GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.192
Nawet na maturze są krótsze zadania niż tutaj, a tam już nie czytałem. Słabe na pewno
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.715
Fajnie, że wyjaśniłeś te sytuacje z zaczkiem :)
Niech tam sobie nupki o nas piszą, a my lecimy dalej siejąc strach i zniszczenie :)
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.192
Fajnie, że wyjaśniłeś te sytuacje z zaczkiem :)
Niech tam sobie nupki o nas piszą, a my lecimy dalej siejąc strach i zniszczenie :)
Jak tam 60 zbanowanych kont na waszym terenie się trzyma? Jakoś inne ekipy nie miały takich jazd :)
na sPety trzeba pluć z góry dlatego niestety fabcio nie dostanie lajka bo zawarł ich w analizie :/
 

Sh1roo

Chłop
Wynik reakcji
4
Fabcio poziom wywiadu spada względem poprzednich światów ;c
Jak coś choinka z Shirem grają w SPEED.
Kurcze tworząc to konto zapomniałem o isteniu choinkowego shiro sorka hehe<tanczy>
 
Wynik reakcji
412
Z tym ex-3D nie do konca bylo to tak jak Mi czy innym sie wydawalo. Sam po tej glupiej wiadomosci Keymil'a z FO myslalem, ze stali za tym radni SPEED, by ulatwic sobie giereczke bo nikt inny poza SPEED - nie mial w teori w tym zadnych zyskow. Niektorzy gracze zwalali tez cala wine na MAG, ktorzy graja teraz w SPEED jakoby to Ci za tym stali - bo przeciez przyjelo sie tak, ze MAG egzekwo ze SPEED to najwieksi bociarze plemion - ale MAG gra obecnie koncowy etap na 194 i nie ma czasu na takie zabawy. Jak napisalem tez o tym na FO to jeden z radnych SPEED odezwal sie na PW, zeby to naprostowac i zaufalem mu na tyle - by postanowic to zweryfikowac na wlasna reke przez suppek. Bylo to mniej wiecej po tym wave'ie banow na SPEED i tamtejsze okoliczne wioski aka automated 'darmy', takze juz dobra chwile temu. Jak? Kilkanascie kont z K45 bylo na tamten moment swiezo zbanowanych za multi, miedzy innymi jedno ze SPEED, ktore pozniej dowiedzialem sie prywatnie od znajomego z suppka mialo w logach konto Zuzii95 - bo sam gracz nie chcial sie mi przyznac na pw mimo dania mu szansy. Do tego screen na ktorym ta osoba sie przyznaje pokrywa sie z nickiem od dobrej duszyczki z suppka.

@zazcek10 - na FO tez mozna dostac bana za multi - i jak tworzysz nowe konto, zeby napisac 3x wiadomosci, upewnic sie na pw czy wiem kim jestes i wiecej sie nie logowac - to chociaz uzywaj VPN'a, bo wpadlbys drugi raz. Mam nadzieje, ze jezeli lotka ze SPEED Ci nie dala do zrozumienia, ze chlopaki nie popieraja takiej gry i postapiles po prostu nie fair - to to, ze nie ujawnie tutaj twojego nicku i dalem Ci druga szanse - da Tobie jak i osobom, ktore w przyszlosci chcialyby zrobic podobnie, do myslenia. Trzecich nie daje. Koniec wiadomosci sponsorowanej.
Jak dobrze zrozumiałem ten fragment to za tymi kontami stał gracz speed, ale nie z ich rady. Tylko parę rzeczy mi nie pasuje, jako jednodniowy radny 3D miałem dostęp do wewnętrznego forum + ukrytego discorda. Całe dyplo było prowadzone przez francuza i było anty speed. Mieliśmy dogadamy sojusz z hiri, skw i KD + witam jeżeli poradzą sobie z APK w miarę sprawnie, więc ta osoba z speed raczej chciała grać przeciwko nim.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.715
Jak tam 60 zbanowanych kont na waszym terenie się trzyma? Jakoś inne ekipy nie miały takich jazd :)
na sPety trzeba pluć z góry dlatego niestety fabcio nie dostanie lajka bo zawarł ich w analizie :/
Dostałeś właśnie wyjaśnienie tej sytuacji od obiektywnego obserwatora i dalej coś wymyślasz? Jesteś multi blacksnowa, że czytać nie umiesz czy o co chodzi
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.672
Fabcio poziom wywiadu spada względem poprzednich światów ;c
Jak coś choinka z Shirem grają w SPEED.
Kurcze tworząc to konto zapomniałem o isteniu choinkowego shiro sorka hehe<tanczy>

