Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
17
Nawet jeśli to WITAM miałoby wbić kosę to niech ktoś mi powie jakim prawem wgl ktoś z fiesty ma z tym problem ? Po kosie na EM takiej jaką zrobili na prawdę myśleli że ktoś im jeszcze uwierzy ? Przygotujcie się pizdeczki bo to wasz ostatni świat na którym przeżyliście tak długo bo umiejętności i mózgu to macie zero a na kosę już nikt wam nie pozwoli po tym co tutaj odjebaliscie szukajcie lepiej kogoś kto was przyjmie albo wypierdalać na Arkadię lamusy jebane
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Już tłumaczyłem blackowi że ma skleic pizde i się nie odzywać jak nie gra na świecie. Dostałeś w pizde przy 1 wiosce to wypierdalaj na nexta zatruwać życie innym.

Nie napisałem i nie broniłem Fiestę ale także słyszałem że konto z którego atakowani byliście było w czasie zastępstwa gracza od Was także chyba jest to również słabe :)

I black idioto przestań mnie odznaczać bo nie będę nabijał postów na takim idiocie jak Ty
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
Już tłumaczyłem blackowi że ma skleic pizde i się nie odzywać jak nie gra na świecie. Dostałeś w pizde przy 1 wiosce to wypierdalaj na nexta zatruwać życie innym.

Nie napisałem i nie broniłem Fiestę ale także słyszałem że konto z którego atakowani byliście było w czasie zastępstwa gracza od Was także chyba jest to również słabe :)

I black idioto przestań mnie odznaczać bo nie będę nabijał postów na takim idiocie jak Ty
To źle słyszałeś
 

BranD.

Łucznik
Wynik reakcji
575
Już tłumaczyłem blackowi że ma skleic pizde i się nie odzywać jak nie gra na świecie. Dostałeś w pizde przy 1 wiosce to wypierdalaj na nexta zatruwać życie innym.

Nie napisałem i nie broniłem Fiestę ale także słyszałem że konto z którego atakowani byliście było w czasie zastępstwa gracza od Was także chyba jest to również słabe :)

I black idioto przestań mnie odznaczać bo nie będę nabijał postów na takim idiocie jak Ty

Ziomuś ale lyknales przynęte xd takie posty tylko go napędzają. Najlepiej ignorować xd
 

AlistarOvereem

Miecznik
Wynik reakcji
184
@Bl-ack Sno-w zobacz obłudne i kłamliwe AK nie potrafi dotrzymać okresu wypowiedzenia
Ehh.. nie ma już wartościowych plemion :) Brawo AK za wasze ruchy i nie tłumaczycie się że to rozbiórka itp, od kilku dni kręcicie i dzisiaj widzę wchodzicie w kolejny etap wojny :) Prowokacje prowokacje :) Żeby później nie było płaczu że Fine wleciało przed zakończeniem okresu wypowiedzenia. Już od dawna zjadacie wioski poza określoną granicą wbijając cwela w ustalenia współpracy które w danym czasie były ustalone. Wstyd.
 
Wynik reakcji
3.001
Ehh.. nie ma już wartościowych plemion :) Brawo AK za wasze ruchy i nie tłumaczycie się że to rozbiórka itp, od kilku dni kręcicie i dzisiaj widzę wchodzicie w kolejny etap wojny :) Prowokacje prowokacje :) Żeby później nie było płaczu że Fine wleciało przed zakończeniem okresu wypowiedzenia. Już od dawna zjadacie wioski poza określoną granicą wbijając cwela w ustalenia współpracy które w danym czasie były ustalone. Wstyd.
Nie wiem co gorsze xd To że AK zjadło z 40 wsi poza granicą czy to że gracze fine wierzą że AK je odda XD
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Co do akcji byłego gracza już AK nikt tam zasta nie ma gracz na własną rękę zaatakował gracza fine

Mogę tylko przeprosić całe fine za to zachowanie.Miejmy nadzieję że support Wam odpłaci w zamian grubymi co będą zbijać karetą za każdym razem do 0 ;)
 
Wynik reakcji
3.001
Co do akcji byłego gracza już AK nikt tam zasta nie ma gracz na własną rękę zaatakował gracza fine

Mogę tylko przeprosić całe fine za to zachowanie.Miejmy nadzieję że support Wam odpłaci w zamian grubymi co będą zbijać karetą za każdym razem do 0 ;)
No to dziwne akurat bo z tego co wiem poinformowaliscie że to rozbiórka i został przeniesiony do takowego członu XD
 
Do góry