Esmila wkracza do pracy!

  • Rozpoczynający wątek Esmila
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wiem tylko chce wiedziec ;P ja osobiscie robię sygnaturki w Gimp 2.6.
 

DeletedUser

Guest
A czy to ważne? ;)
Liczy się efekt, a nie program

Dokładnie :)

Ja grafiką zajmuję się na poważnie dość długi czas. Głównie są to prace webowe. Pracowałem na początku na GIMP po czym przerzuciłem się na PS CS5 na którym o wiele łatwiej się pracowało. Tak myślałem... Teraz wróciłem do GIMP z konieczności i potrafię wykonać to samo co na ps tylko troszkę wolniej. Ale nie program czyni z ciebie grafika tylko pomysłowość :) Resztę zawsze można wykonać . hmm Aby nie w Paint :D
 

DeletedUser

Guest
I kolejne zamówienie wykonane :rolleyes:

Polecenie:
- Tematyka: postać z bajki (np. Naruto)
- Godło osobiste
- Z napisem "Stop and go"
- Najlepiej animowany napis

Rezultat:

stgq.jpg


stgani


Pozdrawiam,
Esmila
 

DeletedUser160857

Guest
Również jestem zadowolony :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bardzo niski poziom wykonywanych sygnaturek, slabo uwidacznianie światlo. Naprawdę nie ma czym się chwali, a może pokażesz nam swoje inne prace?? oprócz najlatwiejszych, sygnaturek??
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam, lecz czy Twoja wypowiedź jest może hmm... napisana z premedytacją? Skrytykowałam, że masz 3 galerie i nagle mam wystawiony komentarzyk? :D No cóż, trudno, są człowieki i człowieczki :rolleyes:

Pozdrawiam,
Esmila
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam, lecz czy Twoja wypowiedź jest może hmm... napisana z premedytacją? Skrytykowałam, że masz 3 galerie i nagle mam wystawiony komentarzyk? :D No cóż, trudno, są człowieki i człowieczki :rolleyes:

Pozdrawiam,
Esmila

Przyznam że trochę mnie ponioslo ;/

Teraz spróbuję ci bardziej przybliżyć jakie bledy popelniasz, oraz które pracę są naprawdę ladne.
To tak zaczynając od pierwszej pracy, Nie podobają mi się kolory, oraz textury jakoś ze sobą nie wspólgrają ;/
Druga praca za to już lepsza, ale mam na oku jeszcze kilka bledów po pierwsze, wydaje mi się ze swiatlo pada z lewej stronym to zastanawia mnie dlaczego twarzy postaci nie jest uwidocznione światlo?, może chcialeś uzyskać taki efekt, no ale mi jakoś to nie pasuje, po 2 napis ladne wtopiony ale cieżko go odczytać. Trzecia praca pomimo braku glownego światla podoba mi się jakoś taki fajny styl wybraleś tej pracy. Praca Nr4, to chyba najgorsza począwszy od napisu który jest ochydn, a kończąc na braku wtopienia postaci w tlo, oraz braku wspólgrania kolorów. Nr5, najlepsza praca, ale ma naprawdę ogromny minus który ją szpeci, mianowicie cień z tylu, usuń go a będzie o wiele ladniejsza. Praca numer 6, naprawdę mnie zachwyca, fajne uchwycileś bitwę tych dwóch osobników wraz z bitwą kolorów na tle naprawdę cudownie ci to wyszlo, no i oczywiście super wyszedl ci ten napis, udalo ci się go wgrać w 100% No i pracy na 7 naprawdę nie chce mi się komentować, najgorsza i najbrzydsza jaką zrobileś, od razu kosz ;/

To tyle, mam nadzieję ze wyciągniesz jakieś wnioski z mojej wypowiedzi.
 

