Kadry województw( propozycja do szybkich)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser158364
  • Data rozpoczęcia

Czy propozycja mogła by zostać wprowadzona (za zgodą administracji)?

  • Tak

    Głosy: 90 76,3%
  • Nie

    Głosy: 17 14,4%
  • trzeba coś ulepszyć

    Głosy: 11 9,3%

  • W sumie głosujących
    118
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oj, gdybyśmy zebrali składy to naprawdę mogłoby być gorąco:)
 

DeletedUser

Guest
Hmmm... Jak widać wszyscy piszą, że walczyli by za swoje województwo i wszyscy się martwią, że inni by oszukiwali. Czyli nie ma się czym martwić :)
 

DeletedUser158318

Guest
Bez wahania na "TAK"
Pomysł jest bardzo dobry.


Mazowsze-Jasienica
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście że na tak :) ciekawy by był taki świat w którym byłoby 16 plemion(województw)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł nawet xP
Tylko dbajcie trochę o tą ortografię, bo wali po oczach jak cholera =.=
 

DeletedUser

Guest
Samych przeciętniaków wymieniłeś

Wioska Barbarzyńska - Reprezentacja Polski/Mistrz SDS wakacji 2010
Emonarnia (Phenom-) - nie kojarzę
Night.Levarex - top 1 na s50 (aktualnie)
*Destiny* (@TYSKIE@) - nie kojarzę
djingiskhan (*Destiny*) - top 27 na s50 (aktualnie)
 

DeletedUser85594

Guest
Myślę że to nie duży problem zrobić kilka takich testowych rund, wchodzisz w rundę a tam odrazu wybierasz jedna spośród 16 opcji, czyli wybór województwa i automatycznie przydziela Cie do wybranego plemienia, po kilku rundach wyjdzie czy gra jest wyrównana czy też nie, a jeżeli ktoś oszuka to mówi się trudno : ) Niedługo święta to może wtedy takie coś zrobić? Przecież wtedy zawsze są jakieś specjalne rundy np były brunetki vs blondynki to teraz mogą byc województwa : )
 

DeletedUser158309

Guest
Wydaje mi się, że nie dużo osób jest z zachodniopomorskiego :) A taka kadra mogłaby mieścić 20-50 osób :)
 

DeletedUser158309

Guest
i sląsk :D u mnie to chyba najmniej ;PP Jeśli nikt się nie zgłosi to zostanę kapitanem :pPP
 

DeletedUser159480

Guest
Chyba jak akurat ja nie będę mógł się zalogować boxerze :)
 

DeletedUser158364

Guest
Wydaje mi się, że nie dużo osób jest z zachodniopomorskiego :) A taka kadra mogłaby mieścić 20-50 osób :)

Dużo jest z zachodniopomorskiego .



Ale praktycznie nie ma elity na zachodniopomorskim , morze paru się znajdzie którzy będą dobrze grali.


Co do tego żeby zrobić 16 plemion = województw mam pomysł , jeśli 100 miejsc jest morzliwych na szybkie to niech będzie na kadrach dostępne 256 jak się nie myle (16x16) . Takie szybkie mogły by być codziennie , z morzliwością wygrania 20-50 pp dla najlepszej kadry .Niech każdy morze wystąpić w swojej kadrze raz na dwa dni ( rzeby było sprawiedliwie ( do wyboru )) Zapisujemy adres IP( na odnośniku danych, skanujemy odnośnik danych w poszukiwaniu IP jeśli będzie gracz musi czekać 1-2 na swoją kolej , jeśli nie to gramy , koło zalogowywania była kolejka którzy jesteśmy do sprawdzania IP ) , morze to uniemożliwić
multi konta


Przepraszam za błędy i pomyłki
 

DeletedUser

Guest
A nawet jak jakiś Ślązak skłamie, że jest z Olsztyna, to raczej nikomu to nie przeszkadza. Kwestia wyboru w czyich barwach chce się być.

ta tylko ze jakis noob jest np z malopolski a taki meff z mazowsza to odrazu bedzie jako mazowsze chcial;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry