Galeria Pawcio387

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser151574
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser168510

Guest
Ja nie znam się na grafice a ty na czytaniu ze zrozumieniem PIS JOL

''Mam pojęcie duże. To, że nie potrafie tego robić nic nie oznacza. Czyli jak nie będa ci smakowały ziemniaki z restauracji to nie możesz mówić, że nie dobre bo nie masz pojęcia o kuchni bo przecież nie potrafisz gotować jak ten kucharz co robił ci te ziemniaki. Pis jol''



tutaj pisałeś że masz duże pojęcie o grafice, a po 15 minutach że się na tym nie znasz ?? Śmieszny jestes dzieciaku
 

DeletedUser159420

Guest
''Mam pojęcie duże. To, że nie potrafie tego robić nic nie oznacza. Czyli jak nie będa ci smakowały ziemniaki z restauracji to nie możesz mówić, że nie dobre bo nie masz pojęcia o kuchni bo przecież nie potrafisz gotować jak ten kucharz co robił ci te ziemniaki. Pis jol''



tutaj pisałeś że masz duże pojęcie o grafice, a po 15 minutach że się na tym nie znasz ?? Śmieszny jestes dzieciaku

No właśnie o tym mówie. Nie potrafisz czytać więc zakończe dyskusje.
 

DeletedUser151574

Guest
Four. nie zgodzę się do końca z twoją wypowiedzią o C4D
bo c4d może być różne np. abstract, effect, bubbless itp.
a ty mi pierdzielisz jak do przedzszkolaka że na nowej warstwie tryb taki i sraki
w grafice siedzę już prawie 2 lata i nie robię tylko sygnatury także nie tłumacz mi jak do osoby która siedzi w tym 2 dni
co do tego c4d to widzę że sam nie masz o tym wiele pojęcia a gadasz nie do końca prawdę bo np. c4d na trybie przesiewanie (GIMP)/ Rozjaśnienie liniowe (Photoshop) to zazwyczaj się ustawia o rodzaju effect i bubbles, a typu abstract zazwyczaj zostawia się tak jak jest czyli na zwykłym
a co do kolorów to też nie muisz mi podstawowych rzeczyy tłumaczyć :p
 

DeletedUser168510

Guest
ooo, ktoś kumaty :), co do twojego zdania też się nie zgodze ale każdy ma inny gust
 
Do góry