Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

Status
Zamknięty.

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
Pytanie o te lata gry - masakra, bo wyszukiwarka na forum jest kompletnie ułomna. A przynajmniej niedostępna w "aktualizacjach".

Ktoś zna dokładną datę? Ja w ostatniej chwili skojarzyłem, że PP dostałem przed startem ś87, co mi określiło przynajmniej przedział czasowy.


16.09.2014 E- 7
 

DeletedUser179721

Guest
ale mieliśmy ją już, zapomnieliśmy dodać do odp... :D
 

DeletedUser187039

Guest
Gratuluję Panie Magister :D
Dzięki za całą zabawę, pomijając tę wszystkie błędy świetnie się bawiłem :) Szczególnie ciekawe były pytania z ostatniego tygodnia, kiedy ich poziom nie był już na poziomie praktycznie zerowym :)
No to teraz jeszcze rok i będziemy mieli jubileuszowe 10 urodziny plemion, a co za tym idzie zapewne jeszcze lepszy konkurs :D Do zobaczenia ;)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
Dokladnie lordzik.Tak to,kazdy sam odpowiedzi szukal i odpowiadal.Chociaz wiedzielismy ,ze repka siedzi na ts.
Zebralem spamerkow na gg i wspolnie wspolpracowalismy. Pomimo porazek.I tak mamy wygrana glowna i wszyscy od spamerkow top10 sa .
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser179721

Guest
zrobiłem to dla Nocnego, mam 2 rangi, on już aktualnie 1 :D mi wystarczy :D
 

DeletedUser187039

Guest
i będzie pewnie nowy megaron w przyszłym roku



10 urodziny plemion, konkurs, pytanie 1.
Jaki Nick miał gracz, który rok temu zdobył tytuł Magistra Plemion?

-------------------
Eeee.... Już wiem! M0cnySpieL!

--------------------
Dobrze! Otrzymujesz 100pkt, gratulację :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.065
kmic dlaczego jest tylko ranking od 19 do 24 kolejki? w polowie konkursu było mówione ze bedzie liczone od 13 kolejki i dla tych osob nagrody rzeczowe. tak jak ja glownie zdobylem prawie same 80 w kolejkach 13- 18 a od 19 malutko punkcików:)
 

DeletedUser179721

Guest
Keymil cicho, masz nagrodę to się ciesz :D

Poza tym co otrzymamy? :D juz chyba niespodzianka to nie jest :D
 

DeletedUser188220

Guest
Też jestem ciekawa co dostaniemy :D To mój pierwszy konkurs i nie poszło mi tak najgorzej :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry