Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Post był wstawiony chyba przed kasacją tego gracza. A nawet jeśli nie był, to nie było na nim kłódki.
nie, gracz zostal usuniety dwa dni przed postem szybkiegooszustwa, a to czy byla klodka to teraz pierdolisz bo akurat ty znajdowales sie 50 pol od tamtej wioski, wiec skad niby masz "pamietac" czy tam klodka byla czy nie, zwlaszcza ze ich liczba byla trzycyfrowa XD
Jak nasz czlon to po co mam ich akcjowac, na rogi mnie wala
idk, rade o stan wojsk zapytaj, chetnie pomoga <szampan>
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.733
nie, gracz zostal usuniety dwa dni przed postem szybkiegooszustwa, a to czy byla klodka to teraz pierdolisz bo akurat ty znajdowales sie 50 pol od tamtej wioski, wiec skad niby masz "pamietac" czy tam klodka byla czy nie, zwlaszcza ze ich liczba byla trzycyfrowa XD

idk, rade o stan wojsk zapytaj, chetnie pomoga <szampan>
Czarny koń pisał, że chce ją przejmować i że nie miała kłódki, dlatego zapamiętałem.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.733
Poza tym to był założyciel naszego potencjalnie pierwszego celu, to z jakiej racji wykluczasz, że ani razu nie obczaiłem tego gracza XDDD
Wy to jednak bystrzaki jesteście, nie ma co
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
jezu, mam do was takie podstawowe pytanie - jestescie w radzie speed?

bo jak nie, to dlaczego uwazacie ze rada ma wam mowic o kazdej jednej krzywej akcji jaka przeprowadzaja, wiec skoro wam nic nie powiedzieli to sa nieskazitelnie czysci?
a jezeli jestescie, to podziwiam to ze idziecie w zaparte, mimo tylu screenow wrzucanych tutaj z waszego forum <shrug>
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.733
Aha czyli wrzucili 150 darm do planera, a akurat tej jednej nie wrzucili. Pewnie zrobili to po to, żebyśmy skasowali założyciela naszej akademii przy pierwszym przejęciu.
XD
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Rada mowi wszystkim innym, tylko nie swoim graczom xD
Taktak, każdy się o tym dowiedział tylko dlatego ze twoja rada mówiła o tym wszystkim, nie dlatego że wyszło to na światło dzienne w wyniku kasacji wiosek i działaniom @SzybkieOszustwo

Was uderzyć dowodami to za mało, ślepo wierzycie w słuszność speedow bez chłodnego podejścia do sprawy - nie dziwię się bo to niby w końcu wasze plemię, ale czasem lepiej po prostu nic nie pisać niż iść w zaparte ;)
 
Do góry