GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Dlaczego wplątujesz w to moją osobę gdzie nie odpowiadałem za to co speed robi i przynajmniej jeśli chodzi o BN to miałem najmniejsze wpływy (do końcowej fazy) w tej części mapy?
Przez brak kos rozumiem kosy w stronę innych plemion (o planach wspomniałem).

Co do indywidualnych kos to tam było tego sporo. Także u nas musieliśmy kasować kosownikow Elite czy później DUE.

Jako Sabat staraliśmy się grać możliwie czysto i kretów zarówno u Was jak i we WPADCe nie mieliśmy (choć mogliśmy mieć). Pod koniec jak BN/Gołębie padały dostałem zastępstwa na większość kont u nich bo mieli nadzieję, że nie zakończymy świata wspólnie ze speed. Później Gołebie wystartowały w kolejnej odsłonie Sabat na 152 ale tam Nowa rada nie podołała za bardzo i trzeba było ratować resztę po rozpadzie fuzja z Artami.

Nie napisałem nigdzie o SABAT w mojej wypowiedzi, tylko o SPEED a że zacytowałem Ciebie - No bo pisałeś o tym świecie :D

Nic do Ciebie nie mam jak coś :)
Do SPEED już w sumie też, tyle lat minęło :))
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
@Fabcio świetna analiza, moja odpowiedź już wkrótce bo zabrakło mi tu parę informacji <boks> niestety również się przedłuża, ale powinienem się wyrobić do pierwszych przejęć w weekend i myślę że warto na nią czekać <cfaniak>

GL to our Hungarian friends, fingers crossed #TeamHungary
 
Wynik reakcji
2.705
Nie napisałem nigdzie o SABAT w mojej wypowiedzi, tylko o SPEED a że zacytowałem Ciebie - No bo pisałeś o tym świecie :D

Nic do Ciebie nie mam jak coś :)
Do SPEED już w sumie też, tyle lat minęło :))
No dobra ale pisałeś w liczbie mnogiej, m.in. że założyliśmy jakąś zbiórkę etc. Gdzie zarówno ja jak i moje plemię nie miało nic w tym wspólnego. Byliśmy odrębnym plemieniem i zachowanie tej integralności przed speed to była jedna z misji do wykonania właśnie na tym świecie (u nas też mieli kreta i ludzi).

Co do nicku który podałeś to coś ciekawego zauważyłem. Ale to może po pracy odniosę się do tego. Dzięki za wskazówkę bo wcześniej nawet tego nie zauważyłem :)
 

damian1819

Miecznik
Wynik reakcji
49
Nie, ROTS to inna strona mapy. Jak wiesz mapka na św. 18 była ogromna wypełniona po same brzegi :D Ja prowadziłem mniejsze plemie Genezis Wielka Potęga ( skrót *GWP* ), przez dłuższy czas, po tym jak zrekrutowałem kreta do siebie nie umieliśmy pchać południowego frontu z plemieniem Wilcze Stado ( skrót .:WS:. ), a ataki z północy i zachodu były coraz mocniejsze (atakowało Watch!) więc zrobiliśmy fuzje z plemieniem Wilcze stado i doszliśmy do plemienia Legion. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że miałem kreta z którym musiałem grać i jako 14 latek wybuchłem wtedy niesamowicie ( wcale się tego nie wstydze, bo wkładałem całe serducho wtedy w tą gre), i odszedłem z plemienia oddając główne konto do przyjaciela, którego już więcej potem nie spotkałem, zacząłem grać jednak na innym koncie (które dostałem z passami) i kończyłem w plemieniu Inni zachód już jako zwykły współplemieniec. Awangarda pamietam. Też mniejsze waleczne plemie. Do Roots miałem też szacunek tak mało graczy potrafiło tak długo grać (15-25 graczy około), ale to co zrobiło Watch i ich akademia to był majster szczyk. Zaczeli jak się nie myle na kontynęcie K22-K23 po dłuższym czasie istnienia gry i z ich akademią rozrastali się tak szybko i efektowanie że zasłużyli na tą wygraną. Nikaguar był ich założycielem i mózgiem całego plemienia. Piękny i niezwykle efektowny wygrany świat. Jak to mieli napisane na profilu i tak też było "kiedy wy mieliście miliony my zaczynaliśmy gre, kiedy my gre skończymy was już nie będzie" i tak było. Choć tego plemienia nie lubie to szanować ich szanuje

PS. Widze też, że z Beretami grałeś :D Kiedyś Berety i SE to były plemiona tak znane jak teraz Speedy czy Stefany :D
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
506
Dlaczego wplątujesz w to moją osobę gdzie nie odpowiadałem za to co speed robi i przynajmniej jeśli chodzi o BN to miałem najmniejsze wpływy (do końcowej fazy) w tej części mapy?
Przez brak kos rozumiem kosy w stronę innych plemion (o planach wspomniałem).

Co do indywidualnych kos to tam było tego sporo. Także u nas musieliśmy kasować kosownikow Elite czy później DUE. Speed miało u Was w BN i Wpadce swoich ludzi/kretów - to mogę potwierdzić bo chociażby jak wziąłem zasta na jednym z kont frontowych u nich to dostałem rozpiskę co gdzie leci.

Jako Sabat staraliśmy się grać możliwie czysto i kretów zarówno u Was jak i we WPADCe nie mieliśmy (choć mogliśmy mieć). Pod koniec jak BN/Gołębie padały dostałem zastępstwa na większość kont u nich bo mieli nadzieję, że nie zakończymy świata wspólnie ze speed. Później Gołebie wystartowały w kolejnej odsłonie Sabat na 152 ale tam Nowa rada nie podołała za bardzo i trzeba było ratować resztę po rozpadzie fuzja z Artami.

Nowa rada nie podołała xd

Wyprosiliście mnie z plemienia po czym w kolejnym dniu albo nawet tego samego dnia wieczorem (nie pamiętam) opuściło Was kilku graczy z gołomp + kilku "waszych" graczy mających już blaszkę za wygrany z Wami wcześniej świat.

Reakcja na odłączenie się od plemienia kilkunastu graczy -> stwórzmy plemię składające się z 18 członów żeby "ratować resztę"

Całe szczęście że ta masówka poxopa/ciluska tam z Wami wygrała, bo to co tam zagraliście było chyba największym g.. jakie w tej grze widziałem od kiedy gram :)
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
No dobra ale pisałeś w liczbie mnogiej, m.in. że założyliśmy jakąś zbiórkę etc. Gdzie zarówno ja jak i moje plemię nie miało nic w tym wspólnego. Byliśmy odrębnym plemieniem i zachowanie tej integralności przed speed to była jedna z misji do wykonania właśnie na tym świecie (u nas też mieli kreta i ludzi).

Co do nicku który podałeś to coś ciekawego zauważyłem. Ale to może po pracy odniosę się do tego. Dzięki za wskazówkę bo wcześniej nawet tego nie zauważyłem :)

Pomyliłem nicki

Ten gość Miał nick : A dokąd to ?
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Widzę też parę mocniejszych nicków w DANCE i GOT, które mają powiązania z TI/!N!, więc info będzie wypływać od nich na pewno w zamian za przyszłe zapłaty. Nie będę takim ch*jem i nie będę wymieniał tu tych graczy, ale moglibyście to zrobić fair-play i dać im jakiekolwiek szanse

Czuję się trochę wywołany do tablicy i no Fabciu co ma chłop zrobić jak spóźnił się na wstępne? Nie każdy z powiązaniami to kret, po prostu gdzieś trzeba ten czas spędzić, jakąś karczmę trzeba zaspamować. W tym czasie można pomóc nobkom, poduczyć nowych, podrzucić pomocne materiały.

Poza tym to nie tak że ktoś tu był oszukany xd
 

Załączniki

  • IMG_20240307_131818.jpg
    IMG_20240307_131818.jpg
    88,4 KB · Wyświetlenia: 150

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
That's right Guys!
Our team consists only of Hungarian players, that's why we don't recruit. And we have had at least 10-15 applicants. But we didn't recruit, not because we have a problem with anyone, but we represent the Hungarian TW community, so we only recruit Hungarian players.

We don't feel that we are at a disadvantage either. Because we have now dropped to 13th place in the rankings? It doesn't matter. We have been calculating for 2-3 days in advance which is the most optimal build queue. That's why we were able to hold the Top1 ranking for a good few days. But that didn't make us better. Nor did it make us worse, because we dropped to 13th. There is a positive and a negative side to everything.

We hope that this will compensate us on the battlefield.
Fabcio lying I don't wanna beat you. I wanna fast vacations, so let's go Hungarian friends.
But I have one request to you. I need your help with revolution in my tribe to beat our council. I have loyal good people in undercover we wainting for the good moment, we are waiting for the signal our hungarian brothers. Please no left us alone, no left good hard-working people wanting peace, free yourself from under occupations creul, heartless council. Please help, rules us Lurek this little motherfucker is the most cruel and incompetend. He is like Joffrey I Baratheon on games of thrones yes age is similiar too.

PLEASE HELP PEOPLE OF THE LAS, HELP CRYING MOTHERS AFTER LOSING THEIR SONS, HELP STARVING CHILDREN!!!!!

HELP GOOD PEOPLE OF REVOLUTON!
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
Bo nie ma sensu dalsza gra pod tym "sztandarem" skoro co swiat jest podobna sytuacja dyplomatyczna.
No i ludzie stwierdzili, ze juz starczy i poszli na emeryture w wiekszosci i juz nie zamierzaja wracac do gry.
Bulwa tez oglosil na 182, ze to koniec projektu.
Bredzenie Kanar, po prostu po ograniu dyplomatycznym przez Stefany poszła podłamka
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.087
Xddd chyba większej bredni nie przeczytałem w historii tego FO . Nie założyliśmy żadnej zbiorki w twoim imieniu. A rekrutacja jakiegoś gracza od wroga to nie jest kosa :)
 
Do góry