Nowa aplikacja Plemiona Android + aktualizacje

Moti00

Chłop
Wynik reakcji
0
Szczerze to bardziej nieintuicyjnej i nieergonomicznej aplikacji nie widziałem od lat. Szkoda bo mogło wyjść fajnie, a wyszła kompletna klapa.
Aplikacja dla mnie jest nieużywalna. Już nawet nie czepiam się rozjazdu na różnych rozdzielczościach, ale sam projekt tej aplikacji to ehh ;/ pomyłka
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Aplikacja udostępniana jest stopniowo.
Prosimy sprawdzać sklep Google play i kontrolować czy nowa wersja jest już dostępna.
 

święty.cpo

Chłop
Wynik reakcji
0
Moja uwaga co do aplikacji na telefon to taka ze najezdzajac na wioske na mapie nie pokazuje na premium czasow jakie by szly dane wojska :/ jest to troche utrudnienie poniewaz nie posiadajac np szlachcica nie wiemy ile na dana wioske moze on isc..
 

mawix200

Miecznik
Wynik reakcji
145
Teraz wychodzi apka na androidy po kilku latach gdy ja w końcu uzbierałem hajs na tel z iOS xD
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
Nie mogę się doczekać, aż nowa wersja appki do mnie dotrze!
Niestety, aktualnie widzę tylko starą :<
A wersję Androida mam najnowszą dostępną
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
Nie no, bez przesady. Nikt Ci tutaj scamu nie robi :p
Obstawiam, że celują w starsze wersje systemu Android, albo losowo zapraszają do beta testów.
 

DeletedUser201085

Guest
Żałosne dalej jej nie ma. Aż mi się odechciało grać. Nie pozdrawiam
 

CHAPON.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.325
Na Androidzie 10 (Mi9) mam nową apkę już z 3 tygodnie jak nie dłużej.
 

damian1819

Miecznik
Wynik reakcji
49
Nie czytałem komentarzy, moze się powtórzę
Aplikacja bardzo długo się laduje czyli włącza
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.772
Sam nie wierzę, że to pisze... odpaliłem pierwszy raz apkę w życiu i jestem w szoku. Oprócz trochę długiego procesu jej włączania (co jest do przeżycia), na prawdę dobrze działa xDD

Jedyne, do czego mógłbym się przywalić - mapa trochę za szybko lata xD
To jest plus, no i minus, bo zależy do czego akurat trzeba jej użyć. Jak dodacie coś na zasadzie zmniejszenia/zwiększenia prędkości poruszania się po mapie, to robię salto.

Nie spieprzcie tego xD

PS. Przeglądarka nadal lepsza, ale i tak gratki, że po tylu latach to ogarnęliście xD
PS2. Brakuje też kilku udogodnień, jak chociażby dodawanie zaznaczeń na mapie - dla mnie to luz, bo i tak gram cały czas na kompie prawie, ale dla ziomka który tylko gra na apce, to lipa.

No chyba, że ja tego nie widzę ;P

PS3. Jest trochę błędów, które nie mają tak na prawdę znaczenia na rozgrywkę, czy użytkowanie APKi, ale są, pomimo tego, że w sumie nie ma znaczenia czy działa to dobrze, czy źle

EDIT.
Zróbcie coś jeszcze aby z tymi strzałkami do zmiany wiosek - bo się tego wcisnąć nie da, takie te strzałki małe xd
No i możliwość zmiany wioski za pomocą w/w strzałek, ale bez wychodzenia z mapy - to też by było spoko
 
Ostatnia edycja:

Zyklon

Miecznik
Wynik reakcji
88
Wpadła nowa aplikacja. Szkoda, że z poziomu sklepu Play nie ma żadnej informacji, że nastąpiła aktualizacja.

Czy komuś jeszcze na mapie nie wyświetla niektórych wiosek?
 
Ostatnia edycja:

NextPlease

Chłop
Wynik reakcji
0
Zmiana wiosek to katorga do naprawienia w trybie natychmiastowym!!! Strzałki nie działają, a przesuwanie od prawej do lewej czy od lewej do prawej zamiast zmiany wioski powoduje... wysunięcie systemowego paska powiadomień telefonu. W starej apce było to na o wiele lepszym poziomie - ot, po prostu działało, tutaj brak słów... O innych aspektach nie ma co pisać, bo opisywany problem jest na uciążliwy, że skutecznie odbiera ochotę do zgłębienia innych funkcji aplikacji.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Zmiana wiosek to jakiś żart. Za każdym razem muszę klikać X razy aby przejść do listy wiosek.

Do tego przez przypadek posłałem samego grubasa na wioskę i nie zauważyłem ŻADNEGO powiadomienia o tym.
 

Obywatel Leszcz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.514
Wykrzacza się czasami. Trzeba resetowac bo przegląd wioski nie działa
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-04-27-17-42-47.png
    Screenshot_2020-04-27-17-42-47.png
    771,2 KB · Wyświetlenia: 19

KudlatyJoe

Chłop
Wynik reakcji
0
Na sam poczatek chciałbym zaznaczyć że jak dla mnie, mega poprawa. Aplikacja się wcale nie ładuje, od razu mogę przejść do wybrania światów, i dopiero wtedy czekam jakieś 2/3 sekundy. Mapa po prostu rewelacja, działa lepiej niż na przeglądarce. Jednak zauważyłem kilka błędów. Pierwszy jest taki, że podczas wybierania ilości jednostek do produkcji, nie pokazuje ile potrzebne jest surowców. Pokazuje cały czas, ile surowców potrzebne jest do stworzenia jednej jednostki.
 
Do góry