Grafika na zamówienie

  • Rozpoczynający wątek kN.eSSoFT
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Od rozumiem, że wracamy do punktu wyjścia, chcilbyś abyś mi dal pracę która pokaże mi że to plagiat? Nie rozumiem twojego zachowania oraz zarzutów, a więc wszyscy czekamy.
 

DeletedUser

Guest
Ktoś czeka? puk,puk ;)

Przeczytaj mój post po czym zrób to ponownie. A jak nie pomoże to jeszcze raz ;) Może zobaczysz że nie zarzucam ci plagiatu.

Czytaj dziecku 20 minut dziennie! Codziennie!
 

DeletedUser

Guest
Z drugiej strony wolał bym się przyznać na twoim miejscu do "plagiatu" niż poniżać się pisząc ze to coś to twoja praca ;)
Teraz ty przeczytaj to co napisaleś, uważasz że to nie jest moja praca, i dajesz mi rady aby przyznać się do plagiatu. Ale pytanie, z kąd możesz wiedzieć że to plagiat, skoro nie widziles nigdy drugiej takiej pracy.
 

DeletedUser

Guest
Zinterpretujmy analfabeto.

Z drugiej strony wolał bym się przyznać na twoim miejscu do "plagiatu" niż poniżać się pisząc ze to coś to twoja praca.

Skup się. Wysil mózg może zrozumiesz sens zdania! :eek:


Co oznacza. Plagiat czy nie po co sie przyznawać do tego czegoś ;]
 

DeletedUser

Guest
Ja to rozumiem jednoznacznie, i podejrzewam że inni też by to tak zrozumieli.
 

DeletedUser

Guest
Ja to rozumiem jednoznacznie, i podejrzewam że inni też by to tak zrozumieli.

Nie wiem jak bardziej Ci to wytłumaczyć..

Alex zwyczajnie uważa, że lepiej jakby ta praca była plagiatem, bo przynajmniej oznaczałoby to, że ktoś inny nie ma talentu i nie potrafi czegoś zrobić. Napisał, że to wstyd przyznawać się do czegoś takiego, bo zwyczajnie jest to słabe. Dlatego właśnie lepiej gdyby to była czyjaś nieudana robota, nie Twoja.

Nie miał na myśli tego, że to jest plagiat.

Doszło coś?
 

DeletedUser

Guest
Tak doszlo, nie mówię ze jestem najlepszy, ale chcialbym taki być, moje pracę nie są jeszcze na takim poziomie najakim chcilbym aby byly. I to tyle do tematu, koniec spamu.
 
Do góry