Aplikacja Android - wersja 3.02

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
10.533
Android - aktualizacja 3.02


Drodzy Gracze,
informujemy o nowej aktualizacji aplikacji na system Android!
Już niebawem powinna się ona pojawiać w sklepie Google. Dostęp do niej będzie stopniowo poszerzany w najbliższych dniach/tygodniach, zależnie od szybkości rozszerzania jej zasięgu przez Google Play.

Nowości


 • Wskazanie brakujących surowców:
  Ilości surowców potrzebne do rozbudowy poszczególnych budynków będą podświetlone, gdy w wiosce brakuje danego surowca. Powinno to pomóc w planowaniu strategii rozbudowy wioski.

Poprawki błędów


 • Mapa świata:
  - Poprawiony problem z niewyświetlaniem niektórych istniejących wiosek na mapie, pojawiający się na niektórych urządzeniach.
  - Pojawiał się problem ze zmienianiem wioski z poziomu mapy. Zamiast zmieniać wioskę gra cofała gracza do poprzednio wybranej wioski. Zostało to rozwiązane i powinno być już możliwe nawigowanie między wioskami z poziomu mapy.

 • Raporty:
  Po otrzymaniu kilku przesłanych raportów i zaakceptowaniu ich, gracz był przekierowywany do widoku raportów, bez możliwości ich zobaczenia. Zostało to poprawione i powinna być teraz możliwość wyświetlenia wszystkich otrzymanych raportów.

 • Zwolnienie:
  Poprawiony problem z wyświetlaniem nieprawidłowego (znacznie krótszego niż w rzeczywistości) czasu zwolnienia jednostek.

 • Inne:
  - Rozwiązany problem pojawiający się przy tworzeniu nowej wioski.
  - Zdiagnozowane błędy powodujące awarię aplikacji zostały naprawione.
Feedback


Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team