Nowa aplikacja Plemiona Android

nulia

Rycerz
Nie ma to jak prezentacja aplikacji a tylko 37 sekund jest pokazana na ponad 2 min filmiku,kilka dobrych lat za późno ta aplikacja jest robiona

PabloCanaletto

Miecznik
Ja sobie nie wyobrażam gry na żadnej apce. Na telefonie w przeglądarce włączyłem sobie wersję desktopową strony, czyli inaczej mówiąc dokłądnie to co na komputerze i tak gram jak muszę.

potak

Chłop
Mam tylko nadzieję, że pomyśleli o wygodniejszym zarządzaniu np. raportami, kiedy leży ich 200+

Jacq

Łucznik na koniu
Ja tam się ciesze, w końcu może przejdę z "Aplikacji" czyli Chrome i Plemiona mobilne, na prawdziwą aplikację :)

Odi1167

Chłop
To pewnie ta aplikacja która miała pojawić się w pierwszej połowie marca tylko nie napisali którego roku <hahaha>

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Aplikacja wciąż jest w fazie testowania i poprawiania zauważonych błędów. Chcemy dać Wam produkt możliwie dopieszczony, dlatego chcemy usunąć z niego wszelkie usterki, które udało się wyłapać.
Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna (obecnie pracownicy InnoGames przebywają w domach i pracują zdalnie, w takim zakresie w jakim jest to możliwe) nie ułatwia prac...

Dark.of.war

Łucznik
Dopieszczcie ją żebyśmy byli z niej zadowoleni i te czekanie pójdzie w zapomnienie, ja osobiście wolę żeby śmigała w pełni sprawna niż żeby znowu działy się z nią jakieś dziwne rzeczy.

stiv.ens

Szlachcic
Aplikacja wciąż jest w fazie testowania i poprawiania zauważonych błędów. Chcemy dać Wam produkt możliwie dopieszczony, dlatego chcemy usunąć z niego wszelkie usterki, które udało się wyłapać.
Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna (obecnie pracownicy InnoGames przebywają w domach i pracują zdalnie, w takim zakresie w jakim jest to możliwe) nie ułatwia prac...

Programisci maja problem z praca w domu? Ciekawe