Lista moralnej hańby świata 194

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849167984
  • Data rozpoczęcia

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
88
Powiem tak, Sekty nie uważam za super plemię - trafiłem tutaj jako random z rekrutacji. Miałem zrespić się na obrzeżach, ale los chciał inaczej.
W plemiona gram tylko dla poznawania ludzi. Na św. 188 wróciłem po dłuższej przerwie i w okolicy wylosowało super mordki, które także po takowej przerwie wróciły, pięknie grało się ten śwat do momentu kosy od Blejkoo i 3 frontów.

Tutaj również sporo fajnych osób się trafiło, aczkolwiek ogólną dyplomację plemienia oraz to, że wódz w kluczowym momecie zniknął na 2tyg nie oceniam zbyt pozytywnie - mniejsza o to. Grunt, że jeżeli rozgrywasz świat z pewnym gronem osób, to wypada się trzymać z nimi do końca. Zwłaszcza gdy oponenci to bociarze i krętacze.

Wiadomo ktoś zawsze się wykruszy skuszony przez wroga miejscem w składzie i potencjalnym bezpieczeństem (do czasu gdy trafi do rozbiórki, kiedy rozwinie im barby xdd). Zaraz ktoś pierdolnie, że to tylko gierka blablabla jednak uważam, że skoro to tylko gra i wirutalna rzeczywistość to nie zaszkodzi być sztywnym chociaż tutaj;p


Spójrz kretynie na mapę, Zobacz jaki macie potencjał, a jaki mieliśmy my. W dodatku nawet posiadając tak miażdżącą przewagę nie potrafiliście być fair - graliście na botach (nawet dostaliście za to bany xdd) oraz wypisywaliście do naszych wiadomości o przejście.

Te ale to wy walnęliście kosę w black XD Powinniście być w pierwszym dniu na plus, a wy na minus cały czas jesteście chyba XD Od pierwszego dnia
 

Deleted User - 849172162

Guest
Ewidentnie do tego tematu można już śmiało dodać CAŁE plemię Marionetek.

Będziecie zwalczani dzień dnia, bo nie ma dla was żadnej świętości
 

Madam Krasno

Miecznik
Wynik reakcji
94
Hipokryzja i obłuda bije od Ciebie , liczę ze na next świecie pogramy i pokażesz jakiś poziom bo szybciej uciekłeś ze świata niż Twój przyjaciel don pacik w
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
Ewidentnie do tego tematu można już śmiało dodać CAŁE plemię Marionetek.

Będziecie zwalczani dzień dnia, bo nie ma dla was żadnej świętości
zwalczony to zostałeś ty przez nas gangreno pewnie czekałeś aż wróce bo nie miałeś się z kim tyrać
a ja takim oszustom i mulciarzom jak ty nigdy nie odpuszcze
 

Deleted User - 849172162

Guest
Hipokryzja i obłuda bije od Ciebie , liczę ze na next świecie pogramy i pokażesz jakiś poziom bo szybciej uciekłeś ze świata niż Twój przyjaciel don pacik w

Hipokryzja i obłuda? A możesz doprecyzować o co konkretnie Ci chodzi?

--

No proszę. A nie dalej jak tydzień temu Judasz i Szumowina krzyczeli, że rozbiórkę dostałem. A to Ci niespodzianka, jednak kłamali?

Wiesz dlaczego 'uciekłem'? Bo nie wyraziłem zgody na syf, bajzel i rozkładanie nóg przed wszystkimi dookoła.
Jeśli taka gra Cię satysfakcjonuje, to żryj dalej te darmy a ja składam Ci publiczne przyrzeczenie, że jeszcze zimą będziesz jechać na truskawki.
 

Deleted User - 849172162

Guest
Wycierus .


Wracaj juz do Tworek bo w wiadomościach bylo,że im pacjent uciekl.

Jeszcze chwila i zajmiesz moje miejsce. Wpadasz w absolutną obsesję.
Nie ma już wątku w którym byś się do mnie nie sapał XD XD

A wszystko przez to, że zlałem Twoją próbę wpłynięcia na mnie.
 
Wynik reakcji
2.704
Jeszcze chwila i zajmiesz moje miejsce. Wpadasz w absolutną obsesję.
Nie ma już wątku w którym byś się do mnie nie sapał XD XD

A wszystko przez to, że zlałem Twoją próbę wpłynięcia na mnie.
Znow jesteś w błędzie psycholu z Tworek.


Czereśniara dostała KO od sufleta.
@Isarisu na dwie zmiany maluje .
No,a że mi kolege zaczepiłeś to wytre tobą podłogę jak zwykle .
 

Deleted User - 849172162

Guest
Znow jesteś w błędzie psycholu z Tworek.


Czereśniara dostała KO od sufleta.
@Isarisu na dwie zmiany maluje .
No,a że mi kolege zaczepiłeś to wytre tobą podłogę jak zwykle .

Koło dupska mam Twoich kolegów i Twoje życie, przestań mi tu snuć opowiadania XD XD XD

Jedyne co mnie interesuje to grzyb na ścianie. A to dlatego, że prawdopodobnie wziął się on ze zbyt dużej wilgoci w domu.
Jest nieodpowiednio ocieplony.
Przez co idzie więcej węgla i przyczyniasz się do powiększania zmian klimatycznych
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.614
Koło dupska mam Twoich kolegów i Twoje życie, przestań mi tu snuć opowiadania XD XD XD

Jedyne co mnie interesuje to grzyb na ścianie. A to dlatego, że prawdopodobnie wziął się on ze zbyt dużej wilgoci w domu.
Jest nieodpowiednio ocieplony.
Przez co idzie więcej węgla i przyczyniasz się do powiększania zmian klimatycznych



lepiej na scianie niz na dupie :)
 
Do góry