Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
No na Jubileuszu przepowiedzianego przez moją osobę pół roku temu w ten bardzo niestandardowy dzień 29 lutego nie może zabraknąć moich stat i mapek :D

Pracuje właśnie nad excelem aby już wam pokazać ilości członków i masy plemion tylko wymaga to bardzo dużo czasu aby wszystko dobrze ustawić więc myślę do północy się wyrobić!

Postaram się do was wysłać wiadomość na plemionach więc rano będziecie mogli obejrzeć ;)

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
Dobra, dodałem plemiona i ich człony z TOP 25. Jeżeli jakieś plemię o 19:00 miało więcej niż 1 człon to też dodałem.
Pozostałe plemiona dodam pewnie w niedzielę jak już się sytuacja z przeskokami, przenosinami między plemionami itp. uspokoi.
Każde plemię będzie miało już w miarę ułożony skład i człony.

Poświęciłem na to dobre kilka godzin więc może być tak że mogłem się gdzieś pomylić w excelu przy setkach pozycji w kilku tabelach więc od razu przepraszam :(


Na wstępie chciałbym was zaprosić na DC przeze mnie założonego, będzie można w jednym miejscu zobaczyć mapki i staty nawet po zamknięciu się światów.
Dodatkowo będę starał się zachęcać nowych graczy do gry oraz zbierać od was informacje do przyszłych mini-Analiz przy aktualizacjach.


Zapraszam ! ----> discord.gg/8ynxeRqG38



Po weekendzie jak się sytuacja uspokoi zrobię krótkie analiz rozwojów, pozycji na mapie i mas plemion ;)


Dziękuję za reakcję, które mi dajcie!
Motywuje mnie to do dalszej pracy dla was!



1709244823002.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
Mapki za chwile ;)


Zaczynamy mapki! :cool: :cool: :cool:
Start 29.02.2024 już na dzień dzisiejszy jest ponad 34k wiosek :O:Owięc mapa jest ogromna jak na start świata dlatego dałem dystanse między wioskami a nazwami plemion o_Oo_O



Dziękuję za reakcję, które mi dajcie!
Motywuje mnie to do dalszej pracy dla was!




1709247122447.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
Muszę was przeprosić, ale następna aktualizacja będzie dopiero wieczorem w niedziele zważywszy na firmowy wyjazd. Nie będę miał dostępu do laptopa i nie dam rady zrobić aktualizacji.
Ale w niedziele postaram się to zrobić jak najlepiej i będzie to na pewno bardziej klarowna sytuacja przez uspokojenie się już przenosin, rekrutacji, tworzenia członów itp.

Trzymajcie się i do niedzieli!
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
nie no... wolne weź czy coś. Jak tak możesz olewać nas...

Przykro mi, musiałem pojechać :(
Ale już wróciłem i zamiast iść do żony robię dla was aktualizację mapek i statystyk!

Na pewno nie mam podjazdu do @Fabcio jeżeli chodzi o analizy i mu gratuluje, ponieważ zrobił bardzo dobrą robotę!

Mamy obecnie blisko 40.000 wiosek i jest ponad 9000 więcej niż 3 dni temu więc widać, że graczy jak i barbarek przybywa w szybkim tempie!

W mojej tabelce nigdy nie miałem więcej jak 3500 graczy a obecnie jest już blisko 4000 więc widać, że ekipy się powiększają!

Dodałem do statystyk wszystkie plemiona z TOP 25 i ich człony, ale widzę, że muszę na następną aktualizację wziąć TOP 50, ponieważ nowe plemiona powstają z rekrutacji na obrzeżach i baaardzo ładnie to widać na mapie jak np. plemię JUST lub 3D.


Dziękuję za reakcje w poprzednich postach i zapraszam do dzisiejszych!

Zapraszam również na DC, na którym będzie zbiór wszystkich mapek, które robię dla was!
---->
discord.gg/8ynxeRqG38


1709494614019.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.624
Mapki w produkcji, wrzucę za chwilę ;)

Na gifie widać jaka maaasa wiosek przybywa na obrzeżach, przy tej bazowej produkcji surek to będzie świat do rozwijania masowo barbarek :D

Nastąpiło kilka zmian na mapie:
  • Dodałem plemię Just, które zagościło rekrutacją na północno-zachodniej ćwiartce
  • Orki z tego co wygląda odłączyły się od Ti dlatego zaznaczyłem ich nowym kolorem
  • NNŻ dołożyło blisko 200 graczy od ostatniej aktualizacji :D o_Oo_Oo_O
  • Wygi, Witam, A.D.K i !NO! również nie stopują i dokładają po jednym członie :O :O
  • Plemię 3D pięknie zrekrutowało ćwiartkę Wschodnią i jeżeli rada będzie dobrze zorganizowana to na pewno są potencjalnym zagrożeniem SPEED!
  • Pozostałe plemiona obecnie bez większych zmian
Przy następnej aktualizacji wezmę plemiona z TOP50, ponieważ widzę coraz więcej plemion powstaje z rekrutacji na obrzeżach co pięknie pokazuje plemię JUST i 3D :cool::cool::cool::cool:

Dziękuję za poprzednie reakcje!
Jeżeli Ci się podoba moja praca zostaw łapkę ponownie!
Motywuje mnie do dalszego działania!


1709496715656.gif

Mapka z dzisiaj!

1709496721950.png
 
Ostatnia edycja:

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
368
Graczy Speed 189? Pomijając 10 ukrytych członów i kolejnych 10 członów darm to by się w sumie zgadzało.
 

Pelcia

Chłop
Wynik reakcji
7
Hej Podeszwa funfel:)
Jak tam? Czemu nie klikasz na fJnym jubileuszowym świecie ?
 
Do góry