Najbardziej gówniane plemiona świata 194

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849153659
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849153659

Guest
Bezdyskusyjnie EM i EM 2

Momo coś tam się wystraszył i zakłada ile członów się da.
Niczego to nie zmieni.
Gówno plemię EM dostanie dzwona jak na ostatnich 2 światach
 

Deleted User - 849153659

Guest
A więc tak Szanowni Państwo

O EM można powiedzieć wiele, ale na pewno niczego dobrego.
To patologiczny twór, który na swych sztandarach wielbi tak haniebne postacie jak @MotoKomando.
To wyjątkowo odrażający typ, który jedyne co potrafi to znieważać innych i wylewać obrzydliwy seksistowski ściek.
Nikt porządny nigdy nie ułoży się z plemieniem w którym jest ten typ.

Momo coś tam wziął ten ciężar na plecy i teraz będzie go dźwigał. Będzie to jego 11-sta plaga egipska.

Dlaczego nie powinieneś rozmawiać z EM?
Bo to chory z nienawiści twór, są tam ludzie (nie wszyscy) pozbawieni podstaw kultury i dobrego wychowania.

Dlaczego nie można zaufać EM?
Bo to kłamczuchy. Na jednym świecie układają się z Paką, na drugim się go wypierają, gdy widzą jak znika z mapy. Choć chwilę wcześniej współpracowali i przymykali oczy na jego nieuczciwość.

Dlaczego EM to beznadziejny sojusznik?
Bo Momo coś tam, to niesamowicie tchórzliwy gracz. Gdy tylko gotuje się pod tyłkiem zwiewa bez względu na to czy jest szansa jeszcze coś ugrać, czy nie. Tak było np na świecie 186

Dlaczego EM przegra i tu?
Bo ostanie światy, to dzwon za dzwonem. Ego Momo coś tam jest tak nadmuchane, że zaślepia mu zdrowy osąd i odbiera resztki rozumu. Nie ma wizji, ani zmysłu taktycznego. A przede wszystkim nie potrafi odpowiednio odbierać ludzi.

Dlaczego powinieneś w ramach ogólnoświatowej koalicji wyeliminować EM z mapy Plemion?
Bo ich zniknięcie, to korzyść dla każdego plemienia.
Unikasz ryzyka zostania wykiwanym, oszukanym i ośmieszonym. Każdy kto wyeliminuje EM z rozgrywki będzie ukoronowany i nagrodzony.
To będzie większy sukces niż zdobycie blaszki.
Blaszka to etykieta
Wyeliminowanie EM to przywilej i zwycięstwo moralności.



EM oczekiwania:

50889_kurczak_wielki_szabla.jpg


Rzeczywistość:

kurczak-pieczony1.jpg
 

Deleted User - 849153659

Guest
I co Momo?
Uparty jesteś.
Myślałem, że już rozwiążesz ten badziew
 
Wynik reakcji
14
Iks de xD

Może i marka
Alfa Romeło

Co świat dzwon

Ludzie z EM do tej pory grają na 186...

Po drugie największym obłudnikiem jesteś Ty Rozpisujesz się tylko na Plemiona / Graczy którzy Wytykają Ci nieczystość w Twoich wypowiedziach :) mógłbym tu rozpisać cały twój Życiorys forumowy. Ale szkoda mi Czasu i Klawiatury Grając od świata 55 widziałem niejednego agenta i każdy twierdził że jest idealny a jego Recenzje perfekcyjne
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ludzie z EM do tej pory grają na 186...

Po drugie największym obłudnikiem jesteś Ty Rozpisujesz się tylko na Plemiona / Graczy którzy Wytykają Ci nieczystość w Twoich wypowiedziach :) mógłbym tu rozpisać cały twój Życiorys forumowy. Ale szkoda mi Czasu i Klawiatury Grając od świata 55 widziałem niejednego agenta i każdy twierdził że jest idealny a jego Recenzje perfekcyjne

Napisz napisz, chętnie te bzdury przeczytam. A pewnie nie tylko ja. Dalej miernoto. Tylko weź nieuku słownik.

Można wiele mi zarzucić, ale nieczystość w wypowiedziach? Ty bezideowy głupcze
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
czy EM to to plemię co dostawało bęcki od Wielkiego REA. na 176?
 

Deleted User - 849153659

Guest
Momo tchórzu, no dalej. Przestań udawać niemowę. Pokaż swoje prawdziwe oblicze.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Trzeba przyznać, że też jestem niezły przewrót.
Na 186 Kuwejta zwalczałem a tu proszę - kumple.
Jak nic mieliśmy się ku sobie, trzeba było tylko zaczekać na odpowiedni moment.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Uua, sie pozmieniało!
Przyjaźń z miśkami zakończona, po tym jak na 176św, w przypływie geniuszu strategicznego, uprzedzili kose jutrzańskich obłudników, honorowo odbierając im blaszki?
No no, momo coś tam musiał sobie srogo nagrabić.

Tak, zasługi ze 176 zmył niesławą na ś186
 

Deleted User - 849153659

Guest
A czy konflikt na linii black snow - jutro nadal trwa? Czy obecnie ktoś inny przywdział koronę obłudy i jest piętnowany z całkowitą stanowczością?
Tyle do nadrobienia…

Z jakim jUTREM?
jUTRO ja zniszczyłem do samego spodu, nie ma takiego plemienia.
Rozniosłem ich w pył.

Teraz jest jUTRO 2.0 próba reaktywacji, przez około 15 graczy jUTRA na świecie 190 pod przykrywką Rohan.
Ale już ich zwalczam w zarodku..

W chwili obecnej mam wojnę z jUTRO 2.0, TRD, EM, bELLUM
 
Wynik reakcji
59.447
Z jakim jUTREM?
jUTRO ja zniszczyłem do samego spodu, nie ma takiego plemienia.
Rozniosłem ich w pył.

Teraz jest jUTRO 2.0 próba reaktywacji, przez około 15 graczy jUTRA na świecie 190 pod przykrywką Rohan.
Ale już ich zwalczam w zarodku..

W chwili obecnej mam wojnę z jUTRO 2.0, TRD, EM, bELLUM
Jeszcze na 186 próbowali wystartować pod inną nazwą, ale Pewniaczki ich zjechały
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ej EM to, że przez 48 godzin szarpałem się z lewaczkami, nie sprawiło, że o was zapomniałem.
Support niestety wolno rozpatruje zgłoszenia waszych oszustw, tego darmiarza jednego, ale ja mam czas.
Lewactwo już wyjaśnione od jutra wracamy do wyjaśniania patologicznych tworów
 
Do góry