Grafika na zamówienie

  • Rozpoczynający wątek kN.eSSoFT
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam
Wykonuję wszelaką grafikę na zamówienie, poczynając od drobnych poprawek, a
kończąc na zaawansowanych pracach na wysokim poziomie, również wykonuje drobne animacje
(Najczęściej do buttonów, bannerów, Userbar). Jeżeli potrzebujesz pracy graficznej, wal śmialo!
Za wykonanie prac pobieram oplatę SMS, lub przelewem. Ale raczej nikogo to nie dziwi.

galeria z pracami:
http://www.deviantart.com/

Oraz portfolio:
http://www.twek.pl

Kontakt:
GaduGadu: 1513652
e-mail: piotrwrobel955@interia.pl
 

DeletedUser

Guest
To twoje prace?
Wyglądają jak skopiowane z jakieś stronki :)
 

DeletedUser

Guest
Może je widzileś na innych stronach, bo niektóre z nich zostaly już sprzedane, a również są ludzie którzy normalne przywlaszczają sobie prace.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zła typografia jak i dobór kolorów . Do tego bardzo niski poziom :cool:
 

DeletedUser

Guest
Tak? :cool:
A pokaż mi regulamin działu który tego zabrania ;)
 

DeletedUser

Guest
Nowa praca.
Strona zewnętrzna dla plemienia, cena 18zl


54229120651258398573.png
 

DeletedUser

Guest
Cos mi tu zalatuje naciaganiem zarówno stronka jak i prace(gdzies juz widzialem podobne)
 

DeletedUser

Guest
Po pierwsze, to nie żaden plagiat praca wykonane przezemnie w 100% może za wyjątkiem przykladowego shoutbox oraz bannerków, no i przykladowego kalkulatora, posiadam do niej plik .PSD, więc wypraszam sobie jakieś uwagi dotyczące plagiatu, chyba że macie coś co to potwierdzi!
Po drugie, alex011251, powstrzymaj się od komentarzy które są nie na miejscu i nie wnoszą nic mądrego do tematu, może twoje zachowanie jest wywolanie problememi życiowymi, lub problemem z naużywaniem alkocholu, niestety inaczej nie mogę wyjaśnić twojego zachowania,
Po trzecie, ta praca jest warta przynajmniej dwa razy tyle, podalem cenę 18 zl bo chce mieć na KP.
Po czwarte, kasjerk, jeżeli uważasz się za znawce cen? to proszę podać mi zarobiki prawdziwego grafika, oraz średnią cene za wykonanie zwyklego layouta oraz logo, poszperaj trochę w internecie, i wypowiedz się na teamt wartości, jeżeli dowiesz się ile naprawdę kosztuje grafika komputerowa.

Proszę aby kolejne komentarze odnosily się już wylaczne do pracy, żeby nie przejawiala się w nich zazdrość oraz inne roztergi.
 

DeletedUser144395

Guest
Chłopie, zadna zazdrość, poprostu to plagiat i tyle:)
 

DeletedUser

Guest
Haha, ladny z ciebie leszcz, a poza twoją glupotą to już mówilem że chce dostać konkretny dowód który potwierdzi że to plagiat, chicaż wiem że nie możecie mi takiego dać, bo to praca jedyna w swoim rodzaju. I proszę o ogarnacie się, nie zachowujcie się jak szczeniaku.
 

DeletedUser

Guest
kN.eSSoFT - a czy Ty zauważyłeś, że wszystkich dookoła obrażasz? :rolleyes:

Po drugie, alex011251, powstrzymaj się od komentarzy które są nie na miejscu i nie wnoszą nic mądrego do tematu, może twoje zachowanie jest wywolanie problememi życiowymi, lub problemem z naużywaniem alkocholu, niestety inaczej nie mogę wyjaśnić twojego zachowania,

Użyte przez Ciebie w tym tekście określenia są obrazą. Mało tego, nie piszesz, że one mogą być czy też Twoje zachowanie jest podobne do..., tylko wprost mówisz, że ma problemy z alkoholem i życiem, bo nie widzisz przecież innej możliwości.

Haha, ladny z ciebie leszcz.

Hmm... wydaje mi się, że to jednak człowiek, a nie leszcz. Widziałeś kiedyś leszcza, który gra w plemiona? :confused:
 

DeletedUser

Guest
hmm leszcze nie, ale to tylko przenośnia odnosząca się do zachowania niektórych na forum, chociaż moglem nazwać ich zupelnie inaczej. Poprostu bardzo mnie denerwują oskarżenia, ze to plagiat. A niedostalem jeszcze żadnych dowodów, bardzo proszę czekam na nie. A widzisz staram zachować sie spokuj, to kolejny Pan, wyskoczy i zacznę mówić że to plagiat.
 

DeletedUser

Guest
W takim razie jedynym lekarstwem będzie olanie komentarzy tego typu. Nie będzie zainteresowania Twojej osoby w tym kierunku, to i oskarżenia się skończą. W tym momencie mamy błędne koło.
 

DeletedUser

Guest
hmm leszcze nie, ale to tylko przenośnia odnosząca się do zachowania niektórych na forum, chociaż moglem nazwać ich zupelnie inaczej. Poprostu bardzo mnie denerwują oskarżenia, ze to plagiat. A niedostalem jeszcze żadnych dowodów, bardzo proszę czekam na nie. A widzisz staram zachować sie spokuj, to kolejny Pan, wyskoczy i zacznę mówić że to plagiat.

alex011251, powstrzymaj się od komentarzy które są nie na miejscu i nie wnoszą nic mądrego do tematu, może twoje zachowanie jest wywolanie problememi życiowymi, lub problemem z naużywaniem alkocholu, niestety inaczej nie mogę wyjaśnić twojego zachowania,
Po trzecie, ta praca jest warta przynajmniej dwa razy tyle, podalem cenę 18 zl bo chce mieć na KP.

Lubię czasem popić. Spirytus głównie :D
Uważam że nie znasz się na graficę i to tyle w temacie. Z drugiej strony wolał bym się przyznać na twoim miejscu do "plagiatu" niż poniżać się pisząc ze to coś to twoja praca ;)
 
Do góry