Mistrzostwa Plemion 2014 - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153746
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser153746

Guest
Że też pozwolę sobie założyc nowy temacik powiedzmy do poszukiwania drużyn.

Ale jeszcze takie pytanie Jaka NAGRODA?
 

Deleted User - 8391767

Guest
Nagrody zostaną podane najpóźniej jutro. Gwarantuję, że się ucieszycie z takich nagród :)
 

DeletedUser155263

Guest
drugie pytanie w weekendy ale w jakich godzinach ./
 

DeletedUser153746

Guest
Nagrody zostaną podane najpóźniej jutro. Gwarantuję, że się ucieszycie z takich nagród :)

Kobiety zawsze kłamią hehe. Miejmy nadzieję ze plemiona team zaszaleję raz na 2 lata:)

A takie jeszcze pytanie odnośnie "Łamanie zasad grozi wykluczeniem z rozgrywki, " rozumiem bany bez ochrony na 2 druzyny zeby nie było ze jedna bany a 2 znów przeszkadza?
 

Deleted User - 8391767

Guest
Godziny jak i plan będzie podany. Według regulaminu mistrzostw - dokładny czas rozgrywek będzie podany nie później niż 5 dni przed rozgrywkami, zaś dane meczu nie później niż 24h przed.
 

DeletedUser155263

Guest
bo chodzi mi o dokladny czas, nie o to że w weekendy. bo w weekemndy pracuje np i jestem wolny po 17. wiec nie chcial bym, sie zapisywac dio drużyny krtóa by na mnie nie mogla liczyc
 

Deleted User - 8391767

Guest
Zapraszam jak najbardziej.
Godziny postaramy się tak ustawić, aby dostosować to większości graczy. Choć wiadomo, nigdy nie zadowoli się 100%.
Mam nadzieję kropku, że nie zawiedziesz swojej drużyny :p
 

DeletedUser144973

Guest
Jedno pytanie mam. Czesto pracuje rowniez w niedziele. Gdy mamy mecz akurat w ten dzien a ja nie moge zagrac to jest mozliwosc przesuniecia meczu na inny termin?
 

DeletedUser178225

Guest
Jedno pytanie mam. Czesto pracuje rowniez w niedziele. Gdy mamy mecz akurat w ten dzien a ja nie moge zagrac to jest mozliwosc przesuniecia meczu na inny termin?

A moze inna osoba w tym czasie kiedy ty mozesz ona nie moze grac? nie mysl tylko o sobie.

--------------------------------------------------------------

Jedno pytanie mam. Czesto pracuje rowniez w niedziele. Gdy mamy mecz akurat w ten dzien a ja nie moge zagrac to jest mozliwosc przesuniecia meczu na inny termin?

A moze inna osoba w tym czasie kiedy ty mozesz ona nie moze grac? nie mysl tylko o sobie.
 

DeletedUser153746

Guest
Ja mam takie pytanie czy serwer bedzie zamkniety? Jesli tak to jeśli ktoś przejmie członka druzyny to przecież nie zdazycie mu anulować komend? wtedy inna druzyna ma w plecy...

Jeśli otwartę to tez są pewne za i przeciw...

Nie chce żeby było ze się czapiam ale troszkę może trzeba to dopracować... albo przemysleć.
 

Deleted User - 8391767

Guest
Uspokoję Was, na pewno zrobimy tak, aby godziny były dla Was dostępne. Zależy mi na tym, jak całemu teamowi, abyście byli zadowoleni.
 

DeletedUser178225

Guest
Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkich zadowolił,Pamietaj:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry