Konkurs trailerowy - pytania i komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser155601

Guest
Jeżeli innogames w przyszłości reklamując swój produkt dodała by że trailer został wykonany przez gracza to .OK.
Ale jeżeli będzie działało na zasadzie wybierze najlepszy a nie będzie miała z czego i nic nie wspomni o tym że autorem jest player to tylko się poniży :) . Trailer najlepiej by był jak by został wykonany w 3d. A nie prezentacja ze screenami w tle :rolleyes:
A do tego ta nagroda przymusza to grania w plemiona przez kolejne parę lat :p

Jest garstka osób które umieją robić w 3D a nawet jak znajdzie się ktoś to wątpie, że zrobi to za taką nagrode. Większość z nich jest zatrudniona w firmach, albo są zamłodzi. Tak jak już userowicze napisali, że to konkurs głównie skierowanych do młodych ludzi. Konkurs zapowiada się ciekawie, ale nie liczył bym na trailery 3D. Pewnie większość osób zrobi tak jak napisałeś : "A nie prezentacja ze screenami w tle :rolleyes:" Ale czas pokaże.
 

DeletedUser

Guest
Właśnie. Zapomniałem dodać o tym że większość dobrych grafików ma pracę z której więcej wyciągną :rolleyes:
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Zapomniałem dodać o tym że większość dobrych grafików ma pracę z której więcej wyciągną :rolleyes:

Nie wiem jak dotychczas żyliśmy bez tej informacji :rolleyes:

Zapomniałeś też dodać, że większość dobrych grafików jest tylko ludźmi i mając możliwość zarobić coś "ekstra" - poza standardową pensją - chętnie z tej opcji skorzysta. :cool:
Zwłaszcza że dla "dobrego grafika" jest to nie więcej niż parę godzin pracy, zaś możliwe zyski sięgają nawet 1400zł (licząc wartość konsoli oraz rynkową cenę 10.000 pkt premium - przypominam, że można je legalnie odsprzedawać!).
Może są graficy zarabiający codziennie po parę tysięcy (i ich wizja takiej "marnej" nagrody nie zachwyci), ale obawiam się, że jednak nie jest to w naszym kraju standard.
 

DeletedUser

Guest
A ja powiem szczerze że zachęca mnie konkurs lecz na trailerach się nie znam:(
 

DeletedUser

Guest
Ja się w weekend za to wezmę ;) Muzyczka dobra już jest. ;) Program także.
 

DeletedUser156150

Guest
Witam

Mam pytanie czy ta nagroda jest tylko dla użytkowników polskich plemion czy o tą nagrode walczą wszystkie wersje językowe tej gry?
 

DeletedUser

Guest
międzynarodowy konkurs, więc pomyśl...

a czy można grupowo (np. w 2 osoby) robić ten filmik?
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak dotychczas żyliśmy bez tej informacji :rolleyes:

Zapomniałeś też dodać, że większość dobrych grafików jest tylko ludźmi i mając możliwość zarobić coś "ekstra" - poza standardową pensją - chętnie z tej opcji skorzysta. :cool:
Zwłaszcza że dla "dobrego grafika" jest to nie więcej niż parę godzin pracy, zaś możliwe zyski sięgają nawet 1400zł (licząc wartość konsoli oraz rynkową cenę 10.000 pkt premium - przypominam, że można je legalnie odsprzedawać!).
Może są graficy zarabiający codziennie po parę tysięcy (i ich wizja takiej "marnej" nagrody nie zachwyci), ale obawiam się, że jednak nie jest to w naszym kraju standard.


Z tym odsprzedaniem to się zgodzę. Choć wiedz że jeżeli poziom jest załóżmy wysoki to to nie jest to "parę godz".To jest parę tygodni Nie widziałem trailera 2d. Jeżeli jest to nie wyobrażam sobie by efektywnie wyglądał. Jeżeli chce się coś wygrać to trzeba poświęcić kupę czasu.

Przyznam że zainteresowała mnie odp sprzedaż pkt. Chyba się skuszę :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli chodzi o prawa autorskie i własną muzykę to czy po kupieniu piosenki na stronie amazon.com czy podobnych stronach można jej użyć w filmiku? Czy trzeba ją skonstruować z własnych sampli?
 

DeletedUser116373

Guest
Z tym odsprzedaniem to się zgodzę. Choć wiedz że jeżeli poziom jest załóżmy wysoki to to nie jest to "parę godz".To jest parę tygodni Nie widziałem trailera 2d. Jeżeli jest to nie wyobrażam sobie by efektywnie wyglądał. Jeżeli chce się coś wygrać to trzeba poświęcić kupę czasu.

Przyznam że zainteresowała mnie odp sprzedaż pkt. Chyba się skuszę :rolleyes:

Pisałem Ci na GG o tym odsprzedawaniu, więc liczę, na Ciebie :rolleyes::cool:

___________________

A co do konkursu to pewnie będzie kilka prac nupków którzy napalą się na PP i zrobię byle jaki trailer z wykorzystaniem materiałów objętych prawami autorskimi :)
Choć, ciekaw jestem takich prac kilkutygodniowych. Będzie co oglądać zapewne.
 

DeletedUser

Guest
a mi się tam podoba napewno dużo osób zrobimy ten filmik punkty premium ich skuszoł bo pamiętajcie tu duzo gra nałogowych graczy co wszystko zrobią dla punktów premium ... ;d
 

DeletedUser

Guest
Mi to punkty nie potrzebne a zajmuje się robieniem filmików więc dla mnie to może być ciekawy test :)
A nintendo bym nie pogardził
 

DeletedUser

Guest
ponawiam pytanie. czy ten trailer można robić grupowo, np. w 2 osoby?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Uncompressed AVI? Ftp/płyta?
Najlepiej projekt(y) z progamu(ów), w którym(ch) to składasz.

czy można grupowo (np. w 2 osoby) robić ten filmik?
Możecie w ilu chcesz, ale wysłać należy samodzielnie.

czy po kupieniu piosenki na stronie amazon.com czy podobnych stronach można jej użyć w filmiku? Czy trzeba ją skonstruować z własnych sampli?
Kupienie muzyki oznacza mimo wszystko, że trzeba każde jej odtworzenie gdzie indziej niż we własnym domu (czyli w radiu, sklepie, internecie, u fryzjera itd.) raportować do przynajmniej trzech organizacji zajmujących się ochroną praw twórców.
 

DeletedUser123948

Guest
Żeby tylko nie było scrennów na których będzie widać pasek start windowsa i paski przeglądarki :D :D konkursik tak jak napisał kmic 1400 zł ( a cene odsprzedawanego KP można podnieść :D :D) ((chyba) 1400 zł za 40 sekundowe nagranie to chyba dobrze. LEcz InnoGames owszem mogło by się postarać trochę bardziej; tylko nie wiem jak z tą wersją językową; bo chyba zapomnieliście że jak startujecie to macie i mniej budynków i brzydsze one są... w rozmiarze 640 to raczej ich się nie zobaczy więc według mnie moglibyście to kręcić nawet z Taliban Plemiona :D:D
 

DeletedUser61479

Guest
Widzę, że na forum dużo osób o tym nie pisze, nie wiem czy jest sporo chętnych, ale ja też zrobię swój filmik.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Kilka propozycji już nawet dostałem, ale nie ma się co spieszyć; kolejność zgłoszeń nie ma żadnego znaczenia.
 

DeletedUser156294

Guest
A czy jedna osoba może np. dwa trailery zrobić i podać obydwa do konkursu?
 

DeletedUser156237

Guest
Nie wiem jak dotychczas żyliśmy bez tej informacji :rolleyes:

Zapomniałeś też dodać, że większość dobrych grafików jest tylko ludźmi i mając możliwość zarobić coś "ekstra" - poza standardową pensją - chętnie z tej opcji skorzysta. :cool:
Zwłaszcza że dla "dobrego grafika" jest to nie więcej niż parę godzin pracy, zaś możliwe zyski sięgają nawet 1400zł (licząc wartość konsoli oraz rynkową cenę 10.000 pkt premium - przypominam, że można je legalnie odsprzedawać!).
Może są graficy zarabiający codziennie po parę tysięcy (i ich wizja takiej "marnej" nagrody nie zachwyci), ale obawiam się, że jednak nie jest to w naszym kraju standard.

Ja ci powiem, że zrobie to za darmo.
 

DeletedUser156384

Guest
również mam dobry pomysł, tylko nie wiem czy to wypali, 50% gry.. Ciężko ze screenów zrobić dobry film. Osoby które grają w plemiona pewnie by zrozumiały, ale inne aby je zachęcić do gry to raczej nie ;) 45s to troszkę mało.. z 1.5 do 2 min żeby było to już lux.
 
Status
Zamknięty.
Do góry