Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser155723

Guest
hahahaha. tym mnie rozwaliłes, to ze repka nie miala topki to co ? meff albo polak jada was 10 takich jak ty:p

Al Pacino- Getse - tak zwany kolega płotek, sprzedawczyk , itp. to samo co
trzydziesty- Ty.Grysek - zmienia nicki bo go burze i jade na sp za to ze mnie oszukal :)


pozdrowienia, graty dla ekip wygranych :)


Z tobą się zgodzę że to lamki ;D Bo akceptują sojusz po czym go zrywają.Parę stron wstecz widać jak trzydziestego zjechałem ale potem nie było tak ciekawie jak mnie w 4 atakowali.Kózka na mnie stracił offa i jego kolega z drużyny ale potem się odkuł i zrobił offa ;D
 

DeletedUser

Guest
Może piszecie tak po prostu bo wasza wielka klasa i waszę wielkie ego okazało się zerowe. Jakoś nikt z topki się nie skarży na lagi.

Tam masz dział pojedynki, możemy się sprawdzić, premium mam jeszcze 2dni bo później nie zamierzam specjalnie dla Cb aktywować
 

DeletedUser157137

Guest
najpierw poszedl atak od ciebiee :) jeszcze nie zdarzylem odpisac odpisalem jakmnie ubiles :) jak bys mnie nie ubil byl by sojusz



odpisales hmmm ,wygladalo to jak gra na czas zeby nie odpisac nie zeby we mnie walnac. dlatego uprzedzilem Cie :)
 

DeletedUser153746

Guest
kto ci tam powiedział?
moja drużyna awansowała i drugi raz nie gramy eliminacji

hehe jak to kto? zmiany w składach co to ma być, 2 rzecz lagowanie serva na mistrostwa? co mnie to obchodzi ze każdy miał lagowany nie każdy został przez te lagi zburzony do zera... to jak miałem niby wygrać? Jeśli nie bedzie powtórki 2 rundy eliminacyjnej albo normalnego turnieju gdzie każdy bedzie miał równe szanse to cóż...

skoro tak administracja czuwa to ok 1 atak dedos i cos z tym robią a nie...
 

DeletedUser68767

Guest
Z tego co wiem ,wystarczyło być w top 10 w pierwszej rundzie. Trzeba było się wykazać przynajmniej na jednej rundzie.
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Karol jak nie chcesz nie graj. Każdy był w podobnej sytuacji. Ja przez lagi i błędy z linkami ucieczki nie mogłem uciec offem
 

DeletedUser181835

Guest
Każdy miał jakieś problemy to moim zdaniem były równe szanse ale jak ktoś nie umi uświadomić sobie że przegrał to już jest niczyj problem
 

DeletedUser178225

Guest
hehe jak to kto? zmiany w składach co to ma być, 2 rzecz lagowanie serva na mistrostwa? co mnie to obchodzi ze każdy miał lagowany nie każdy został przez te lagi zburzony do zera... to jak miałem niby wygrać? Jeśli nie bedzie powtórki 2 rundy eliminacyjnej albo normalnego turnieju gdzie każdy bedzie miał równe szanse to cóż...

skoro tak administracja czuwa to ok 1 atak dedos i cos z tym robią a nie...

Tak... niema co płakać na pierwszej rundzie chcieliscie przykozaczyc podbijajac come;) niestety potem na mnie ale juz sie nie udało i juz was ujechalismy potem:) Na drugej rundzie kazdy miał problemy bo niebyło monetu zebys ataku nie miał... Wiec wszystkim sie dostało.A że nie wygrałes to juz inna sprawa.
 

DeletedUser68767

Guest
Coma - niezła lamka ,piszę o sojusz ,a 20 min później z Off'em wchodzi. I tak skończył jak skończył .
 

