Najlepsze plemię s186

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Powiem tak i powiem krótko. Jak co świat, nie pokonały nas żadne maciuśki czy inne siuśki z tego zacnego świata. Jak zawsze, pokonaliśmy samych siebie, i po tej oczyszczającej medytacji nad kruchością naszego plemienia i egzystencji jesteśmy gotowi na świat 189.

ale ja i tak mam 182 gdzie z sukcesem prowadzę plemię do zwycięstwa także no xD xD kto nie ma się gdzie podziać ten nie ma
pozdro! pzdr!!
 
Wynik reakcji
59.447
Ja czekam na świat gdzie spotkają się Kartony, Niszczyciele i Stefany, to będzie zacna wojna o miano najgorszego tworu xd
Połowa ekip giełdowych jest gorsza od Stefanów/Kartonów na pewno.
176 i 182 pokazuje, że Stefany umiejętności żeby wejść do finału mają, ale przez tą żmije filipa który wszystko sabotuje często się kończy jak tutaj xD
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Połowa ekip giełdowych jest gorsza od Stefanów/Kartonów na pewno.
176 i 182 pokazuje, że Stefany umiejętności żeby wejść do finału mają, ale przez tą żmije filipa który wszystko sabotuje często się kończy jak tutaj xD

Wiadomo że pod względem umiejętności Kartony, Niszczyciele czy Stefany wcale nie są złe, podejrzewam że wygralibyście i z PSS xd
 
Wynik reakcji
59.447
Wiadomo że pod względem umiejętności Kartony, Niszczyciele czy Stefany wcale nie są złe, podejrzewam że wygralibyście i z PSS xd
Sam Choinka kompetencją przerasta wszystkich radnych waszej koalicji z 177

Poziom plemion z niższej półki co grają regularnie jest bardzo zbliżony z tego co zaobserwowałem, ale Stefany mają filipa to łatka nieudaczników się trzyma mimo, że 176 i 182 to bardzo udane światy jak na Stefanów
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.291
Sam Choinka kompetencją przerasta wszystkich radnych waszej koalicji z 177

Poziom plemion z niższej półki co grają regularnie jest bardzo zbliżony z tego co zaobserwowałem, ale Stefany mają filipa to łatka nieudaczników się trzyma mimo, że 176 i 182 to bardzo udane światy jak na Stefanów

Ja się nie podpisuję pod s177, od początku mówiłem że wchodzę tam tylko klepać barby i podsyłać deffa. Od początku też mówiłem głośno że ich ruchy dyplomatyczne są beznadziejne, że zamiast się bić to rekrutują. To ogólnie był totalny nie wypał i śmiem twierdzić że PSS już nie powstanie nigdy, a na pewno ja już nie zagram z PSS.
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Łatwiej będzie wymienić najgorsze plemiona tego świata TOP1 Chaos, ale na równi Tajemnica dwa plemiona, które są w pakcie a grają jakby prowadzili wojnę, tylko jakim cudem zapytać można, a takim że jedno ma radę, która by drugiej nawet wlazła gdzie ciężko się dostać.
 

Vito...

Łucznik
Wynik reakcji
520
@boh12prawdziwy
Ciężko mówić o złożonej koalicji gdy z nikim sie nie dogadujesz "dawajcie wszyscy bijemy stefanów" to, że tak wyglądała wasza dyplomacja to wasz pech, nikt z premedytacją sie pod was nie ustawił xD
 

DeletedUser209423

Guest
Chciałbym w tym wątku napisać, że najlepsze plemię, to bezdyskusyjnie Witam

Przy okazji zaznaczę, że najlepszy gracz tego świata nie pochodzi z tego plemienia.
Jest to @Jacq, który miażdży oponentów:

Screenshot_20230212-104831~3.png
 

DeletedUser209423

Guest
Nie zeby cos, ale tym postem wyjasniasz sam siebie i pokazujesz, ze nie znasz sie na tej gierce totalnie xd Mam nadzieje, ze jedynie trollujesz :D

Nie interesuje mnie opinia człowieka, który siedzi w jednym plemieniu z kretem i jest z tego dumny.
Zaprezentowałem jak nieudacznik @Jacq został pojechany i tyle.
Jak Ty się tam dopatrujesz drugiego dna, to już Twoja sprawa. Ja tu analiz żadnych tworzyć nie będę
 
Do góry