Dzień Dobry Misiaki

4Justice

Chłop
Wynik reakcji
19
ok czas wrócić do spraw bieżących

Kolejny biedny gracz PW wyrzucony z fiesty za utratę wiosek, które uwaga były diodami bez obstaw stałych. PEWNIE KOLEJNY AGENT WITAM

View attachment 46537
Ooo Widzę moje wioseczki

I o co wy się kłócicie wogole?
Kto ma rację?

Fiesta wysyłała ataki i nie trzymała się ustalonego PONa, i nie ważne czy to gracz kret czy to rozbiórka... Jeden gracz nawet były odpowiada za całe plemię i tyle.

Ile razy wy wbiliście kosy i tylko sobie wypominacie... Na tym polegać zaczęła gra w Plemiona, dlatego trzeba uważać kogo się bierze do plemienia a nie Zaciągać każdego kogo się da by zrobić masówkę a później rozbierać graczy dla darmowych wiosek.

Podpisując Sojusz czy PON bierzecie na siebie odpowiedzialność za osoby w plemieniu.

Lecz jak to się mówi, Gdy pali Ci się pod nogami rekrutują więcej osób które z czasem same wbija wam kosę aby się ratować lub wam rzucić guffno pod nogi ☺️
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
59.447
Oh, kolejny dzień, te same problemy. Kolejna kareta od ak... Brawo panowie. Pogratulować bałaganu jaki macie w plemieniu :) kolejni co tylko chcą wjechać bez wypowiedzenia.

Człowiek też już powoli ma dość takiego zachowania. Po cholerę to?
Skąd to zaskoczenie? Woleli zbrukać swój honor grą z fIESTĄ zamiast wybrać cięższą, ale uczciwą ścieżkę.
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
AK- Anonimowi kosownicy
A może to jednak fine siedzi na zascie i wysyla karety ?
Pewnie tak, nudzi się nam i sami na siebie karety wysyłamy z ich kont.

Skąd to zaskoczenie? Woleli zbrukać swój honor grą z fIESTĄ zamiast wybrać cięższą, ale uczciwą ścieżkę.
Ale ja nie jestem zaskoczony, wręcz właśnie napisałem że kolejny dzień i ten sam cyrk i te same małpy.
Makabra, przeszli tylko na stronę fiesty i bellum i taki syf robić... Niestety nadzieja tylko w @Bl-ack Sno-w że zgłoszenia zrobią swoje i ich wyjaśni.
 

Deleted User - 8687748

Guest
Może jednak @Kuwejt ma większy plan na to :D
Lud tak chciał i tyle xd Mocno im się to odbije po tej nagonce z AK co najbardziej byli antyFiesta. Na szczęście to nie ja muszę tłumaczyć swoim czemu własne plemię ich w kulki robi. Mam tylko nadzieję, że wejdą tutaj na front krzykacze z AK, albo pograją jakoś do maja jak się front do nich zbliży
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Lud tak chciał i tyle xd Mocno im się to odbije po tej nagonce z AK co najbardziej byli antyFiesta. Na szczęście to nie ja muszę tłumaczyć swoim czemu własne plemię ich w kulki robi. Mam tylko nadzieję, że wejdą tutaj na front krzykacze z AK, albo pograją jakoś do maja jak się front do nich zbliży
O kurde, do maja to może być ciężko. Hehe
 
Do góry