Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Nie sądzę byś chciał grać skoro supportem się pomagają. Nie potrafią uczciwie . Jeżeli on z tego powodu jest dumny to powinien skasować się z plemion. A wam życzę powodzenia z takim podejściem do gry

Jebać sylwana

Lubię Cię, wiesz o tym, ale nie mogę już czytać tego płaczu.
Odblokowali Cię? To weź dupę w troki i odwdzięcz im się, żeby za miesiąc śmiać się każdemu z nich prosto w profil.
Nie musisz ich pokonać w wojnie, chociaż stawiaj opór a MS i Fine będzie robiło swoje.
I za miesiąc będziesz zwycięzcą.

Więc albo masz jaja, albo jak zamierzasz tu płakać, bo zabrali Ci wioseczki, to spadaj na drzewo i nie zawracaj tyłka. Prawdziwy facet nie beczy, tylko bierze się za robotę.
A masz nadal duże możliwości
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.980
Niestety z głębokim żalem obserwuje dalsze poczynania plemienia AK... Z plemienia poczciwego, WIELKIEGO, które miało wyjaśniać kosiarzy takich jak FIESTA przezucili sie na wyjaśnianie prawilnych plemion takich jak FINE i porzucili wartości jakimi sie kierowali od początku tego świata dla jakiejś blaszki, która jest nic niewarta. Byłem ich wielkim fanem, ale ostatnie tygodnie nie zwiastują najlepiej, jezeli nadal będą podąrzać tą drogą. Na szczęście jest tam kilku honorowych graczy jak @Lucas4w . którzy mam nadzieję, że wkrótce obalą nędzną władze w plemieniu AK i przywrócą ich na właściwe tory, czyli gre z rączkami, a nie dla blaszki wszystko.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Niestety z głębokim żalem obserwuje dalsze poczynania plemienia AK... Z plemienia poczciwego, WIELKIEGO, które miało wyjaśniać kosiarzy takich jak FIESTA przezucili sie na wyjaśnianie prawilnych plemion takich jak FINE i porzucili wartości jakimi sie kierowali od początku tego świata dla jakiejś blaszki, która jest nic niewarta. Byłem ich wielkim fanem, ale ostatnie tygodnie nie zwiastują najlepiej, jezeli nadal będą podąrzać tą drogą. Na szczęście jest tam kilku honorowych graczy jak @Lucas4w , @West . którzy mam nadzieję, że wkrótce obalą nędzną władze w plemieniu AK i przywrócą ich na właściwe tory, czyli gre z rączkami, a nie dla blaszki wszystko.

Dałem like i zabrałem w momencie gdy przeczytałem, że pajac @West honorowy.
Już trzeci raz się nabieram na to, że gdy już wydaje się, że mądrzejesz....to nagle masz atak głupoty i totalnego odjazdu.
Jednak jesteś nadal zakałą.

--

Racja SZEF BULWA nie może być porównywany do nikogo @mefisto75 x Rokush .

Spaślak BulwaŻenady
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.980
Fakt west to pierwszy gość przyklaskujący haniebnej propagandzie fiesty na temat rzekomej kosy Wielkiego Witam, @Ohtar1 otrząśnij się
Moj błąd, juz poprawiiłem. Niestety nie widziałem tego, jak West dał się zmanipulować Fiescie, ale to pewnie z nienawiści do Witam. Wydawał się spoko mordą, ale jak tak to kolejny do odstrzału :(
 
Wynik reakcji
444
Lubię Cię, wiesz o tym, ale nie mogę już czytać tego płaczu.
Odblokowali Cię? To weź dupę w troki i odwdzięcz im się, żeby za miesiąc śmiać się każdemu z nich prosto w profil.
Nie musisz ich pokonać w wojnie, chociaż stawiaj opór a MS i Fine będzie robiło swoje.
I za miesiąc będziesz zwycięzcą.

Więc albo masz jaja, albo jak zamierzasz tu płakać, bo zabrali Ci wioseczki, to spadaj na drzewo i nie zawracaj tyłka. Prawdziwy facet nie beczy, tylko bierze się za robotę.
A masz nadal duże możliwości

Jaki płacz. Od kiedy niesłuszne permy są w plemionach ? Siedzę i bronie konta bo leci już 500 ataków i jakieś kilka karet , obrona obroną ale za takie zagrywki odechciewa się grać

Chce zobaczyć was w mojej sytuacji a szczególnie Ciebie Black . Byś tu każdego z gównem zrównał i Fo pilnował 25/7 . Więc trochę wyrozumiałości.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.536
Jaki płacz. Od kiedy niesłuszne permy są w plemionach ? Siedzę i bronie konta bo leci już 500 ataków i jakieś kilka karet , obrona obroną ale za takie zagrywki odechciewa się grać

Chce zobaczyć was w mojej sytuacji a szczególnie Ciebie Black . Byś tu każdego z gównem zrównał i Fo pilnował 25/7 . Więc trochę wyrozumiałości.
A po co Black ma się tarzać w gównie z resztą graczy tej pseudo gry? Siedzi sobie na fo i ma giga esse z dzieciaczków no i elo
 

DeletedUser209423

Guest
Fakt west to pierwszy gość przyklaskujący haniebnej propagandzie fiesty na temat rzekomej kosy Wielkiego Witam, @Ohtar1 otrząśnij się

W punkt.
West to zwykły wariat i sprzedajny typ

--

Jaki płacz. Od kiedy niesłuszne permy są w plemionach ? Siedzę i bronie konta bo leci już 500 ataków i jakieś kilka karet , obrona obroną ale za takie zagrywki odechciewa się grać

Chce zobaczyć was w mojej sytuacji a szczególnie Ciebie Black . Byś tu każdego z gównem zrównał i Fo pilnował 25/7 . Więc trochę wyrozumiałości.

Posłuchaj.
Równaj ich z czym tylko chcesz. Jeszcze like Ci rzucę do każdego takiego wpisu.
Ale skoro masz możliwość ich pokonać, nadal, to przestań się poddawać tylko do dzieła.
Powtarzam Ci jeszcze raz, nikt nie oczekuje, że teraz wyjdziesz na zero czy na plus.
Stawiaj opór, to już wiele. Za chwilę Fine wpada i zacznie się młócka.

Rozumiem, że czujesz się pokrzywdzony i słusznie.
Ale tym mocniej powinieneś chcieć pokazać kretowi Sylwanowi gdzie jego miejsce.
Walcz jeszcze chwilę i zobaczysz jak będziesz mógł się z niego śmiać
 
Do góry