jasna
 

DeletedUser18718

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Po pierwsze: pomysł już był.
Po drugie: często wpisuje się na chwilę plemiona do dyplomacji, by sprawdzić ich rozmieszczenie
Po trzecie: jak jakieś plemie ma nierzetelnego dyplomate, który wpisuje do dyplomacji różne plemiemiona bez uzgodnienia to już ich sprawa
Czyli na nie

@down: Co proszę?? Jakieś rozwinięcie??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Tak, przecież każdy moze cos zaproponować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Jakiś dla mnie ostro naciągany pomysł:) Poza tym nie wiem co ty masz do dyplomacji. Jak dla mnie rozwiązanie jest to w sposób prosty i bardzo funkcjonalny. Nie ma sensu tam niczego więcej wprowadzać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Dobra propozycja.
Wogóle powinno być kilka kolorów dla każdego rodzaju dyplomacji, bo jeśli mamy 2 sojuszników, to włączając mapę nie wiemy kto jest kto.
 

DeletedUser22581

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Bardzo dobry pomysł.
Ostatnio przeglądałem sobie plemienia na 11 i patrze: Plemie - 495 pkt. Sojusze Wszystkie TOP20 co jest niemożliwe w takim przypadku...(jak dla mnie)....
A tak dojdzie powiadomienie, i nie będzie nieporozumień:D
Tak.
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Zdecydowanie TAK, w moim plemieniu, administratorzy sobie(dla jaj??) dodawali wojny, aż dostałem min. ds. dyplomacji i zrobiłem porządek. :D
Niektórzy mówili o tym, że dodaje się jako wojnę/sojusz/pon żeby zobaczyć gdzie to plemie jest. Możnaby zrobić osobna funkcję do tego(wpisujesz skrót plemienia i pokazuje na mapce w jakimśtam kolorze wioski z danego plemienia).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Po pierwsze: pomysł już był.
Po drugie: często wpisuje się na chwilę plemiona do dyplomacji, by sprawdzić ich rozmieszczenie
Po trzecie: jak jakieś plemie ma nierzetelnego dyplomate, który wpisuje do dyplomacji różne plemiemiona bez uzgodnienia to już ich sprawa
Czyli na nie

@down: Co proszę?? Jakieś rozwinięcie??

1Daj linka do poprzedniego tematu
2Niewiem po co---bez komentarza nudy
3Napewno to jest sprawa ich tu masz racje każdy ma własne zdanie nieprawdaż:)
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Po pierwsze: pomysł już był.
Po drugie: często wpisuje się na chwilę plemiona do dyplomacji, by sprawdzić ich rozmieszczenie
Po trzecie: jak jakieś plemie ma nierzetelnego dyplomate, który wpisuje do dyplomacji różne plemiemiona bez uzgodnienia to już ich sprawa
Czyli na nie

1Daj linka do poprzedniego tematu
2Niewiem po co---bez komentarza nudy
3Napewno to jest sprawa ich tu masz racje każdy ma własne zdanie nieprawdaż:)
Czytać nie potrafisz?



Co do pomysłu to, jestem na nie. Jak już wspomniano były takie propozycje i cieszę się, że ich nie wprowadzono...
Co Ci da taka dyplomacja? Pogrom noobków? Oni i tak sobie wpiszą w profil, że mają sojusze z całym TOP20, bo prawdopodobnie nie mają sojuszy wpisanych w dyplomacji, a jedynie w profilu... Tego nie zmienisz jakąś opcją, no chyba, że byś zabronił im edytowania opisu plemienia.
Ogólnie: chciałeś dobrze, ale nie wyszło.
Na nie...
 

DeletedUser25359

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Fajne, ale trzeba zrobić aby dało się dodawać wiadomość (zachętę)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

pomysł fajny tylko jest jeden mały haczyk :) plemiona będące top zostaną obsypane takimi propozycjami ...
 

DeletedUser21884

Guest
Odp: Nowa Dyplomacja

Mi tam się pomysł podoba. Zapobiegłoby to sytuacjom, w których jakieś lolki w plemieniu 10 000 pkt wpisują sobie di profilu TPC. ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry