Najlepsze plemię s186

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Jak narazie wszystkie fronty gdzie byłem wygraliśmy, wszędzie wychodziłem na +, i wszędzie starałem się z sąsiadami organizować akcję, zapytaj XXXX czy Nic'ów. Ja na tym świecie w ogóle nie chciałem grac frontu bo mam sporo na głowie, ale tak mnie rzuciło. Nie jestem Alfa i omega bo są lepsi jak Tabaluga czy Krystek ale nie kłam pajacu bo nie wiesz nic.
 

DeletedUser209423

Guest
Jak narazie wszystkie fronty gdzie byłem wygraliśmy, wszędzie wychodziłem na +, i wszędzie starałem się z sąsiadami organizować akcję, zapytaj XXXX czy Nic'ów. Ja na tym świecie w ogóle nie chciałem grac frontu bo mam sporo na głowie, ale tak mnie rzuciło. Nie jestem Alfa i omega bo są lepsi jak Tabaluga czy Krystek ale nie kłam pajacu bo nie wiesz nic.

Ale po cholerę mi tu spowiedź robisz? Mam to koło nosa.
Zostałeś pojechany? Zostałeś
To ja się z tego śmieje, bo to Ty tu kreowałeś się na pro grajka, nie ja.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.056
Nie interesuje mnie opinia człowieka, który siedzi w jednym plemieniu z kretem i jest z tego dumny.
Zaprezentowałem jak nieudacznik @Jacq został pojechany i tyle.
Jak Ty się tam dopatrujesz drugiego dna, to już Twoja sprawa. Ja tu analiz żadnych tworzyć nie będę
No niezbyt został pojechany skoro gra i wygląda na to, że ma się dobrze :D
 

DeletedUser209423

Guest
No niezbyt został pojechany skoro gra i wygląda na to, że ma się dobrze :D

No tak, faktycznie gra
Jakbym miał tak grać, to wolę w ogóle nie zaczynać.
Co to za gra, jak pół konta Ci jedzie plemię, które finalnie upada.

Ale widzę coraz bardziej sympatyzujesz z nieudacznikami. Dobrze, że w końcu przestałeś się ukrywać. Już ja się przyjrzę jak sobie radzisz.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.056
No tak, faktycznie gra
Jakbym miał tak grać, to wolę w ogóle nie zaczynać.
Co to za gra, jak pół konta Ci jedzie plemię, które finalnie upada.

Ale widzę coraz bardziej sympatyzujesz z nieudacznikami. Dobrze, że w końcu przestałeś się ukrywać. Już ja się przyjrzę jak sobie radzisz.

No ja tez nieudacznik, dlatego musze bronic innych nieudaczników <szampan>
 

DeletedUser209423

Guest
Najlepszy gracz @BranD x Szkodnik

Kosownik na poprzednich światach, pchający konto wiochami sojusznika, po które wyciągnął brudne łapska
 
Wynik reakcji
2.975
Najlepszego plemienia niestety już z nami nie ma przez stworzenie na nich koalicji totalnej kompromitacji (której też już nie ma)

Stefany [*]
 
Do góry