Dzień Dobry Misiaki

Sir ThornWar

#FRONT69
Wynik reakcji
517
No nie wiem, nie zazdroszczę sytuacji kiedy plemię musi wybierać który front pchać, a który ograniczać by polepszyć swoją sytuację. A przyjdzie ci taki koń i focha walnie. Beka że są ludzie którzy mają kij w dupie i będą utrudniać bo ktoś ma jakieś niespełnione ambicje i wie lepiej co jest dobre dla plemienia. Nie że kibicuje fine w tej wojnie ale to słabe trochę, jeszcze na fo z tym przychodzić. Można skończyć w normalny sposób.
Baran już nie zgrywaj takiego dobrodzieja <rotfl>
 
Wynik reakcji
3.001
Dziwnie się to czyta, przecież wy byliście jednymi z najbardziej toksycznych graczy w plemieniu, więc niezbyt fair kończąc grę zostawiać jeszcze większy niesmak po sobie.
No tak bo przecież polak robak jest tego nauczony że musi się zgadzać i przyjmować z pochylona głową wszystko co mu się podstawi pod nos. Nie może mieć swojego zdania xD Jesli ktoś nam obiecuje grę już nazwijmy to na tym froncie a potem robi wszystko aby to utrudnić bo nie jesteśmy z ich uniwersum to nie da się inaczej :) Z reszta... My nie jesteśmy toxic. Jeśli nikt nie robi nam pod górkę to robimy po prostu w plemieniu swoje :) A to że większość graczy w dzisiejszym community plemion to pizdy które się splacza o wszystko to już temat na inną rozmowę xdd
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
Dziwnie się to czyta, przecież wy byliście jednymi z najbardziej toksycznych graczy w plemieniu, więc niezbyt fair kończąc grę zostawiać jeszcze większy niesmak po sobie.
Jaki toxic. Ja nigdy w życiu nie byłem bardziej family friendly niż dla fine. Nie moja wina że była grupa osób która na siłę nas prowokowała, czytać godys pan jerzyna etc. Co jeszcze śmieszniejsze aktualnie są w radzie. Na akcji na bellum lecieliśmy na 8 wsi - które padły. Tylko mankament jest taki że "nasi" mimo komend dogrywali swoje grubaski przed nami widząc że lecą już nasze bo "mieli bliżej". Ciągłe wyzywanie naszych osób nawet pytania od rady czy na pewno nie skosujemy? No szanujmy się. Ja osobiście od pierwszej akcji na bellum która wyszła - owszem. Ale smak po tym co frontowcy nam zrobili pozostał i wtedy już powiedziałem że pierdole takie granie w gronie, które robi wszystko pod górkę.

/Czaruś
 
Do góry