DeletedUser

Guest
kN.eSSoFT

Jesteś największym noobkiem jeżeli chodzi o grafikę. Więc twoja opinia nie jest w cale ważna. ;) Nie znasz się na typografi, doborze kolorów a także jeżeli chodzi o światło.
Wytykasz komuś błędy które sam popełniasz w każdej pracy. To tak jak psycholog małżeński który nigdy nie był w związku :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
I znowu, wbijasz się w temat, nie na temat?? Nie wiem co z ciebie za czlowiek, ale podeślij na na PW twojego Devianta lub Digarta, z chęcią zobaczę prace, tak mądrego i wyrozumilego czlowieka jak ty.
 

DeletedUser

Guest
I znowu, wbijasz się w temat, nie na temat??

i dalej nie czytałeś regulaminu...

/cenzor by alex :p/

Zauważ że moje prace były komentowane przez te same osoby jakiś czas temu i miałem +. hmm. Ty masz minus.
Oznacza to że wmawiasz sobie że się znasz a jesteś noobkiem :p Innych prac nie pokażę bo bym nie wyrobił na transferze neta.


Skasuj swoje konto pajacu :)


Esmilla nie tworzy grafiki webowej ale jak na sygnatury i avki ma bardzo wysoki poziom. Nie widzę żadnych błędów. Ty wziąłeś je z kosmosu. By zarobic...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie wiem, bo potrafisz coś wyczarować, i znasz się na grafie, ale nie potrafisz oceniać kreatywnie, tylko napiszesz dwa wyrazy, i uważasz że to komuś pomoże, a jeszcze do tego jak staralem się w tym temacie wytlumaczyć, jakie Esmila popelnila blędy, to staraleś mnie poniżyć, naprawdę nie jestem wstanie pojąć twojego zachowania.
 

DeletedUser

Guest
Teraz na spokojnie ;)
Tworzysz grafikę. Jesteś na etapie początkującego . Choć loga mi się podobają. I powinieneś się skupić głównie na tym.

Ja oceniłem twoje pracę gdyż zajmuje się tym od lat. Dostałeś "w tyłek" za to że negujesz pracę Esmilli nie mając o tej dziedzinnie pojęcia. Tj sygnatury i avatary. Sam mało się na tym znam dlatego oceniam z punktu zwykłego człowieka. Mi to wygląda na walkę w chęci zyskania rynku. Tracisz gdy Esmilla zyskuje :)
Gdy zaś próbowałem się przyjrzeć pracy esmilli z punktu widzenia grafika nie zauważyłem żadnego błędu. W pracy bodajże naruto. Choć ta ostatnia praca była słaba. Ale widocznie tak zażyczył sobie klient.

Uważam że ocenę prac. Tzn doradztwo powinno zostawić na PW. Nikt nie lubi jak jest publicznie oceniany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pierwszy raz powiedzileś coś co udalo mi się jednoznaczne odebrać, i bylo to kreatywne. Powiem tak, sygnaturki nie są moją mocną stroną, na avatarach akurat się znam, Ale chce iść w stronę webdesign a na samych logach dlugo nie pociągnę i chcilbym ogarniac tez layouty, dlatego staram się ich teraz robić jak najwięcej, zdaje sobie sprawę ze nie są one perfekcyjne, ale myślę ze za jakiś czas osiągnę odpowiedni poziom.
 

DeletedUser

Guest
Pierwszy raz powiedzileś coś co udalo mi się jednoznaczne odebrać, i bylo to kreatywne. Powiem tak, sygnaturki nie są moją mocną stroną, na avatarach akurat się znam, Ale chce iść w stronę webdesign a na samych logach dlugo nie pociągnę i chcilbym ogarniac tez layouty, dlatego staram się ich teraz robić jak najwięcej, zdaje sobie sprawę ze nie są one perfekcyjne, ale myślę ze za jakiś czas osiągnę odpowiedni poziom.

Widzę że można się dogadać. ;)
Uważam też że możesz dawać dalsze swoje prace do oceny. Ale czy sprzedawać ?:rolleyes: O to powinieneś pytać nas forumowiczów. Czy osiągnąłeś już ten poziom ;)
 

DeletedUser

Guest
W dzisiejszych czasach można na wszystkim zarobić, praca nie jest najlepsza dlatego, tak nisko ją cenię, ale może akurat ktoś takiej potrzebuję.
 
Do góry