KP - wybij monete - nowa kolumna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27977
  • Data rozpoczęcia

blablabla


  • W sumie głosujących
    184
  • Ankieta zostanie zamknięta: .
Status
Zamknięty.

DeletedUser92720

Guest
Według mnie pomysł niepotrzebny.

Oczywiście, od razu wielu z Was się ze mną nie zgodzi. Jednak w tym momencie nie brakuje mi nic w serwisie plemiona.pl. Wszystko było dobre.

"Bo Mzille stworzył plemiona. I widział, że były dobre."
- Tym cytatem powinniście się kierować.
Ów przytoczenie winno się stać motywem przewodnim tego działu forum. Albowiem zwracam się do tych osób, które na siłę wymyślają jakieś zbędne farmazony. Zaiste mogłoby to ograniczyć powstawanie niepotrzebnych tematów o połowę.

Hmm.... Wybijanie monet... Dlaczego informacje o zagrodzie są według mnie niepotrzebne... Jeżeli masz 5 wiosek. Znasz sytuację na pamięć. Nie musisz nawet korzystać z tejże metody. Po co? (...)

Jeżeli masz 20 wiosek. Owszem, metoda masowego wybijania monet Kontem Premium stałaby się przydatna. I nawet dodam, że w tym wypadku, udogodnienie z zagrodą mogłoby się okazać potrzebne.


Jednak, gdy miałem ponad 200 wiosek
, to nie patrzyłem po kolei ile dana zagroda ma jeszcze miejsca. Jeżeli takowe ułatwienie zostałoby wprowadzone, wówczas też bym na to uwagi nie zwrócił.
Powód? Szkoda życia. Zaznaczam wybij wszystkie monety i zwieńczenie...

Przez całe wieki potrafiłem działać na takich zasadach podobnie jak większość osób, które miały więcej niż 100 wiosek. Dlatego powyższe wypowiedzi o wspaniałości tegoż pomysłu mnie co najmniej napawają lękiem....
 

DeletedUser

Guest
Przydatne owszem :D

@Werthers - Nie masz racji - mając teraz 370 wiosek, nie zawsze wiem gdzie mam pełną zagrodę, to jest spore utrudnienie. Kolumna zagrody powinna się tam znaleźć :)
 

DeletedUser3200

Guest
Tak. Dodajcie jeszcze bonusowe milion pkt i przyspieszenie 15x szybkość do premium. Pomęczcie się też trochę!
 

DeletedUser91728

Guest
Pomysł fajny mi się podoba;), jest potrzebny zwłaszcza wtedy gdy gracze mają po kilkanaście wiosek i trudno je ogarnąć :( Jestem ZA :D
 

DeletedUser60946

Guest
Jestem na TAK. Jak gracze co mają 245wiosek mają wybijac monety??? Otóż to jest UŁATWIENIE


haha Jak mają KP to klikając wybić wszystkie :p Ja mam dokładnie 262 wioski i gram bez KP, jakoś se radzę :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser46369

Guest
Zdecydowanie bardzo by opcja się przydała, jak nie ma problemu jak ma się 20 wiosek, to jak ma się 200 to problem zaczyna być. Dodatkowo proponowałbym opcje segregacji po wybranym nagłówku, obecnie jest po nazwie, ale mogłoby być również np. po ilości miejsc w zagrodzie. Prosta sprawa, która znacznie by ułatwiła grę.
 

DeletedUser

Guest
Werthers podszedł do tematu najlepiej jak się dało. Nic dodać, nic ująć.
 

DeletedUser79519

Guest
Lepiej aby w zakładce "PRODUKCJA" była możliwość sortowania według zapełnienia zagrody :)
pomysł bardzo dobry ale wymagający jasnego sprecyzowania.
Jestem na TAK
 

DeletedUser106650

Guest
Jestem na tak. Jak ktoś powiedział że celem KP jest maksymalne skrócenie marnowania czasu przez gracza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry