Dzień Dobry Misiaki

sahred

Łucznik
Wynik reakcji
652
Najważniejsze, że potężne RA jest wczoraj/dzisiaj +4 na wojnie ze mną. Zajęło im to tylko 7 dni wrzucania offów w gracza 20k pkt (1 wioska 9k, reszta barby 2k+)
@cyaaaa2 ma tak potężną ekipę, że już niedługo otwierają nowy front z rozbiórkami.

Wszyscy powinniśmy być dumni, że możemy grać na tym samym świecie, co gracze pokroju nieudacznik?3x., piter0101, vivan, snif532.

@Bujnik x kukizecki szukam plemienia, daj zapke.
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Zgoda była na rekrutowanie kilku graczy z 100% xD
A nie odcięcie nas o długości od nich + mowisz o wioskach które biliście bo były zagrożeniem .
Nie wiedziałem że barbki na naszym terenie to dla was zagrożenie . xD .
Idzmy w to dalej w takim razie skoro wasi gracze mieli nam te wioski oddać to czemu nie wiedzą o granicy, wgle i o tym że nie mają brać wiosek za naszą granica+jak nie wiedzą o granicy to jak mają wiedzieć o tym że mają coś nam oddacxDDD.
A idąc jeszcze dalej nie rekrutowaliście graczy tylko 100% tylko wszystko co na drzewo nie uciekło .
Dobrze że barb sie nie da bo też by były w EM .
Skrypt na granice był podany w PON, w radzie nie siedziałem, co moge przyznac teraz za mój błąd bo sam chetnie bym każdego takiego debila wypieprzył z plemienia.
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
do budy? nie wiem gdzie sypiasz ale wiem że znikasz z mapy i dobrze idioty mniej na serwerze

Przegraliście,wina kuwejta że mieliście 3 fronty

koniec tematu

wypad na nexta
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
no napisz jeszcze coś ciekawego abyś się jeszcze dowartościował

jestem głupi bo gram w te piksele to fakt

ale Ty zachowujesz się jak jakieś zwierzę które dostało klawiaturę do ręki ;) nie obrażałem Cię a Ty mnie tutaj od głupków wyzywasz ;) karma wraca za tarany pisałem to już 100 stron temu i także pisałem że to nie była decyzja kuwejta

ale tak czytając ostatnie dni forum była to najlepsza decyzja jaką mogli podjąć
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
no napisz jeszcze coś ciekawego abyś się jeszcze dowartościował

jestem głupi bo gram w te piksele to fakt

ale Ty zachowujesz się jak jakieś zwierzę które dostało klawiaturę do ręki ;) nie obrażałem Cię a Ty mnie tutaj od głupków wyzywasz ;) karma wraca za tarany pisałem to już 100 stron temu i także pisałem że to nie była decyzja kuwejta

ale tak czytając ostatnie dni forum była to najlepsza decyzja jaką mogli podjąć
Nie musisz mnie obrażać abym wiedział ze jestes głupi, chłopie XD
Nie obrażam cie aby podniesc swoją wartość, uważam ze strzeliliśmy sobie w stope i zle postąpiliśmy ugadując sie z krótkowzrocznymi ćwierćinteligentami. I zwierze bo co, bo cie obrazam? Bo jesteś przygłupem? A to moja wina, ze jezyk ktorym operujemy posiada określenia na takie osoby jak ty? <tanczy>

EDIT:
Rozumiem Twoja frustrację ale nie możemy nic na to poradzic. Ważne że te kurewskie miski dostały wypowiedzenie jestem zadowolony
Masz panie niezwierzęcy :) Cywilizowany Hipokryta Pan Głupiec West.
 
Ostatnia edycja:

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
nie obrażasz ale 3 linijki w których obrażasz ;)

Twoje szczekanie dobiegło końca

AK najgorsze plemię

Napisz do fiesty może sojka podpiszą
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
nie obrażasz ale 3 linijki w których obrażasz ;)

Twoje szczekanie dobiegło końca

AK najgorsze plemię

Napisz do fiesty może sojka podpiszą
Nie obrażam, ale obrażam? Skąd to wziales XD
I: Ale ja cie obrażam i nigdzie temu nie zaprzeczyłem XD Po prostu moim celem nie jest obrażanie ciebie aby podnieść swoje ego lub aby stanela mi kuśka XD Skoro nie wyczytałeś tego w poprzednich postach, gdzie jasno to napisałem, to naprawde jesteś głupcem z problemem czytania ze zrozumieniem, po czym szczekasz tu na lewo i prawo.
 
Do góry