Konkurs na avatar

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser149604
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser150877

Guest
wskxe0.jpg
 

DeletedUser122807

Guest
...

Czamba niestety chłopczyk jest "za dzieciak" zrobiłem 3 godła gdyż kp na gwałt mi jest potrzebne a On po prostu napisał, że kp nie otrzymam bo to wkręt był chciał wykorzystać czyjąś pracę, w sumie cóż się dziwić po takim graczu jak On? pamiętam jak na 38 czy 42 św nie wiedział jak grać nie wspomnę o 35 św, uważa się za wielkiego Pro a tak naprawdę wiele nie potrafi..

Pamięta ktoś może taką osóbkę jak The Bravery to właśnie On tam się kryje:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Powiem Ci Farmie, że mylne są Twoje domysły jakoby miałbym się przejmować tym co napisałeś. Każdy kiedyś zaczynał. Świat 35 był moim pierwszym więc nie ma się co dziwić, że nie ogarniałem. W ogóle zanim zacząłem mieć pojęcie o grze to minęło sporo czasu i wiele przygód miałem po drodze. Mogę to po krótce opisać jeśli mamy już mówić o mojej grze.

świat 35 - The Bravery - Achmed, InPan - początki, naprawdę początki. Pierwsze przejęcia itd. Głównie nauka.
świat 38 - A może frytki do tego? - PIEROGI - plemie sławnego Farmie Zwiadem, również jeszcze nic nie umiałem, zero początku, stajnia po tygodniu.
świat 39 - Najwyjedwabniejszy, DżonRamboKokoDżambo - A.P.K, SiM - sławna akcja w A.P.K, wtajemniczeni wiedzą hehe.
świat 40 - Above And Below... - WooHoo - moje plemie, nie przypasowała prędkość.
świat 41 - Chojrak Tchórzliwy Pies - bezplemienia - krótka gra i mały epizod z Głodkiem.
świat 42 - Diabeł jest w Tobie... - BROWAR - pierwsze przebłyski gry.
świat 44 - Kurczaczek. - MadHat - tutaj już poszło by pięknie bo było TOP100 ale ban po 2 tygodniach gry.
świat 45 - Czambałimbe - 3ODA, Maggot - było git, swego czasu było nawet TOP2, ale jak wszedłem do TOP100 to już z niej nie wyszedłem aż do skończenia gry. I przypominam, że skończyłem sam z własnej woli gdy miałem TOP46. Nie było to planowane aczkolwiek zakochałem się i wolałem czas spędzać z dziewczyną.


I co myślisz, że będę się wstydził swojej przeszłości na plemionach? E tam, początki są zawsze trudne. Ja i tak jestem dumny z tego, że nauczyłem się grać w tak krótkim czasie. Ale po tym wszystkim wiem, że kluczem do tego wszystkiego jest wchodzenie lepszym w tyłek. Ja tak robiłem i zacząłem ogarniać, każdy coś podpowiedział i było dobrze. To, że miałem dużo głupich, śmiesznych i dziwnych sytuacji sprawiło tylko, że nie popadłem w rutynę i zacząłem na prawdę dobrze bawić się grą. Zdaję sobię sprawę z tego, że wielu ludzi mnie nie lubi ale to nie jest gra w której wszystko i wszystkich się toleruję. Twoje avatary nie są wcale fajne. Nie zrobiły na mnie kolosalnego wrażenia i wiedz, że nie ujrzysz w profilu żadnego z nich, tak więc się nie martw. Za dobre chęci daję Ci 30 pp. Chociaż tylę, resztę zostawiam dla zwycięzcy. Pozdrawiam Serdecznie :)



Dowód:

Data Transakcja Zmiana Nowe punkty Premium Dalsze informacje
29.11.10 19:44 Przenieś -30 9 to: Farmie Zwiadem
 

DeletedUser122807

Guest
...

Irytuje mnie jedynie to, ze uważasz się za PRO a przecież Nim nie jesteś póki co:) Zresztą tak jak ja.
 

DeletedUser146510

Guest
To ja za moje paintowe dzieła poproszę resztę puli :D
A tak na serio to też bym pożebrał, ale te KP na nic mi się nie przyda :)
 

DeletedUser

Guest
Ty tak, ja nie. Od początku mojej gry jadę metodą prób i błędów. Pozwól by i tym razem tak się stało. :p

Dobra panowie. Dosyć smut. Avki macie dla wujka jakieś? ^^

To ja za moje paintowe dzieła poproszę resztę puli :D
A tak na serio to też bym pożebrał, ale te KP na nic mi się nie przyda :)

zostaw sobie na ś48, przyda Ci się. ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser116373

Guest
To ja wrzucę propozycję :)

Do profilu w grze:
czamba.gif


Na FO:
czambafo.gif

Plik 24kb, a na FO max to 39kb, więc avek powinien ruszyć :)
 

DeletedUser

Guest
Hahahahha, paja rulez. ^^ ZDecydowanie najlepsza propozycja. :)
 
Do góry