GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

Addii105

Miecznik
Wynik reakcji
229
damian trochę czasu mineło już od tego świata ale cieszę się że dobrze się czułeś i odnalazłeś w Plemieniu Wariat.Choć chyba to już raczej zamknięty projekt,są jeszcze wariaci jako Plemie ale to już zupełnie inna ekipa pozostała tylko nazwa i może kilkanaście osób ze "starego"składu" .Rada zmieniła się praktycznie w 100% nie ma Darka,Krzyśka,Bartka,Alko itd został chyba ze starej Rady tylko Pchełka i to by było na tyle.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
damian trochę czasu mineło już od tego świata ale cieszę się że dobrze się czułeś i odnalazłeś w Plemieniu Wariat.Choć chyba to już raczej zamknięty projekt,są jeszcze wariaci jako Plemie ale to już zupełnie inna ekipa pozostała tylko nazwa i może kilkanaście osób ze "starego"składu" .Rada zmieniła się praktycznie w 100% nie ma Darka,Krzyśka,Bartka,Alko itd został chyba ze starej Rady tylko Pchełka i to by było na tyle.
Jeszcze jest Marshal xD
 

Addii105

Miecznik
Wynik reakcji
229
Kanarku nie bądz złośliwy:)Akurat Ciebie cenię za robotę jaką robiłeś jako KO na 150 więc ta złośliwość z twojej strony nie jest konieczna:)
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
105 z kim wygrales?

Nie ma tak, ze wygrywa 1 gracz solo caly swiat.
Ja tez pchalem na 91 swiecie rewolucje solo po 100+ wiosek, a finalnie i tak przegralem bo zostalem tam sam na froncie, bo wszystkich obok pojechalo P! i R!.
To gra zespolowa, jedna akcja na 100+ wsi solo wiosny nie czyni, tutaj wplyw na zwyciestwo ma wiele czynników.
A nie tylko pojedyncza persona.

Mnie ciekawy, gdzie Ty z P! front przelamywales i z innymi top ekipami, ktore wymieniles w poscie powyzej.

105 w zasadzie zacząłem w ZONIE, a potem w PLN, nic tam nie zrobiłem, tylko klepałem się z darmami, a na końcu wleciałem jak pasożyt po wioski ZBT, żeby być w końcowym plemieniu.
Na 60 świecie, nigdzie indziej się nie mierzyłem na P!, na 150 było blisko, ale Snuffy jak dostał 10 stronnicą rozpiskę dlaczego należy wykorzystać 300ofów T.P.K na SP!eed to wolał się z Wami podpisać do końca świata.

Nie no, ja nie mówię, że wygrałem ten świat solo, każdy kto ze mną gra, wie, że ja gram intensywnie przez krótki okres, a potem jestem bezużyteczny. Zresztą osobiście uważam, że top3 polskich plemion to:
1. Visnek
2. kryyy7822
3. ego sum deus

Nero leciał na bocie zanim to było modne, więc ciężko go liczyć.
 

Addii105

Miecznik
Wynik reakcji
229
@Kanarinios. akcje rozpisane przez Ciebie były naprawdę dobre a chyba nie ma większej pochwały niż docenienie roboty przez osobę stojącą po drugiej stronie barykady.Szkoda że to wszystko się tak skończyło w tak beznadziejny sposób.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
105 w zasadzie zacząłem w ZONIE, a potem w PLN, nic tam nie zrobiłem, tylko klepałem się z darmami, a na końcu wleciałem jak pasożyt po wioski ZBT, żeby być w końcowym plemieniu.
Na 60 świecie, nigdzie indziej się nie mierzyłem na P!, na 150 było blisko, ale Snuffy jak dostał 10 stronnicą rozpiskę dlaczego należy wykorzystać 300ofów T.P.K na SP!eed to wolał się z Wami podpisać do końca świata.

Nie no, ja nie mówię, że wygrałem ten świat solo, każdy kto ze mną gra, wie, że ja gram intensywnie przez krótki okres, a potem jestem bezużyteczny. Zresztą osobiście uważam, że top3 polskich plemion to:
1. Visnek
2. kryyy7822
3. ego sum deus

Nero leciał na bocie zanim to było modne, więc ciężko go liczyć.
Grajac w ZONIE pchales PLN? ja w PLN gralem od poczatku swiata tam akurat i ta ZONA spadla na 1 akcje, lecialem tam kareta 30h okolo i diody powbijalem.
Wiec ta ekipa nie nalezala do najmocniejszych :D
Na sw 60 to juz inne P!, niz to co zaczelo sie na 91.

Kryy to byl potem jechany chyba co swiat.

@Addii105 Ja wtedy akcje rozpisywalem jeszcze po okolo 20h w notatniku, bo nikt wtedy jeszcze nie korzystal z programow do rozpiski.
Wszystko trzeba bylo obliczac recznie i wysylka byla o wiele bardziej utrudniona.
Duzo nadrabiala aktywnosc w P! z fejkami, bo ich nigdy nie chcialo mi sie rozpisywac na wieksza skale.
No szkoda, ale taka jest gra kazdy wykorzystuje sytuacje jak moze, czy to kretami, czy to rekrutacja i wlasnie rowniez w taki sposob.
Nikt nie pochwala takich zachowan, ale to element tej gry i kazdy sie juz z tym pogodzil, co swiat to wyglada podobnie.
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Grajac w ZONIE pchales PLN? ja w PLN gralem od poczatku swiata tam akurat i ta ZONA spadla na 1 akcje, lecialem tam kareta 30h okolo i diody powbijalem.
Wiec ta ekipa nie nalezala do najmocniejszych :D
Na sw 60 to juz inne P!, niz to co zaczelo sie na 91.

Kryy to byl potem jechany chyba co swiat

Grając w Zonie doszedłem do PLN jak ZONA upadła, a potem jadłem sobie darmy po współplemieńcach.

Kryy był jechany po 100 co świat...szczerze życzę Ci tego samego co jemu się udało...Założył własny biznes, który aktualnie ma sporo pracowników(nie będę podawał informacji poufnych o nim), więc po prostu nie miał czasu na grę. Czy to znaczy, że nagle stał się gorszym graczem, bo osiągnął sukces w życiu prywatnym?
 

damian1819

Miecznik
Wynik reakcji
49
@Addii105 teraz jak oglądam sobie nicki to wariaty są w różnych plemionach. A co z projektem Wariat na świecie 198?

@Fabcio moim zdaniem jakbys robił analizę to nie powinieneś ujmować wygranych światów ekipą z giełdy. Wygrany świat to wygrany świat, też musieli zainwestować czas i nie oszukujmy się pieniądze. Ja jestem za tym by wliczać wygrane z światów klasycznych. Dla mnie są to prestiżowe światy. Ale to twoja decyzja co zrobisz. Bez ciebie to nie moglibyśmy nawet tu dyskutować. Dyskusja w dziale "dyskusja" jest strasznie patologiczna. Oby ci ludzie nie doszli do tego działu, bo tu póki co utrzymuje jeszcze się kultura. Jak @kmic jest mamuśką plemion, to ty jesteś tatusiem, a waszym synem jest @Stuknięty . Szkoda, że w trójkę nie macie tych samych praw i wspólnie nie rozwijacie tego co jescze zostało. Myśle, że polskie plemiona byłyby najbardziej rozbudowane

@Kanarinios. wbił Neagen na chwilkę tu jak i na świat <piwo> Za chwilkę kończy się laba i przestane to zawitać. Mimo wszystko lubie wracać do tej gierki. Ma swoją moc, która mnie ujmuje dzisiaj
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
Grając w Zonie doszedłem do PLN jak ZONA upadła, a potem jadłem sobie darmy po współplemieńcach.

Kryy był jechany po 100 co świat...szczerze życzę Ci tego samego co jemu się udało...Założył własny biznes, który aktualnie ma sporo pracowników(nie będę podawał informacji poufnych o nim), więc po prostu nie miał czasu na grę. Czy to znaczy, że nagle stał się gorszym graczem, bo osiągnął sukces w życiu prywatnym?
Kumam.

Tutaj to wyglada tak, ze jak juz nie mial czasu faktycznie i checi, to mogl odejsc z dobrym "rekordem" z gierki, cos jak Nurmagomedov z UFC konczac kariere 29:0. - I tutaj nikt mu nic nie moze zarzucic.
A tak pozostal po nim niesmak, bo jeszcze dodatkowo sie napinal na FO, przez co niektorzy moga go odbierac inaczej.
Niech mu sie wiedzie, plemiona to nałóg i wszyscy tracimy tutaj zdecydowanie za duzo czasu, ktory moglibysmy spozytkowac na cos bardziej pozytecznego w naszym zyciu.

@damian1819 Duzo ludzi lubi wracac, ale niestety widac ze swiata na swiat, ze to juz nie to samo co kiedys.
W jakiej ekipie grasz?
 

Addii105

Miecznik
Wynik reakcji
229
@Addii105 Ja wtedy akcje rozpisywalem jeszcze po okolo 20h w notatniku, bo nikt wtedy jeszcze nie korzystal z programow do rozpiski.
Wszystko trzeba bylo obliczac recznie i wysylka byla o wiele bardziej utrudniona.
Duzo nadrabiala aktywnosc w P! z fejkami, bo ich nigdy nie chcialo mi sie rozpisywac na wieksza skale.
No szkoda, ale taka jest gra kazdy wykorzystuje sytuacje jak moze, czy to kretami, czy to rekrutacja i wlasnie rowniez w taki sposob.
Nikt nie pochwala takich zachowan, ale to element tej gry i kazdy sie juz z tym pogodzil, co swiat to wyglada podobnie.

Właśnie dla tego doceniam twój wkład ,wysiłek i poświęcony czas na rozpisanie,często ludzie nie doceniają wkładu Kordynatorów bo to trudna robota ,tak jak piszesz parę lat temu trzeba było poświęcić sporo czasu na rozpracowanie przeciwnika a efekt często nie był taki jak zakładaliśmy.
Czasu nikt nie cofnie więc życzę Ci powodzenia na tym świecie.
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Kumam.

Tutaj to wyglada tak, ze jak juz nie mial czasu faktycznie i checi, to mogl odejsc z dobrym "rekordem" z gierki, cos jak Nurmagomedov z UFC konczac kariere 29:0. - I tutaj nikt mu nic nie moze zarzucic.
A tak pozostal po nim niesmak, bo jeszcze dodatkowo sie napinal na FO, przez co niektorzy moga go odbierac inaczej.
Niech mu sie wiedzie, plemiona to nałóg i wszyscy tracimy tutaj zdecydowanie za duzo czasu, ktory moglibysmy spozytkowac na cos bardziej pozytecznego w naszym zyciu.

Wiesz to też tak nie do końca... Nie uważam, że ten świat, o którym Ty mówisz to była jego wina. Tam po prostu bulwa zajebał majstersztyk dyplomatyczny i Playerboys obstawiało w zasadzie front pod kryyy dla tego plemienia co było pomiędzy, samemu bijąc jakichś noobków(chociaż też nie mieli łatwo)...Myślę, że tam po prostu bulwa pokazał klasę, a nie kryyy słabość, bo personalnie to chyba i tak był do momentu aż się front nie załamał na plus.
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.447
Dobra, zaktualizowałem, uwzględniając każdy z waszych komentarzy z dyskusji. Teraz powinno być dobrze:
• Wrzucam też do swojego profilu, żeby się nie zgubiło, i będę aktualizował na bieżąco, gdy ekipy będą domykały dane światy.
• Rozdzieliłem na dwa rankingi, a plemiona, które grają na obu premium i non-premium, uwzględniłem w obu, żeby było fair.

1709926917324.png


1709926931879.png

Analizę będę robił dzisiaj w nocy. Zostały w sumie tylko jeszcze dwie większe ekipy, więc nie będzie aż tak dużo roboty jak przy innych cwiarteczkach
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
Dobra, zaktualizowałem, uwzględniając każdy z waszych komentarzy z dyskusji. Teraz powinno być dobrze:
• Wrzucam też do swojego profilu, żeby się nie zgubiło, i będę aktualizował na bieżąco, gdy ekipy będą domykały dane światy.
• Rozdzieliłem na dwa rankingi, a plemiona, które grają na obu premium i non-premium, uwzględniłem w obu, żeby było fair.




Analizę będę robił dzisiaj w nocy. Zostały w sumie tylko jeszcze dwie większe ekipy, więc nie będzie aż tak dużo roboty jak przy innych cwiarteczkach
siema zamabif @.zamafiba.
 

Addii105

Miecznik
Wynik reakcji
229
Fabciu ale tu spamu ci narobiliśmy, naszło nas na wspominki,wybacz proszę,ale wiesz jak to jest jak "stare pryki" się spotkają to czasem miło powspominać i sam musisz przyznać że ta dyskusja która tu się wywiązała ma w sobie coś sentymentalnego bo o dziwo nikt się tu nie obraża i nie używa inwektywów wobec innych:eek: w sumie to taka odskocznia.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
Właśnie dla tego doceniam twój wkład ,wysiłek i poświęcony czas na rozpisanie,często ludzie nie doceniają wkładu Kordynatorów bo to trudna robota ,tak jak piszesz parę lat temu trzeba było poświęcić sporo czasu na rozpracowanie przeciwnika a efekt często nie był taki jak zakładaliśmy.
Czasu nikt nie cofnie więc życzę Ci powodzenia na tym świecie.
Swieta racja.
Dzieki, a Ty tu grasz?

@EgoSumZygmek

Kryy gral jeszcze na innych swiatach, nie tylko tam i tez na niego trafialismy.
Rozmawiamy caly czas o 105?
 
Do góry