JUBILEUSZOWY ŚWIAT 190 - BARDZO WAŻNA PROPOZYCJA

eloziom

Miecznik
Wynik reakcji
73
Support sprawiedliwie by było, jakbyście poinformowali wszystkich graczy którzy grają o ankiecie najlepiej jakaś grupowa żeby weszli i zagłosowali, wtedy by było sprawiedliwie. Mickez serio? Rozsylasz smsy do ludzi na mess piszesz żeby głosowali i werbowali swoich znajomych. Xdd tak wy nie chcecie przegłosować swojej opcji HIPOKRYCI!
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.148
Nie czujesz różnicy* pisać do swoich graczy SMS co grasz z nim X lat, że chcecie ruszyć, a napisać grupową do wszystkich plemion na każdym z dostępnych światów? 95% graczy nawet na niego nie wbije, a my owszem, chcielibyśmy zagrać na świecie bez milisekund bo nie było takiego już przez 30 światów
 
Ostatnia edycja:

eloziom

Miecznik
Wynik reakcji
73
Poczekacie kolejne 30 światów mam nadzieję, bo ja z ekipą chcemy zagrać na NORMALNYM świecie z MS, a nie bez MS , poza tym ludzie zadecydują. Poza tym wygraliście 1 świat bo nie mieliście przeciwnika, bo żadna poważna ekipa nie startowala wtedy na syf świecie bez ms i wielki rohan o Boże xd
 
Ostatnia edycja:

Morbital

Chłop
Wynik reakcji
0
Kolego @kmic, "fakt powszechnie znany z forum" nie wymaga dowodu, bo jest powszechnie znany i przytaczany.

Skoro odnosisz się tylko do tego jednego ustępu mojej wypowiedzi, to znaczy, że z pozostałymi zgadzasz się, co jest o tyle zasmucające, że stanowi m.in. niemą aprobatę gwaranta do łamania regulaminu forum. W świecie rzeczywistym jest to penalizowane. W świecie rzeczywistym...
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.029
Kolego @kmic, "fakt powszechnie znany z forum" nie wymaga dowodu, bo jest powszechnie znany i przytaczany.

Nie. To że sobie coś wymyśliłeś i nazwałeś to "powszechnie znanym faktem" to nie zmienia tego, że w dalszym ciągu jest to najzwyklejszą bzdurą. Wbrew pozorom powtarzana n razy głupota NIE staje się faktem.

Skoro odnosisz się tylko do tego jednego ustępu mojej wypowiedzi, to znaczy, że z pozostałymi zgadzasz się,

Poprzednią Twoją wypowiedź rozebrałem na czynniki pierwsze i wytknąłem totalny bezsens praktycznie każdego zdania. Wybacz, że nie mam czasu robić tak za każdym razem gdy postanowisz coś napisać :)
 

Morbital

Chłop
Wynik reakcji
0
Kolego @kmic dialektykę erystyczną masz opanowaną do perfekcji.

Przykre, skoro twierdzisz, że łamanie regulaminu uznajesz za "totalną bzdurę". Przykre i zasmucające, że pisze to człowiek zawodowo zaangażowany w projekt.

Skoro w swoim zakresie zawodowym ignorujesz łamanie prawa ustalonego przez firmę, to inni w swoich zawodach również mogą to robić.
 

Pichuu

Miecznik
Wynik reakcji
59
Spora część parametrów nie może już być zmieniona po uruchomieniu logowania (choćby wstępnego). Wówczas mogłyby zostać zmienione tylko mocno poboczne elementy, jak np. termin nocy czy prędkość świata.
Trzeba bardziej zachęcać nowych graczy do tych ankiet o parametrach.

Więcej konkursów bardziej nawet,by zachęcić nowych graczy,bo kiedyś światy były nabite na wiele kontynentów,a teraz małe są te światy.

Przed rozpoczęciem każdego nowego świata zarzucić grupowkę na każdy starszy grany świat i bankowo znajdzie się większa ilość ankietowanych.

Pomyślcie o tym na przyszłość ;)

@kmic
 
Do góry