Dzień Dobry Misiaki

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Jprdl znowu się zanosi na WIELKA WOJNĘ Z PEWNIACZKAMI, a już ich nawet polubiłem odkąd nie ma tam rudej kłamczuchy wydaje mi się,że spokornieli po 174
Mi się wydaje że 174 był dość mocno specyficzny i się nie umieliśmy dogadać po prostu tam. No ale kto wie, było, minęło. :p

Wiadomo Krised i Wafel TOP ale nawet tempy9000 i otumaniony kwasami coś mądrego czasem napiszą, Black ich nawrócił na właściwa drogę
Krised to Wafel więc wiadomo, mój coop zawsze był top @Krised hehe
 

DeletedUser209423

Guest
Wiadomo Krised i Pod Wpływem TOP ale nawet tempy9000 i otumaniony kwasami coś mądrego czasem napiszą, Black ich nawrócił na właściwa drogę

Tak
Myślę, że przemówiłem Otumanionemu do jego przyzwoitości. Widać, że nie jest już tak złym człowiekiem jak kiedyś.
Widać, że ma wyrzuty sumienia z powodu swoich dawnych czynów.
Chwalebna postawa

--

Brawo AK.
Kolejny dzień kolejne ataki ;) ataku czyszczącego oraz grubych nie bd wklejał

Bezczelne łachudry
Pajace
 

AlistarOvereem

Miecznik
Wynik reakcji
184
Bezczelne chamy i kosownicy z fine. Zrekrutowaly gracza na którego leciałem aby płakać potem na forum.
Mam nadzije, że wioskę oddacie bo takie świństwo będzie ciągnęło się za wami kosownikami . Tfu na was
Nie spodziewałem się aż tak głupiego tłumaczenia.

1. Nawet uznajmy że to nie nasz gracz (mimo iż wiadome że jest nasz lecz po prostu wyszedł na czas ustawienia frontu) to złamałeś granice ustalone przez radę i już jesteś na przegranej pozycji. Ksoks zmień nick na Kkosa
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Bezczelne chamy i kosownicy z fine. Zrekrutowaly gracza na którego leciałem aby płakać potem na forum.
Mam nadzije, że wioskę oddacie bo takie świństwo będzie ciągnęło się za wami kosownikami . Tfu na was
Zobacz w tw stats, chłop wyszedł na chwilę z innego członu i wszedł z powrotem. Po za tym to nie istotne dzbanie bo granica jest xd śmieszny czlowieku
 
Do góry