Kącik kulinarny

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
6.976
aha no przepraszam widac glupio wyszlo <shrug> ja ciebie nie znam to nie widze potrzebh uzywac zwroth loginowego a po Snole trzrba jezdzic wiec sama rozumiesz
bardzo bardzo cie przepraszam i licze ze sie poprawi tam u ciebie :) post z gaciami metoda przemowy taki zarcik itd
Nie tłumacz się. Rozumiem że nic dziś nie jadłeś. Zostało się trochę karmy dla psa bo Burek Berbeć @KRZYSZTOF III OSTRY podjada u sąsiadów
Jak chcesz to chodz
 

Wiedźma

Miecznik
Wynik reakcji
77
aha no przepraszam widac glupio wyszlo <shrug> ja ciebie nie znam to nie widze potrzebh uzywac zwroth loginowego a po Snole trzrba jezdzic wiec sama rozumiesz
bardzo bardzo cie przepraszam i licze ze sie poprawi tam u ciebie :) post z gaciami metoda przemowy taki zarcik itd
Wyszło jak wyszło. Jesteśmy tylko ludźmi. Przeprosiny przyjmuję.

Natomiast pozwolę sobie zwrócić uwagę na coś co mi się niezbyt podoba.
@kochamTwojastara proszę cię, nie używaj mnie jako swojego pocisku żeby dowalić BS. To wasze spory, nie śledzę, nie rozumiem , nie mieszam się.
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Wyszło jak wyszło. Jesteśmy tylko ludźmi. Przeprosiny przyjmuję.

Natomiast pozwolę sobie zwrócić uwagę na coś co mi się niezbyt podoba.
@kochamTwojastara proszę cię, nie używaj mnie jako swojego pocisku żeby dowalić BS. To wasze spory, nie śledzę, nie rozumiem , nie mieszam się.

nie uzywalem ciebie jako swojego pocisku komentowalem to co on napisal
to by bylo na tyle w sumie
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
@Isarisu pytanie mam?
Czy ten konserwatywny mąż pięknej żony wstawił jakieś zdjęcie w tym wątku chociaż jednego obiadu??
Czy te obiady też sobie tak wymyślił jak i piękną żonę?
Bo nie chce mi się przeglądać 49 stron.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
@Isarisu pytanie mam?
Czy ten konserwatywny mąż pięknej żony wstawił jakieś zdjęcie w tym wątku chociaż jednego obiadu??
Czy te obiady też sobie tak wymyślił jak i piękną żonę?
Bo nie chce mi się przeglądać 49 stron.
Nawet dwa zdjęcia były - czy prawdziwe? Tego nikt nigdy się nie dowie :)
 
Do góry