Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
598
Się podniecacie jak dzieci może jeszcze piaskownice wam zrobię?
Niecodziennie się wygrywa przegrany świat. W najgorszym okresie dla Witam układ sił wynosił 37%/61% (różnica ok. 10 500 wiosek), co pozwalałoby po prostu na zajechanie masą Witam i po problemie. Podobną sytuację miało P na 170, ale tam dyplomacja odmieniła sytuację. Obecnie układ sił wynosi 49,5% dla Witam i 49,3% dla Bellum&AK. Owszem, jest to powód do radości, ponieważ w połowie czerwca właściwie przypadek sprawił, że nie poszła kasacja. A jeszcze większą satysfakcje robi fakt, że "problem rozwiązał się sam", bo gdyby nie "dobitka" w postaci wyjścia Spirxa z plemienia to raczej by Witam przerżnęło. Dlatego jest radość, ponieważ udało się osiągnąć coś, co niewielkiej liczbie plemion się udaje. Przypomnę tu też kilka śmiesznych wypowiedzi np. Wielkiego Bonka i Kultywatora co twierdzili, że Bellumy już wina mają, świat rozstrzygnięty itd. @Horwax co kilka miesięcy groził oddaniem wsi dla wroga Witam, czujący się jak joker tego świata decydujący o wygranej. Idealne zakończenie kariery, bo jeżeli już w połowie lutego zasrańcy zaczęli koalicję robić przeciwko Witam to nie chce wiedzieć co by było np. na 200 świat. Już sama dyplomacja była męcząca i nużąca na zasadach "sojusz z gwarancją fuzji" albo dołączają do koalicji przeciwko nam.

NothingToGain

Łucznik
437
Ale trzeba pamiętać, że Bell miało najlepszego KO na polskich plemionach przecież! Widać po wynikach ich offensyw.. :D
Ajj jakież wspaniałe uczucie, kolejny świat 30-70, bo wszystkie plemiona wokół ugadują się na jedno i pokazać, że piz..ata gra to nie wszystko.
Taka mała karma za zagranie jak największa c... na 178 Briko ;p

Ostatnia edycja:

Kubuś Pogromca

Łucznik na koniu
820
Ja już zdałem sobie sprawę,że przegrana będzie coraz bliżej gdy AK upadło oraz gdy zaczęły się diodowania graczy w nocy sorniego itd. Każde plemię walczy o wygraną a początek nie był łatwy.