Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Ja nie widzę problemu, nic się nie zmieniło prócz nazwy. Czyli co jak Markopolo by dostał np bana to umowa nie ważna, bo nie skończymy pod tym samym dowodzeniem? Szukanie dziury w całym. Z całym szacunkiem Black ale ja wciąż liczę że utrzymasz umowy bez cyrków i wymówek jak ta wyżej. Przecież użytkownicy tego forum dobrze wiedzą jaką umowę podpisaliśmy i sądzę że uzyskam ich poparcie w twierdzenie że to co próbujesz robić to miganie. Miej honor i czekaj na koniec. Ja zamierzam umowy dotrzymać niezależnie od tego czy Witam zmieni nazwę, wodza itp

Ale jeszcze raz Ci tłumaczę, że nie zamierzam się wycofywać.
Uważam po prostu, że zostałem oszukany i proszę przyznaj się do tego a nie udajesz wariata.
Tak, miało być samodzielne zwycięstwo Witam bądź bELLUM. Tak się umawialiśmy!

A wy przyjęliście Rebels i zmieniliście nazwę plemienia.
To teraz może za pół roku rekrutujecie połowę Witam i uznasz, że wygrałeś zakład?
A może AK zmieni sobie nazwę na bELLUM i też uznasz, że wygrałeś?

Skoro złamałeś umowę, to oczekuję jej korekty.
Skoro 'wzmocniliście' się Rebelsami, proponuję podniesienie stawki ryzyka.
Przegrany nie tylko się kasuje, ale też wpłaca 250 zł na cel charytatywny wybrany przez drugą stronę. Prócz tego przez tydzień (czyli tyle co trwa kasacja konta), przegrany będzie wznosił szczere forumowe peany na rzecz osoby zwycięskiej
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Ja nie widzę problemu, nic się nie zmieniło prócz nazwy. Czyli co jak Markopolo by dostał np bana to umowa nie ważna, bo nie skończymy pod tym samym dowodzeniem? Szukanie dziury w całym. Z całym szacunkiem Black ale ja wciąż liczę że utrzymasz umowy bez cyrków i wymówek jak ta wyżej. Przecież użytkownicy tego forum dobrze wiedzą jaką umowę podpisaliśmy i sądzę że uzyskam ich poparcie w twierdzenie że to co próbujesz robić to miganie. Miej honor i czekaj na koniec. Ja zamierzam umowy dotrzymać niezależnie od tego czy Witam zmieni nazwę, wodza itp
Przecież w bellum rzadzi Brika i Snuffy, co Ty owca nw kto rzadzi u Ciebie w plemieniu?
 

DeletedUser209423

Guest
@Pan Owca pozwolę sobie zacytować pewne szczegóły zakładu

Screenshot_20230525-170400~3.png

Jakoś wtedy nie zaprzeczałeś, wręcz podkreśliłeś, że nie ma możliwości byście wygrali z kimś razem.

Nie, mistrzu przewiń sobie fo bo ci grzyb jak stranger things mózg już opanował. Jeśli wygra ak to nikt nie będzie nikogo przepraszał.
A jak ma wygrać bellum z AK na świecie z zamkniętymi składami?
Jeśli wygra Witam to black dostanie przeprosiny od marko, jeśli wygra bellum świat plemion zostanie uratowany od tego hipokryty i to on usunie konto.

Sam też podkreśliłeś, że 'jeśli wygra bELLUM'.

A w chwili obecnej nie może wygrać bELLUM, bo się połączyło i jest już bELLUMO-Rebels.

Z kogo chcesz zrobić głupka?
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Aż taki atencyjny jesteś ze Ci mam peany robić... Nie podoba mi się wgl ten temat. Bellum gra dalej i walczy o zwycięstwo, a co ty tam sobie uważasz i kto cię tam oszukał nie moja sprawa. Nadinterpretacje...

Za to 250pln na cel charytatywny mi się podoba, szkoda że użyty do migania się od umowy
 

DeletedUser209423

Guest
Aż taki atencyjny jesteś ze Ci mam peany robić... Nie podoba mi się wgl ten temat. Bellum gra dalej i walczy o zwycięstwo, a co ty tam sobie uważasz i kto cię tam oszukał nie moja sprawa. Nadinterpretacje...

Za to 250pln na cel charytatywny mi się podoba, szkoda że użyty do migania się od umowy


Prosta propozycja nie zmieniająca treści zakładu a dodająca ryzyko i Ty odrzucasz, bo nie.

Zatem ja czekam jeszcze 18 godzin na przyjęcie propozycji lub zmianę nazwy, inaczej zakład uważam za niebyły. Nie podpisywałem niczego z Rebels
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
No cóż wszyscy mówili że Black nie dotrzyma umowy i zaraz zacznie coś wymyślać. To jeszcze go broniłem, że taki nie jest. No nic tym razem prawda stała za demokracją.
 

DeletedUser209423

Guest
Zakładam, że dalej stoisz murem za witam. Także moja propozycja: Stawka 300zł. Jeżeli wygra witam, wpłacam ja, jeżeli wygra AK wpłacasz Ty na wybrany przez drugą osobę cel charytatywny. W momencie wygranej Bellum wynik remisowy i wpłacamy po 150zl. Wchodzisz?

Zakładam, że AK bądź Witam mogą wygrać.
Zatem zakład do kitu
Jestem pewien, że nie bELLUM
 
Do góry