Kadry województw( propozycja do szybkich)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser158364
  • Data rozpoczęcia

Czy propozycja mogła by zostać wprowadzona (za zgodą administracji)?

  • Tak

    Głosy: 90 76,3%
  • Nie

    Głosy: 17 14,4%
  • trzeba coś ulepszyć

    Głosy: 11 9,3%

  • W sumie głosujących
    118
Status
Zamknięty.

DeletedUser161101

Guest
pomysł

Dziwny pomysł to jak to by było podzielone na województwa na innych śwaitach czy na innych kontynentach
 

DeletedUser162692

Guest
Bo ile można pisać że "dobry pomysł". Powinien tu wejść ktoś kogo głos ma na to jakikolwiek znaczenie i powiedzieć: "Tak. Fajnie. Jedziemy z tematem" albo "Nie. Nie da się" i tyle na ten temat.
 

DeletedUser167114

Guest
Najlepsi gracze,to chyba z Wrocławia są :p

Hahahhaahhahaahahahahahhahaha smiechu warte. :)

Bruksela. :mad:
A w wakacje Lubelskie.

Edit: Moznaby z tego zrobic rowniez cos w stylu eliminacjii do repki. Ale to tylko taki pomysl.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser166964

Guest
Pomysł na Tak. Ale tutaj tak jak ktoś wcześniej napisał,pozostaje kwestia rekrutacji do owych team'ów ligi.
Może by można było zrobić tak,że na forum powstanie dział "Liga",tam zakładka rekrtuacja, napisane zasady i ogólnie.Potem zakładki województw i tam każdy kto chce składa podanie,że chce być w teamie swego woj. Potem się organizuje Szybkie dla tych delikwentów,najlepsi zostają w teamie,a najlepszy z nich kapitanem. Proste i myślę, dość klarowne.

Opolskie
 

DeletedUser162692

Guest
Dokładnie tak jak mówisz...
Myślę że da się to zrobić, ale niestety nie ja o tym decyduje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser158364

Guest
hmmmm... administracja zapomniała już o pomyśle a inni wchodzą po prostu i zmieniają plusy i minusy i podkradają ten pomysł , widziałem takie 2 tematy




@Re:Można by było zrobić jak wcześniej mówiłem kadry np. na 100 osób po 10-15 z jednego woj. i zrobić jak normalne szybkie tyle że z kadrami . Nie wiem ale może to zaciekawi administracje moim zdaniem kupiłbym premium gdyby moje województwo grało w finale sp polskich :D


@Edit:jak nikogo tu nie będzie odnawiam temat a ten zamykam :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry