Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser130574

Guest
Wydaje mi się, że wszyscy, nie tylko top 3 i 4 etapu :)
 

DeletedUser24817

Guest
Nocny... Hahahaha. Gratki. Flaszke mi wisisz;d. Pacz i się ucz!;d.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
Brawo nocny-magister plemion.Wszyscy od spamerkow w top10.Nastepnym razem lepiej sie przylozymy.Swietujemy.
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Morał jest krótki i wszystkim znany coty megaron na badanie słuchu pójść musi i przeczyścić uszy :p
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
Nocny juz stawia i spiewa namxd

No i gratki naszemu teamu spamerek,toka,farmer,szalona,saint,lordkins,oraz kilkunastu naszych graczy,ktorzy pomogli w ostatnich rundach nam.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser179721

Guest
No gratki Nocny.. błędy w 3 ostatnich pytaniach, w ogóle niepotrzebne i się tak kończy, w tej mimo złej odpowiedzi nie daliśmy jednej literki :D pośpiech to zły doradca :D

ale no top2, dobre miejsce

a co do flachy to Nocny już na ts postawił, zapraszamy :D
 

DeletedUser179721

Guest
a ten podział to do 12, że 24 czy do 12 w południe? :D
 

DeletedUser

Guest
Pytanie o te lata gry - masakra, bo wyszukiwarka na forum jest kompletnie ułomna. A przynajmniej niedostępna w "aktualizacjach".

Ktoś zna dokładną datę? Ja w ostatniej chwili skojarzyłem, że PP dostałem przed startem ś87, co mi określiło przynajmniej przedział czasowy.
 

DeletedUser130574

Guest
No gratki Nocny.. błędy w 3 ostatnich pytaniach, w ogóle niepotrzebne i się tak kończy, w tej mimo złej odpowiedzi nie daliśmy jednej literki :D pośpiech to zły doradca :D

ale no top2, dobre miejsce

a co do flachy to Nocny już na ts postawił, zapraszamy :D

Po prostu wystarczyły pytania nie na refleks :) W tych byliście lepsi, a nocny i ekipa byli lepsi w szukaniu informacji :) Taki konkurs
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Pytanie o te lata gry - masakra, bo wyszukiwarka na forum jest kompletnie ułomna. A przynajmniej niedostępna w "aktualizacjach".

Ktoś zna dokładną datę? Ja w ostatniej chwili skojarzyłem, że PP dostałem przed startem ś87, co mi określiło przynajmniej przedział czasowy.

Ja znalazłem w którymś, 8.24?
Nie pamiętam, wpisałem w google i znalazło dyskusje do tej wersji i było o odznaczeniach za lata gry.


Jednak nie 8:24, zaraz poszukam i dam linka.
 

DeletedUser130574

Guest
Ja wszedłem w zakladke premium i sprawdzilem kiedy dostalem :p

84994549742902163627.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry