Najlepszy gracz, plemię ? Wasze typy

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
McHamer, bylebyś miał neta jak będzie akcja na Ciebie xD

Wtedy by nie było zabawy, zobacz 176 jedyna większą strata wiosek była gdy nie było nikogo na koncie dwa dni. Wyczyścili tak że na kilka wiosek które mi zostały miałem półtora offa i może z zagrodę deffa. Gdy pojawiliśmy się w nocy z 2 na trzeci dzień, tak rozbitym kontem przeszliśmy do ofensywy i agresorzy nagle stali się ofiarami. Dojechaliśmy ich będąc otoczeni xd.
Nie wspominając o graczach którzy nie dziwigali naszej intensywności gry i znikali bez słowa.
WHO nas zamiatalo gracze albo podali albo uciekali do nich. Na mnie front się zatrzymał i po ustanowieniu rekordu RO dziennego sprawy nabrały odwrotny bieg.
Wiesz jak mnie za to docenili ? Dowiedziałem się że farmy nie dla mnie i na koniec świata mogę zostawić sobie wioskę i dostać miejsce w drugim członie xD

Mam nadzieję że trafię na kolegów co mi tak uczciwie wypłacili za lojalność i wywiązanie się a nawet zrobienie więcej niż ode mnie wymagano...


Tak wygląda tw stats prawdziwego frontowca


Witek będziemy się bić na 182 ? Mam nadzieję że jesteście na mnie gotowi ;)
 

DeletedUser209035

Guest
Ale powiem Ci też kiedyś taki byłem, próbowałem walczyć z masowkami darmiarzami i kosownikami...

Ta? A potem co? Posmarowałeś maścią i Ci przeszło?

Widać taki z Ciebie walczak, jak z kota ogier.

Uczciwi ludzie się nie zniechęcają. Bo prawda i uczciwość zawsze zwyciężają.
Widocznie zbyt szybko się poddałeś.
Ja już mam taką listę osobistych sukcesów, a także klęsk Jutra, że dalsza praca, to czysta przyjemność
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.456
rozgrywanie tego świata nie ma najmniejszego sensu, poza P! jest może kilkunastu dobrych graczy, z których połowa to pewnie krety P!, którzy nie zamulili na starcie i nie zaczęli obok nich
 

jay-jay

Chłop
Wynik reakcji
1
Jedno jest pewne !! Największa Ujma ro mieć blachę za wygrany świat z pedalsami , kazdy gracz jutra to przyzna :p

Pozdrawiam
Legenda Stuleji <3
 
Do góry