KP - wybij monete - nowa kolumna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27977
  • Data rozpoczęcia

blablabla


  • W sumie głosujących
    184
  • Ankieta zostanie zamknięta: .
Status
Zamknięty.

DeletedUser27977

Guest
Otóż w KP mamy przydatną funkcję masowego wybijania monet. Ma ona pewien mankament. Brak tam kolumny gdzie były by wyświetlone wolne miejsca w zagrodzie, przez co w każdą wioskę musimy klikać i sprawdzać czy zagroda pełna czy też nie:) A w końcu KP ma usprawniać grę;) Stąd też mój pomysł na dodanie takiej kolumny w oknie wybijania monet:
Wygląd graficzny:
4d38e076fbb34702.png

Wiem wiem obrazek bzydki i pozamazywany ale na tym moje możliwości artystyczne się kończą:D Zapraszam do głosowania i komentowania;)
 

DeletedUser13627

Guest
Taka mała kolumienka a tak by pomogła.... ;] Bardzo dobry pomysł, jak najbardziej za!
 

DeletedUser

Guest
czesiu w wiosce nr. 30 widze 1 na przedzie miejsc w zagrodzie więc nie masz pełnej zagrody :D
a tak na poważnie to takowa rzecz by sie przydała,ale kto kupuje premium...hehe desperaci jacyś :p
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł bo czasem zdaża mi się z rozpędu wszędzie wybić monety i potem brakuję na wojsko czy tam budynki

Made of china sporo osób kupuje KP i wcale to nie są desperaci
 

DeletedUser27977

Guest
czajna to taki krejzol(pozdro;*) z A.P.K na jego posty nie trzeba zwracać uwagi:D
@Topic
Prosiłbym osoby które zagłosowały na NIE o podanie jakiś racjonalnych wyjaśnień bo nie wiem co w tym pomyśle nie tak.
 

DeletedUser

Guest
ja tam premium nie kupuje :)

Co do tematu to istnieje jakaś szansa że to zostanie wprowadzone ?
 

DeletedUser

Guest
Ja sobie robię grupę 'monety' i dodaje do niej wioski z pełną zagrodą.
 

DeletedUser

Guest
raczej nie jest mega potrzebne bo ja pierw zawsze robie rekrutacje a później co zostanie to monety:) proponuje ten sposób wybrać..:)
 

DeletedUser65004

Guest
Ja sobie robię grupę 'monety' i dodaje do niej wioski z pełną zagrodą.

też tak robiłem :) a jak miałem mniej wiosek, najpierw robiłem co miałem zrobić, a potem biłem monety. Tak czy inaczej... Nie mam nic przeciwko, ale zbędne mi się to wydaje, bo i bez tego sobie można poradzić :) choćby metodą, która jest w cytacie.
 

DeletedUser15404

Guest
czajna to taki krejzol(pozdro;*) z A.P.K na jego posty nie trzeba zwracać uwagi:D
@Topic
Prosiłbym osoby które zagłosowały na NIE o podanie jakiś racjonalnych wyjaśnień bo nie wiem co w tym pomyśle nie tak.

monety wybija sie raczej kilkajac :
wybierz maksymalną ilosc ;> przynajmniej ja tak robie;]

tak wiec jesli pozniej jeszcze chciałbym sprawdzac w ktorej zagrodzie jest ile woja ;p to tylko strata czasu i to by mi nie pomogło ^^ ale moze innym tak;p

zawsze lepiej przed wybiciem monet zakolejkowac wojsko;]
i juz nie ma problemu gdzie trzeba sobie zostawic surke :p
 

DeletedUser

Guest
A taka na siłe ta propozycja. Jak dla mnie zbędne. Ja i tak zawsze najpierw robie przegląd, a potem wybijam monety czy składam składki.

Poza tym ten screen jest beznadziejny. Czego się bałeś, że ukryłeś surowce? Okolica chce Ciebie sfarmić:D

btw: Wrzuć raczej tą propozycje na Duńskich plemionach:p
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie... Jeśli dobrze pamiętam-masowe wybijanie monet także następuje w pałacu, tak jak bez premki
Więc co ma do tego bezpośrednio zagroda?
Oczywiście wiem-że jak zagroda niepełna, to najpierw trzeba wojo ustawić-ale zagroda nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na wybijanie monet-niezależnie od jej wielkości, stopnia napełnienia monetki można wybjiać.
Więc wetknięcie w tamto miejsce stanu zagrody uważam za deczko "przesadzone" :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Super, takie coś ułatwiło by grę i szybsze podbijanie wiosek.
Jestem Za.
 

DeletedUser14218

Guest
juz dalem taka propozycje

Pare miesiecy temu napisalem identyczna propozycje. Nawet uzyskala poparcie 57%, to bardzo dobra propozycja, dlaczego, a no wiadomo gdzie zostawic surke z dwóch monet by chwile pozniej zrekrutowac tam szlachcica. To jest glówny plus tej propozycji.

Ja tez zaczynam od wojska, w koncu by gruby cos ugral trzeba mu zapewnic ochronke. Kolumna zagroda pozwalaby mi juz na poziomie palacu okreslic gdzie bede pozytkowal monety tworzac szlachte.
Nie rozumiem tu niektórych wypowiedzi, jak masz duzo wiosek to zonglowanie nimi w grupach zajmuje czas, wybijanie monet wies po wiosce - zabójcze, raz zapomnialem oplacic na czas premium, wybicie monet zajelo mi 113 minut.
Skoro place chce to zalatwic w góra w minute. A tak to musze sie przygotowac robiac notatki i czujac presje niezrobienia pomylki. KP ma oszczedzac czas na prawdziwa przyjemnosc gry - pisanine na forum, ustawianie akcji z kumplami, a nie nielogicznie komplikowac gre. Moze to tylko moje zdanie ale ja mam problem by miec tyle szlachty ile bym chcial. Wazna dla mnie sprawa by wybijac monety w kazdej wiosce i dbac by szlachte zrekrutowac w odpowiedniej wsi. A pozniej jazda na wroga.

Jestem na tak! Moze Tobie sie uda to przeprowadzic. Dodam ze propozycja jest logiczna i nie stanowi obciazenia dla silnika gry. Podawane jest tylko echo z istniejacych danych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser63121

Guest
z tego obrazka widzę, że jesteś na K4:D


jestem za pomysłem:cool:
 

DeletedUser

Guest
Jestem na TAK. Jak gracze co mają 245wiosek mają wybijac monety??? Otóż to jest UŁATWIENIE
 
Status
Zamknięty.
Do góry