Kasacja konta

Czy podoba się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 313 85,5%
  • Nie

    Głosy: 28 7,7%
  • Do dopracowania

    Głosy: 25 6,8%

  • W sumie głosujących
    366
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To i ja wtrącę swoje 3 grosze. ^^

Co prawda, Kmic ma w dużym stopniu rację. Tylko czekać, aż sępy rzucą się na padlinę :D W dodatku padlinę, która stała się nią nie na własne życzenie i nie ze swojej winy. :p

Z drugiej jednak strony, gracz który doświaczył włamu z reguły informuje o tym fakcie nie tylko Support, ale tez i własnych współziomków, a przynajmniej Radę Plemienną.
Więc podejrzewam, że i Radni lub wódz plemienia będą o tym wiedzieli.

Toteż pomysł wstępnie popieram. :) Zniweluje on zagrywki właśnie nieodpowiedzialnych współplemieńców przed wyskokami typu "tajne kasowanko". Moje plemię już dwukrotnie doświadczyło takich niespodzianek (w tym raz na froncie) i dobrze by było, gdyby plemię miało choć cień szansy na przygotowanie się do takiej sytuacji.
Ale z drugiej strony, jak pomysł zostanie odrzucony, to też znowu nie będzie takiej wielkiej tragedii, chociaż na pewno ułatwiłby życie plemionom.

Tylko mi nie podawajcie przykładów o nieodpowiedzialnych graczach, którym zwisa to, czy ktoś zhakował im konto, czy nie... :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser79177

Guest
Jestem zdecydowanie na tak, a argumentację kmica odrzucam w całości.
Na średniozaawansowanym świecie i choć trochę rozwijającym się plemieniu, przychodzi pora na bezustanne zastępstwa i nie kończące sie rozbiórki. Jeśli nie wiesz o co chodzi, to chyba nie grałeś dostatecznie długo.
Sygnalizacja uruchomienia kasacji w pierwszej kolejności jest lekarstwem na włamania.
To że plemię w mig takie konto rozbierze, to żaden argument, bo jeśli nawet, to właściciel ma swój nick na danym świecie do którego jeszcze może wrócić.
Do czego wróci po złośliwej kasacji? Wystarczy mi to, że jeden włam na swoje konto w grze już przeżyłem, aby wiedzieć jak on smakuje
 

DeletedUser

Guest
jestem na TAK jeżeli mógłbym podgląd kasacji dla rady wyłączyc w profilu bo to co robie z kontem to jest moja osobista sprawa a nie plemienia...
w innym wypadku NIE
 

DeletedUser

Guest
Nom wiadomo byłoby dla Administracji Plemion że można gościa przejąć ;))

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Pomysł także mi się spodobał lecz tak jak kmić powiedział że może to zostać wykorzystane w nie właściwy sposób, choć jest do tej pory system dzięki któremu dowiem się czy ktoś dał konto do kasacji, pojawia się żółta kropka i wchodzę na zasta a tam pisze wtedy konto zostało oddane do kasacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł. Na starszych światach gdzie wiosek po takim graczu było by 'kupe' to była by to dobra oznaka dla plemienia aby mogli się przygotować.
 

DeletedUser16230

Guest
Pomysł jak najbardziej popieram... Chyba nikt nie lubi takich niespodzianek ze strony swoich współplemieńców. Jeśli gracz na tyle ceni sobie swoją prywatność, żeby nikomu wcześniej nie dać żadnego sygnału to może zawsze wcześniej odejść z plemienia...
W przypadku włamania na konto zawsze trzeba liczyć sie z jakimiś stratami, a blokada konta po zgłoszeniu włamania zapobiegłaby sytuacji, w której koledzy zjedzą swojego przez pomyłkę.
 

DeletedUser163071

Guest
zdecydowanie na tak lecz mam podobne zastrzeżenie jak kmic :)
 

DeletedUser121306

Guest
na tak przydaje się i żeby wystartowało to w najbliższej wersji :)
 

DeletedUser167039

Guest
Ja mam jedno zastrzeżenie... dotyczące sytuacji w której graczowi ktoś się włamał na konto i włączył kasację (nie jest to może sytuacja z którą spotykamy się codziennie, ale jednak czasem takie coś się pojawia). Obecnie gracz ma parę dni na wyjaśnienie tego z supportem i odzyskanie swojego konta. Obawiam się że teraz, gdyby już w świat poszła wiadomość że kasuje on konto więc można go rozbierać, nie miałby już za bardzo do czego wracać...

moim zdaniem powinno dodatkowo dawać ochronę wiosek na czas kasacji,w tedy gracze rezerwowali by wioski,lecz podbijali po skasowaniu:)
 

DeletedUser161101

Guest
pomysł

w dziale przegląd -->wydarzenia powinno pisać gracz (nicka gracza) usunął konto
Jestem na tak dobry pomysł
 

DeletedUser121306

Guest
tylko załorzyciel z plemienia widzi by widział to opcje kto usunał konto :)
 

DeletedUser159480

Guest
*założyciel

'widzi by widział' - zupełnie tego nie rozumiem, możesz jaśniej?
 
Status
Zamknięty.
Do góry