DeletedUser157137

Guest
Każdy miał jakieś problemy to moim zdaniem były równe szanse ale jak ktoś nie umi uświadomić sobie że przegrał to już jest niczyj problem

ciekawe.. haha


Turniej powinien byc od poczatku robiony przez faze 1 vs 1. Mowilem o tym na poczatku jednak zostalo to nie wysluchane.
 

DeletedUser153746

Guest
Tak... niema co płakać na pierwszej rundzie chcieliscie przykozaczyc podbijajac come;) niestety potem na mnie ale juz sie nie udało i juz was ujechalismy potem:) Na drugej rundzie kazdy miał problemy bo niebyło monetu zebys ataku nie miał... Wiec wszystkim sie dostało.A że nie wygrałes to juz inna sprawa.

na 1 rundzie mnie nie było;p ale i tak deffa nie mieliśmy:) możesz wierzyć albo nie ale o 21 wyszedłem, dokładnie w tym momencie jak posłałem no ale pewnie powiesz ze tłumaczenie jak zumir no ale ja w soboty piję:) a nie gram w plemiona. także cóż bywa. A ze turniej porażka nie organizacja to cóż... sam dobrze wiesz ze takie rzeczy powinny być zabezpieczane a nie ataki i jeszcze drubens pisze do tego ze ddosuje server to od czego on jest? Są specjalne programy i rozwiązania, które takie rzeczy uniemożliwiają, ale trzeba do tego dojść:) Za rok pewnie nie będzie można tak jak bocika zablokowali to i to zablokują "jakoś" A tak poza tym powodzenia, bo płotek sobie może kolegom pomagać i ddosować serve w każdych chwili także za pp pewnie wam pomoże wygrać mistrzostwa i z pewnością będziecie naj drużyną w Polsce:)
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
na 1 rundzie mnie nie było;p ale i tak deffa nie mieliśmy:) możesz wierzyć albo nie ale o 21 wyszedłem, dokładnie w tym momencie jak posłałem no ale pewnie powiesz ze tłumaczenie jak zumir no ale ja w soboty piję:) a nie gram w plemiona. także cóż bywa. A ze turniej porażka nie organizacja to cóż... sam dobrze wiesz ze takie rzeczy powinny być zabezpieczane a nie ataki i jeszcze drubens pisze do tego ze ddosuje server to od czego on jest? Są specjalne programy i rozwiązania, które takie rzeczy uniemożliwiają, ale trzeba do tego dojść:) Za rok pewnie nie będzie można tak jak bocika zablokowali to i to zablokują "jakoś" A tak poza tym powodzenia, bo płotek sobie może kolegom pomagać i ddosować serve w każdych chwili także za pp pewnie wam pomoże wygrać mistrzostwa i z pewnością będziecie naj drużyną w Polsce:)

nom już wszystko wina drubensa
ale jak byście nie rozdawali haseł na rundę niepożądanym osobom to by nie było problemów
 

DeletedUser178225

Guest
Coma - niezła lamka ,piszę o sojusz ,a 20 min później z Off'em wchodzi. I tak skończył jak skończył .

Heheh nie lamka tylko miał ta sama s powrót chyba 152 ms to nie da rady ucieknac ztego ja jedynie na 400 ms moge sobie pozwolic i sie moze udac:)
 

DeletedUser181368

Guest
Twoje posty zostały usunięte również z moimi, gdyż zapewne jakiś członek team'u uznał że są nie na temat i miał rację.
@up3 A po cóż hasło było takie same dla wszystkich? Jakby każdy miał unikalne hasło to byle komu, by nie dał.
 

DeletedUser177745

Guest
Według moich obliczeń te drużyny przechodzą dalej:

Drużyny, które przekorczyły granice 30pkt:
30, xyzz, CoTy?, noname, SPT, VCKL

Reszta:
SAP, DefT, SPAM!!, GORLIC, FURIA, PJTx, placki Meff, 4funny, Win!
 
Status
Zamknięty.
Do góry