Konkurs na avatar

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser149604
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Potraktowałbym te 200 PP, a dokładnie ich otrzymanie z przymrużeniem oka.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser149604

Guest
tak jak mówiłem, prawda jest jak pupa, każdy ma swoją.
 

DeletedUser149604

Guest
zjechali mnie, to prawda, ale nie będę się wykręcał, popełniłem błąd, niezlikwidowałem zagrożenia. Każdy popełnia błędy, Ty też.
 

DeletedUser37348

Guest
Utrzymując motyw trzodowy :D

swiniokiczambalimbe.png
 

DeletedUser

Guest
zjechali mnie, to prawda, ale nie będę się wykręcał, popełniłem błąd, niezlikwidowałem zagrożenia. Każdy popełnia błędy, Ty też.

Nie obchodzi mnie to, że Cię zjechali, mam na myśli pewien szczeniacki wybryk w plemieniu Tajemniczego Pana (czyli mnie) i Osy...
Jak zachowasz się tak jak tam, to pewnie tych 200 PP nikt nie dostanie mimo tego, że grafikę wykona... :eek:

Ciebie nigdy nie zjechali?? :)

2 razy - raz na 29 świecie polskich Plemion i raz na 19 świecie niemieckich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser149604

Guest
Nie obchodzi mnie to, że Cię zjechali, mam na myśli pewien szczeniacki wybryk w plemieniu Tajemniczego Pana (czyli mnie) i Osy...
Jak zachowasz się tak jak tam, to pewnie tych 200 PP nikt nie dostanie mimo tego, że grafikę wykona... :eek:



2 razy - raz na 29 świecie polskich Plemion i raz na 19 świecie niemieckich.


Nie moja wina. Jeżeli ktoś wyjeżdża do mojej dziewczyny że jest dz* itd. to się nie dziw.
 

DeletedUser

Guest
Nie moja wina. Jeżeli ktoś wyjeżdża do mojej dziewczyny że jest dz* itd. to się nie dziw.

Jak najbardziej rozumiem, ale w takim razie mogłeś nie starać się o prawa, aby później nie odwalić takiego numeru... Żenada. Trzeba było to sobie z Witchem na PW "wyjaśnić".

Pozdrawiam.
 

DeletedUser149604

Guest
Jak najbardziej rozumiem, ale w takim razie mogłeś nie starać się o prawa, aby później nie odwalić takiego numeru... Żenada. Trzeba było to sobie z Witchem na PW "wyjaśnić".

Pozdrawiam.

Jestem człowiekiem, tylko człowiekiem. Wiem ci powinienem i tak też zrobiłem. To Witchx był osobą z którą nie dało się znaleźć porozumienia. A że osa lubił taki klimacik to proszę bardzo.
 

DeletedUser

Guest
Ja rozumiem dział off-topic . Ale tytuł tematu chyba brzmi inaczej :eek:
 

DeletedUser

Guest
Nie spamie lecz odp innym na pytania, uczestniczę w dyskusji etc :D
 

DeletedUser146510

Guest
Nabijajcie posty, a ja w tym czasie sobie nowego avka zrobiłem :D
 
Do góry