Konkurs trailerowy - pytania i komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser116373

Guest
No, no interesujący konkurs :) Sporo nagród i to nie byle jakich nagród :)
 

DeletedUser

Guest
Nie zachwycają nagrody. Konkurs głównie kierowany do młodych ludzi, którzy zrobią to za pół darmo a dostaną w zamian albo kp (zmuszające do grania i nic nie kosztujące innogames) albo konsole do gier, którą tak naprawdę dorosła osoba się nie zainteresuje :)

Dobrze to wykombinowali. Jeśli dobrze pójdzie, a powinno bo jeśli to konkurs międzynarodowy to na pewno znajdzie się kilka godnych uwagi projektów, to będą mieli kosztowna reklamę praktycznie za darmo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser137618

Guest
No no konkurs dobry :D
Jeszcze powinno być 11-100 osób - 200pp :D
To bym na pewno startował.
 

DeletedUser

Guest
Czyli innymi słowy, drodzy gracze nowa wersja plemion - 7.0 nie została przyjęta tak jak się spodziewaliśmy. Na dodatek angielskojęzyczne wersje plemion nie cieszą się tak dużą popularnością. Nie chcemy wydawać kasy na profesjonalną firmę, więc szukamy fra...chętnych do zrobienia angielsko języcznej reklamy (żebyśmy nie musieli zajmować się tłumaczeniem). Damy wam trochę PP żeby was zachęcić do zabawy i tak odbijemy sobie to na nowych graczach. Na dodatek jeżeli nie potrafisz założyć konta na youtube i wrzucić swojego filmu, zrobimy to za ciebie.
 

DeletedUser105922

Guest
Czy zawartość filmu (plemiona) może pochodzić z polskiej wersji językowej?
 

DeletedUser156065

Guest
Ej dlaczego frajera? Osobiście często zajmuje się robieniem własnych filmów :) A dokładniej Machinimą. Robię to dla przyjemności i nie czerpię z tego zysków materialnych. Teraz będzie mi się dodatkowo opłacało ;D Więcej motywacji xD
 

DeletedUser

Guest
Żebym takie tylko umiał robić... Pomysłów mam pełno. ;d
 

DeletedUser

Guest
Orientuje się ktoś, czy można wykorzystywać dowolną grafikę plemion ?
 

DeletedUser

Guest
Innogames praktycznie nie ponosi żadnych kosztów związanych z konkursem, jedynie nintendo i produkcja kilku koszulek, a to są dla nich grosze. Punkty nie kosztują ich zupełnie nic. Kolejny raz pula nagród wywołuje uśmiech na mojej twarzy :) Potężna firma, a nagrody zwykle mało warte, choć dotychczas mamy teraz chyba najbardziej wartościowe.

Jestem ciekaw co z tego wyniknie, bo raczej nie spodziewam się niczego wielkiego. Ciekawe czy powstanie dzieło, którego Innogames nie będzie się wstydziło prezentować.
 

DeletedUser

Guest
Podacie jakiś dobry program do kręcenia filmów w komputerze?
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem, czy ktoś z supportu mi odpisze, jeśli nie, to napiszę na e-mail do Bryfft'a.
Czy nagrywać można na polskiej wersji czy niekoniecznie?

Mam już pomysł, na razie wstrzymam się z informowaniem o tym, ale na pewno się przyda.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Zawartość powinna przedstawiać wersję angielską, chyba że np. chcecie wskazać na wielojęzyczność gry - wtedy można także z innych wersji.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli innogames w przyszłości reklamując swój produkt dodała by że trailer został wykonany przez gracza to .OK.
Ale jeżeli będzie działało na zasadzie wybierze najlepszy a nie będzie miała z czego i nic nie wspomni o tym że autorem jest player to tylko się poniży :) . Trailer najlepiej by był jak by został wykonany w 3d. A nie prezentacja ze screenami w tle :rolleyes:
A do tego ta nagroda przymusza to grania w plemiona przez kolejne parę lat :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry