Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 849162972

Guest
@algus - choć może trafniejsze by było alkus
Chłop ewidentnie ma problemy alkoholowe.

Otóż też zazdrośnik jest takim małostkowym ćwokiem, że doniósł na mnie do supportu, że mu spamuję forum a on po pracy chce poczytać forum normalne XD XD XD

To weź chłopie i pogadaj z lustrem

Powtórzmy - algus - uważać na donosiciela
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.515
@Brika @markopolo19 @Snuffy83 jakis komentarz po przegranym świecie?
Co tu komentować jak wszystko jasne, kolejny świat się kończy ten akurat dopisuję do tych bez happy endu xd W sumie to mogę jedynie rozwinąć to samo co na PW kumpel. Na początku gratulacje dla całego Witam (@mefisto75 ROCCAT Rokush , @GoD oF PaiN, @Yopek ) ,weszliście jako faworyt na ten świat i udźwignęliście to mimo wiemy sporych problemów, mocny i długi skład. Ja ze swojej strony z całego serca dziękuję wszystkim z ReBell, którzy dotrwali do końca mimo, że trzeba było coraz więcej nosić na barkach xd Daliście więcej niż można było prosić ale w tak okrojonym składem już nic więcej się nie dało wycisnąć. Dziękuję także graczom AK zwłaszcza tym, którzy w takiej lub innej formie zostali z nami do końca i pozwolili spróbować sił w finale :) Bellum osiągneło dużo więcej niż oczekiwano na starcie zwłaszcza po ostatnim świecie;) To chyba tyle, teraz czas wbić na niektóre światy i spłacić kilka długów wdzięczności i może do zobaczenia na 200;)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.485
Co tu komentować jak wszystko jasne, kolejny świat się kończy ten akurat dopisuję do tych bez happy endu xd W sumie to mogę jedynie rozwinąć to samo co na PW kumpel. Na początku gratulacje dla całego Witam (@mefisto75 ROCCAT Rokush , @GoD oF PaiN, @Yopek ) ,weszliście jako faworyt na ten świat i udźwignęliście to mimo wiemy sporych problemów, mocny i długi skład. Ja ze swojej strony z całego serca dziękuję wszystkim z ReBell, którzy dotrwali do końca mimo, że trzeba było coraz więcej nosić na barkach xd Daliście więcej niż można było prosić ale w tak okrojonym składem już nic więcej się nie dało wycisnąć. Dziękuję także graczom AK zwłaszcza tym, którzy w takiej lub innej formie zostali z nami do końca i pozwolili spróbować sił w finale :) Bellum osiągneło dużo więcej niż oczekiwano na starcie zwłaszcza po ostatnim świecie;) To chyba tyle, teraz czas wbić na niektóre światy i spłacić kilka długów wdzięczności i może do zobaczenia na 200;)
Ave GO
 

Deleted User - 849162972

Guest
Ha ha

Patrzcie jak moja reprymenda dzisiejsza go ruszyła.
Cóż za przypadek, dziś wyłuszczyłem jego butę i dziś wpada pogratulować. Nawet mojemu przyjacielowi serdecznemu @mefisto75 ROCCAT Rokush

Sumienie go ruszyło? Absolutnie.
Może ta mniej inteligentna część użytkowników forum da się na to nabrać. Pięknie grasz pozerze. A jaki jesteś naprawdę pokazywałeś tu wielokrotnie.
Mam uwierzyć, że nagle się zmieniłeś?
Pakuj mandżur nieudaczniku, przegrałeś z Blackiem. Między innymi.
 

Miętki Miecio

Pikinier
Wynik reakcji
12
Przyprowadź tu swojego bossa @markopolo19 , bo coś mordę zamknął a chyba kogoś musi tu publicznie przeprosić.
Chyba, że jest zwykłą świnią i się nie wywiąże z umowy.
Jestem .
Masz szczęście. Że Marko nie zmusił tych wyjadaczy z mojego plemienia do tego aby wam dupę skopali.
Ale szacun za to ,że tak ładnie rozpravowaliście nas.
Za to, że akcje były zbyt łatwe do przeczytania.
Moich nawet plemię nie ogarnia. Więc wy mielibyście dobrze przesrane
 

Deleted User - 849162972

Guest
Jestem .
Masz szczęście. Że Marko nie zmusił tych wyjadaczy z mojego plemienia do tego aby wam dupę skopali.
Ale szacun za to ,że tak ładnie rozpravowaliście nas.
Za to, że akcje były zbyt łatwe do przeczytania.
Moich nawet plemię nie ogarnia. Więc wy mielibyście dobrze przesrane

Ten jaki zaznajomiony w temacie.
Myśli, że ja akcje rozpracowywałem
Wariat
Na pewno wariat XD
 
Do góry