Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 849153659

Guest
ciezko, bo ja prawie nic czasu juz tutaj nie poswiecam

No właśnie
Nie zastanawiało Cię to? Żadna lampka się nie zaświeciła?
Gdy siedziałeś całymi dniami Twoje plemię dostawało na dziąsło.
Gdy odpuściłeś, idzie po zwycięstwo.

Może ten no, wiesz. Może lepiej częściej odpuszczaj? Chyba nie stanowisz wartości dodanej:)
 

Deleted User - 849153659

Guest
nie chce mi sie rozmawiac z odklejencem ;p wrocisz na leczenie, to sie zastanowie i moze bedziesz godzien rozmowy ze mna

No nie mamy o czym rozmawiać, bo z faktami się nie dyskutuje.
Pogódź się z tym, że jesteś zwyczajnie przeciętny i że prezentujemy podobny poziom rozgrywki.
Śmiem sądzić, że gdybym spotkał Cię na froncie i się przyłożył, to byś zwiewał gdzie pieprz rośnie.

Jedziemy na tym samym wózku.
Z tym, że ja angażuję się w grę w 1% a Ty w 99%
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.332
No nie mamy o czym rozmawiać, bo z faktami się nie dyskutuje.
Pogódź się z tym, że jesteś zwyczajnie przeciętny i że prezentujemy podobny poziom rozgrywki.
Śmiem sądzić, że gdybym spotkał Cię na froncie i się przyłożył, to byś zwiewał gdzie pieprz rośnie.

Jedziemy na tym samym wózku.
Z tym, że ja angażuję się w grę w 1% a Ty w 99%
Leki wez, bo tu juz odklejka totalna xD
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
~70 czyli przewaga z której jeszcze można wyjść przy dużej determinacji, co pokazał świat 170 czy ten.

Zwłaszcza, gdy akurat ludzi chętnych do gry nie brakowało, bo koalicyjnie Pee miało przewagę członów.
Ale BulwaŻenady (@BulwaZaglady) jak przystało na topowego wodza się osrał a Ty jak przystało na topowego frontowca spakowałeś mandżur i nara.
Zachowałeś się jak typowy kibic jednego meczu. Jak drużynie idzie malujesz policzki, kupujesz fanty i kochasz klub. Jak nie idzie, zwiewasz i szukasz innego.
Dokładnie zrobiłeś to Ty, bo zwiałeś na 184.

Cały Ty, tylko na łatwiznę. Tym się właśnie różnimy. Jak Witam było tu w dołku, to Black Snow przychodził i pisał - dacie radę, wszystko jest do ugrania, tylko Witam.
Nawet zrobiłem zakład o odejście z forum. Zero wątpliwości.

A Kanar gdyby dziś Witam dalej obrywało, pewnie już by na policzkach namalował barwy bELLUM a na czole napisał - Lubię Marko z Pola...

--

Cokolwiek nie mówić o bELLUM, to trzeba przyznać, że i tak walczą lepiej niż @Kanarinios. na 182

Swoją drogą odbywają się jeszcze polowania? Może bym zanęcał? Dobry może bym w tym był
XDDD
W sumie to 182 to była największa parodia świata.
Każde plemię się zesrało walki z nami na końcu - nawet przy przewadze 70/30 na ich korzyść.
Nawet nie wiem kto tam wygrał świat? - Keye?
Dostawali wpiernicz od nas kiedy się bili się z nami tylko na jeden front, dostęp do obrzeży. A my mieliśmy 3 i ratowaliśmy sojusznika gdzie był kret na krecie. Dodatkowo słyszałem ciekawe pogłoski o tym, że korzystali ze skryptu, który wyciągał hasła przeciwników.
Skoro dyplomatycznie nawet ja nie mogłem nic zrobić to po prostu się tego nie dało wyciągnąć :)
Zamknięcie składów to czysty debilizm, ale czego można spodziewać się po supportu. Na pewno nie myślenia co udowodnili od lat. No, ale cóz najważniejsze że dochody ze światów z giełdą się zagdzają.

A Ty Czarny Śniegu dobij chociaż raz do etapu 2 wsi to pogadamy.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.332
Miłe, że to Twój jedyny argument.
Jesteś bardziej wygadany tylko wtedy, gdy idziesz prosić o wbicie na copa widząc zbliżający się wygrany świat:)
No nic, widzę , że ładnie Cię piorę faktami więc może już dam Ci spokój, bo jak widać masz dość:)
Nie chce mi sie dyskutowac po prostu znowu o tym samym, bo to nie ma sensu.
Dalej bedziesz wypisywal swoje glupoty tak jak zawsze to robiles ;p

w witam nie musialem nikogo prosic o wbicie na coopa, wszedlem zeby im pomoc mlotku

Pierzesz to sobie mozg odklejaniem sie ;p
 

Deleted User - 849153659

Guest
XDDD
W sumie to 182 to była największa parodia świata.
Każde plemię się zesrało walki z nami na końcu - nawet przy przewadze 70/30 na ich korzyść.
Nawet nie wiem kto tam wygrał świat? - Keye?
Dostawali wpiernicz od nas kiedy się bili się z nami tylko na jeden front, dostęp do obrzeży. A my mieliśmy 3 i ratowaliśmy sojusznika gdzie był kret na krecie. Dodatkowo słyszałem ciekawe pogłoski o tym, że korzystali ze skryptu, który wyciągał hasła przeciwników.
Skoro dyplomatycznie nawet ja nie mogłem nic zrobić to po prostu się tego nie dało wyciągnąć :)
Zamknięcie składów to czysty debilizm, ale czego można spodziewać się po supportu. Na pewno nie myślenia co udowodnili od lat. No, ale cóz najważniejsze że dochody ze światów z giełdą się zagdzają.

A Ty Czarny Śniegu dobij chociaż raz do etapu 2 wsi to pogadamy.

Dobiłem, a więc zgodnie z Twoimi słowami czuję się upoważniony do rozmowy.

Przestań robić z siebie i swojego śmiesznego plemienia ofiary świata 182.

Na początek przypomnę, że AoS dołączyło się do walki przeciwko wam dlatego, że widziało jak dostajecie na dziąsło. Dostawaliście w łeb od Mag i Key.
A mieliście po swojej stronie Mniam.
Nie oszukujmy się - byliście po prostu ciency jak sik węża i poważni rywale was zweryfikowali.
Nie dało się przeciągać kosowników i okazało się, że Pee nie ma raczęk.

Pragnę też wspomnieć, że efekt końcowy, to wynik Twojej buty i arogancji Twojego tworu.
Chciano wam utrzeć nosa, żeby pokazać, że wasza narracja wielkiego Pee jest kłamliwa. Miano was zwyczajnie dość. I zostaliście sprani.
Tyle
 

Deleted User - 849153659

Guest
Nie chce mi sie dyskutowac po prostu znowu o tym samym, bo to nie ma sensu.
Dalej bedziesz wypisywal swoje glupoty tak jak zawsze to robiles ;p

w witam nie musialem nikogo prosic o wbicie na coopa, wszedlem zeby im pomoc mlotku

Pierzesz to sobie mozg odklejaniem sie ;p

No dobra, ale napisałem już, że Ci odpuszczam. Nie masz kompetencji do prowadzenia tej dyskusji, bo brak Ci argumentów
 
Do góry