To wszystko przez tą anime dziewczynkę na twoim profilu. Specjalnie ustawiłeś taką samą dla zmyłki i się dałem nabrać. Nie zostało mi nic tylko przeprosić za pomyłkę.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.715
Jak dobrze zrozumiałem ten fragment to za tymi kontami stał gracz speed, ale nie z ich rady. Tylko parę rzeczy mi nie pasuje, jako jednodniowy radny 3D miałem dostęp do wewnętrznego forum + ukrytego discorda. Całe dyplo było prowadzone przez francuza i było anty speed. Mieliśmy dogadamy sojusz z hiri, skw i KD + witam jeżeli poradzą sobie z APK w miarę sprawnie, więc ta osoba z speed raczej chciała grać przeciwko nim.
Napisz dumbhelowi dużymi literami, pewnie to jakieś multi z TI, ale by się zesrał XD
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.507
Jak dobrze zrozumiałem ten fragment to za tymi kontami stał gracz speed, ale nie z ich rady. Tylko parę rzeczy mi nie pasuje, jako jednodniowy radny 3D miałem dostęp do wewnętrznego forum + ukrytego discorda. Całe dyplo było prowadzone przez francuza i było anty speed. Mieliśmy dogadamy sojusz z hiri, skw i KD + witam jeżeli poradzą sobie z APK w miarę sprawnie, więc ta osoba z speed raczej chciała grać przeciwko nim.

Jak zostałeś jednodniowym radnym? XD
 

Sh1roo

Chłop
Wynik reakcji
4
To wszystko przez tą anime dziewczynkę na twoim profilu. Specjalnie ustawiłeś taką samą dla zmyłki i się dałem nabrać. Nie zostało mi nic tylko przeprosić za pomyłkę.
Akurat ta anime dziewczynka jest typowo moja z poprzedniego konta
Luzik tak dla sprostowania napisałem :D
 
Wynik reakcji
412
Jak zostałeś jednodniowym radnym? XD
Jak zbanowali radę to dali mi władzę, bo się najwięcej udzielałem i pomagałem radzie na PW. Próbowałem coś ogarnąć, ale po jednym dniu wrzuciłem kasację, bo widziałem że nic z tego nie będzie. Co prawda wróciłem po 2 dniach jeszcze poklikać, ale do rady już nie chciałem, bo nie mam czasu solo ogarniać 300 osób.
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
398
Nie zgodziłbym się, że problemem w rozmowach z Witam było ego po naszej stronie. To bardziej kwestia odrobiny matematyki i świadomości, że Witam potrzebowali nas bardziej niż my ich.

Propsy za utarcie nosa Pietrkowi. Oczywiscie, że oni potrzebowali was bardziej niz wy ich. I to zauwazy kazdy srednio rozgarniety strateg/dyplomata. Nie jestescie łatwymi osobami do wspolpracy wspolnie z Alkiem, ale smiem twierdzic, ze mozna sie z wami spokojnie dogadać:) wiec teoria z z ego i wsadzeniem swojej dumy do kieszenie jest wielce prawdopodobna przynajmniej jezeli chodzi o Pietreka :)
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.485
Propsy za utarcie nosa Pietrkowi. Oczywiscie, że oni potrzebowali was bardziej niz wy ich. I to zauwazy kazdy srednio rozgarniety strateg/dyplomata. Nie jestescie łatwymi osobami do wspolpracy wspolnie z Alkiem, ale smiem twierdzic, ze mozna sie z wami spokojnie dogadać:) wiec teoria z z ego i wsadzeniem swojej dumy do kieszenie jest wielce prawdopodobna przynajmniej jezeli chodzi o Pietreka :)

Propsy by się należały jeśliby ARES biło jednocześnie Witam, BCM i APK.

Na obecną chwilę to zwykłe lizanie dupska większej koalicji. Strategia ugiętych kolan.
 
Do góry