Esmila wkracza do pracy!

  • Rozpoczynający wątek Esmila
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nowa:

V
es14male.png

Sygna może i ciekawa, ale zmniejsz opatic cienia bo jest zbyt ciemny... ;]
 

DeletedUser

Guest
Mam takie pytanko, zrobiłby ktoś tapetę na pulpit mi? Pytanie narazie zadaje, gdyż nie wiem czy to w ogóle do spełnienia, jesli ktoś by był chętny powiem tematykę - kierunkiem co to za tematyka z podpisu powinno wynikać. :)
 

DeletedUser38210

Guest
Masz super prace, pierwsza najlepsza :>
Robisz grafikę na zamówienie?
 

DeletedUser141045

Guest
Ogólnie dobra galeria . Miusiałaś się napracować jeżeli jest ona twojej roboty ! .
 

DeletedUser133168

Guest
Mam takie pytanko, zrobiłby ktoś tapetę na pulpit mi? Pytanie narazie zadaje, gdyż nie wiem czy to w ogóle do spełnienia, jesli ktoś by był chętny powiem tematykę - kierunkiem co to za tematyka z podpisu powinno wynikać. :)

To zależy od rozdzielczości, a konkretnie dostępności materiałów.
 

DeletedUser

Guest
Mam takie pytanko, zrobiłby ktoś tapetę na pulpit mi? Pytanie narazie zadaje, gdyż nie wiem czy to w ogóle do spełnienia, jesli ktoś by był chętny powiem tematykę - kierunkiem co to za tematyka z podpisu powinno wynikać. :)

Hmm myślę, że nie powinienem mieć z tym żadnego problemu zakładając że materiały dostępne w Internecie będą odpowiednio duże. Jak coś pisz na PW, tylko daj tyle szczegółów ile jest to możliwe. Wiedz jednak, że mogę z negować Twoją sugestie, jeżeli uznam ją za nieodpowiednią. Innymi słowy jeśli uznam, że moja koncepcja będzie lepsza to wsio zostanie wykonane po mojemu ;]

Pozdrawia Pan Menuś ;p
 

DeletedUser117357

Guest
Prace wszystkie pozbawione głębi i porządnego światłocienia. Ramek już się nie robi. Napisy słabe :) Ale masz potencjał. Zacznij bardziej bawić się kolorami. Polecam opcję kolory -> Krzywe, a także jasność i kontrast, odcień i nasycenie. Pracuj nad wtopieniami. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Każda praca jest dobra , ale dla mnie wyróżniają się 2 oraz 4
 

DeletedUser

Guest
Ładne, dopracowane prace.

IV - chyba lepiej wyglądało by to z normalnym napisem.
 

DeletedUser

Guest
ładne pracki , ale trocvhę tutków jeszcze czytaj i broń Cię panie boże nie używaj Gimpa bo to psuje talenty.
 

DeletedUser

Guest
! UWAGA ! UWAGA ! UWAGA !

Wraz z dniem 30.10.2011 ponownie rusza moja pracownia graficzna!

Co oferuje:
  • Sygnatury
  • Avatary
  • Godła Plemienne
  • Godła Osobiste
  • Drobne zmiany w innych grafikach

Czego oczekuje w zamian:
  • Moja praca nie jest pracą charytatywną (jednak szczegóły omówimy na PW)
  • Materiału do wykonania pracy
  • Dokładnych wytycznych (rozmiar, tematyka, na kiedy ma być zrobione, jaki napis etc.)

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM
 
Do góry