Galeria Pawcio387

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser151574
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser151574

Guest
Hi ! :) wrzucę tutaj swoje prace do oceny :) kolejność przypadkowa

league_of_legend_tag_by_pavello7-d57thlj.png


stalkerpn_rqrssph.png


gears_of_war_tag_by_pavello7-d57the4.png


woman_smudge_tag_by_pavello7-d56auby.png


crysis_tag_by_pavello7-d552vpr.png


ironmanpn_rqrssex.png


puchatek.png


saintsrow_rqrssea.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Coś ci linki nie działają :( odśwież post


Co ta za konkurencja wejdź na ogame to gały wam wylecą :)
 

DeletedUser151574

Guest
eh :/ sorry zaraz poodświeżam :)
ok, możecie już oceniać ;)
czeskimarynarz nie rozumiem cię z tym pytaniem co ja tutaj robię
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Prace proste jednym efektem ale rób tak żeby przyciągała w jedno miejsce,bo wszędzie na sygnaturze ten sam efekt,rób różne dodatki światła np: w obrazku iron man przyciemnij boki i zrób rozmycie gaussa na 80% nową warstwą ale wszystko tak pod tło i zrób go trochę jaśniejszego :)
 

DeletedUser159420

Guest
Prace proste jednym efektem ale rób tak żeby przyciągała w jedno miejsce,bo wszędzie na sygnaturze ten sam efekt,rób różne dodatki światła np: w obrazku iron man przyciemnij boki i zrób rozmycie gaussa na 80% nową warstwą ale wszystko tak pod tło i zrób go trochę jaśniejszego :)

szkoda, że tych rad sam nie wykorzystach w swoich pracach :rolleyes:

Jakbyś pokazał z jakich renderów robisz to wtedy mógłbym oceniac bo nie wiem, czy dodajesz jakies swiatla, cienie na rendery itd.
 

DeletedUser162365

Guest
szkoda, że tych rad sam nie wykorzystach w swoich pracach :rolleyes:

Jakbyś pokazał z jakich renderów robisz to wtedy mógłbym oceniac bo nie wiem, czy dodajesz jakies swiatla, cienie na rendery itd.

A Twoje słabsze od Dartha.. I co? Nie komentuj jeżeli nie potrafisz lepszego zrobić :D
 

DeletedUser159420

Guest
A Twoje słabsze od Dartha.. I co? Nie komentuj jeżeli nie potrafisz lepszego zrobić :D

Człowieku jesteś zwykłym kretynem. Na tym to polega, ktoś coś robi dobrze a ktoś to komentuje. Skoro jesteś taki dobry to zaśpiewaj jak Justin Bieber a nie komenujsz, że ci się nie podoba.
 

DeletedUser162365

Guest
Człowieku jesteś zwykłym kretynem. Na tym to polega, ktoś coś robi dobrze a ktoś to komentuje. Skoro jesteś taki dobry to zaśpiewaj jak Justin Bieber a nie komenujsz, że ci się nie podoba.

Nie mam zamiaru upodabniac się to idioty typu Nitro ;d
 

DeletedUser151574

Guest
zamiast się kłócić to byście ***** ocenili
dziękuję wam bardzo za wasze oceny jak dla mnie to proszę zamknąć ten temat bo nie widzę w nim sesnu :mad:
 

DeletedUser

Guest
Nie przejmuj się :D rób swoje i nie patrz na to,wtedy dadzą spokój :p Ale spamik też potrzebny żeby temacik się rozwinął i nawet te kłótnie też się przydają :)
 

DeletedUser151574

Guest
no to skoro na tym forum to normalne to jakim cudem to forum jeszcze tu stoi?
czy nie ma tu moda, aby ogarnął ten syf ?
 

DeletedUser

Guest
Jaki syf :) Mamy najlepszych modów w Polsce mój drogi, a to wszystko to czysta dyskusja na niskim poziomie :)
 

DeletedUser151574

Guest
Mówisz to w ironi czy na powaznie ?
No sorry, ale gdyby tu byli jacyś super modowie to by już połowa osób , któa się udziela w tym temacie dotsła by warna, a temat poszedł by do kosza. Sam jestem modem na innym forum, ale w samoocenie do takiego bałagabu bym nie dporowadził.
Zamiast się kłócić byście ocenili tagi :p
 

DeletedUser

Guest
Żaden post nie łamie regulaminu, a jak byś go usunął to byś ty złamał regulamin. (OFF-TOPIC)
 

DeletedUser168510

Guest
To może ja jako drugi to ocenie, bo widzę że tu tylko spam, spam i jeszcze raz off-top :D
Prace robisz że tak to ujmę na jedno tempo, brak tu jakiegokolwiek zaangażowania, prace wyglądają jak by były płaskie.
Co do twojego wykorzystywania C4D, tu nie chodzi o to że bierzesz C4D wklejasz i gotowe, szukasz C4D, Wklejasz oczywiście na nowej wartswie, bawisz się trybami, ja najczęściej używam do C4D przesiewanie oraz rozjaśnianie, potem wchodzisz w kolorki, nasycenie, janość, kontrast ustawiasz tak aby wszystko pasowało, na sam koniec mała korekta gumką na niskim kryciu 15-30% i troszke smudgu też nie zaszkodzi ;) oto cała filozofia wklejania jednego C4D ! :D ciężka sprawa no ale jak ich często używasz to na jedno ci zejdzie 2 minutki ;) Wiem że za dużo razy użyłem słowa C4D :D
 

DeletedUser168510

Guest
szkoda, że tych rad sam nie wykorzystach w swoich pracach :rolleyes:

Jakbyś pokazał z jakich renderów robisz to wtedy mógłbym oceniac bo nie wiem, czy dodajesz jakies swiatla, cienie na rendery itd.

Posłuchaj gnojku, mam na tym forum konto do dzisiaj a ty już mnie zaczynasz irytować, Jeżeli nie umiesz tworzyć prac to po kiego ch...członka męskiego przyczepiasz się do innych i bredzisz światła i cienie na rendery, to ma nazwe światłocień i nie jest używany tylko na rendery a darth to potrafi zrobić jeśli nie zauważyłeś w jego pracach wykorzystuje ŚWIATŁOCIEŃ
Ty chcesz tu pokazać jaki jesteś dobry w grafice a twoje prace są gorsze niż wersja podstawowa stocka, renderu :) Baa o wiele gorsze, wcześniej mi napisałeś że znasz się na grafice i właśnie to widzę jak nie znasz podstawowych pojęć, swoimi słowami nie powiesz co to głebia tylko będziesz szukał po internecie, pewnie nie znasz nawet skrótów takich jak txt, px, xcf... Już ci pisałem, konkurs pokaże kto jest w tym dobry a kto jest cienias ;)
 

DeletedUser159420

Guest
Posłuchaj gnojku, mam na tym forum konto do dzisiaj a ty już mnie zaczynasz irytować, Jeżeli nie umiesz tworzyć prac to po kiego ch...członka męskiego przyczepiasz się do innych i bredzisz światła i cienie na rendery, to ma nazwe światłocień i nie jest używany tylko na rendery a darth to potrafi zrobić jeśli nie zauważyłeś w jego pracach wykorzystuje ŚWIATŁOCIEŃ
Ty chcesz tu pokazać jaki jesteś dobry w grafice a twoje prace są gorsze niż wersja podstawowa stocka, renderu :) Baa o wiele gorsze, wcześniej mi napisałeś że znasz się na grafice i właśnie to widzę jak nie znasz podstawowych pojęć, swoimi słowami nie powiesz co to głebia tylko będziesz szukał po internecie, pewnie nie znasz nawet skrótów takich jak txt, px, xcf... Już ci pisałem, konkurs pokaże kto jest w tym dobry a kto jest cienias ;)

Ja nie znam się na grafice a ty na czytaniu ze zrozumieniem PIS JOL
 
Do góry