Lista moralnej hańby świata 194

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849167984
  • Data rozpoczęcia

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Rozumiem, że stado baranów to zamiennik na plemię " Sekta"?
Powiem tak, Sekty nie uważam za super plemię - trafiłem tutaj jako random z rekrutacji. Miałem zrespić się na obrzeżach, ale los chciał inaczej.
W plemiona gram tylko dla poznawania ludzi. Na św. 188 wróciłem po dłuższej przerwie i w okolicy wylosowało super mordki, które także po takowej przerwie wróciły, pięknie grało się ten śwat do momentu kosy od Blejkoo i 3 frontów.

Tutaj również sporo fajnych osób się trafiło, aczkolwiek ogólną dyplomację plemienia oraz to, że wódz w kluczowym momecie zniknął na 2tyg nie oceniam zbyt pozytywnie - mniejsza o to. Grunt, że jeżeli rozgrywasz świat z pewnym gronem osób, to wypada się trzymać z nimi do końca. Zwłaszcza gdy oponenci to bociarze i krętacze.

Wiadomo ktoś zawsze się wykruszy skuszony przez wroga miejscem w składzie i potencjalnym bezpieczeństem (do czasu gdy trafi do rozbiórki, kiedy rozwinie im barby xdd). Zaraz ktoś pierdolnie, że to tylko gierka blablabla jednak uważam, że skoro to tylko gra i wirutalna rzeczywistość to nie zaszkodzi być sztywnym chociaż tutaj;p

Jakis upośledzony ten tygrys wraz z całą brygada downa z sekty... przez 5 dni przejęliście aż 15 wiosek z mojego konta xddd
Spójrz kretynie na mapę, Zobacz jaki macie potencjał, a jaki mieliśmy my. W dodatku nawet posiadając tak miażdżącą przewagę nie potrafiliście być fair - graliście na botach (nawet dostaliście za to bany xdd) oraz wypisywaliście do naszych wiadomości o przejście.
 
Ostatnia edycja:

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Podsumowując ja nie jestem zmartwiony faktem, że kończę grę. W sumie ostatnio czasem nie szastałem, więc na dobre to wyjdzie.
Cieszę się natomiast bardzo, że kończę w taki sposób, a nie szmacąc się i przechodząc do tak haniebnego tworu z podkulonym ogonem.

WSZYSTKIE BLAKI MAJĄ MAŁE SIUSIAKI AUUU
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.862
Podsumowując ja nie jestem zmartwiony faktem, że kończę grę. W sumie ostatnio czasem nie szastałem, więc na dobre to wyjdzie.
Cieszę się natomiast bardzo, że kończę w taki sposób, a nie szmacąc się i przechodząc do tak haniebnego tworu z podkulonym ogonem.

WSZYSTKIE BLAKI MAJĄ MAŁE SIUSIAKI AUUU
zrobiliście dwie nieudane kosy, i tak skończyłeś szmacąc się dwukrotnie
 
Do góry