Dzień Dobry Misiaki

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
To FO wygląda w połowie jak w pierwszym tygodniu walk na etapie kilku wsi <help> Chwalenie się jakimiś wysrywami że ktoś komuś ubił offa nie podając czy to była kontra / odbitka czy cokolwiek innego przy plemionach liczących tysiące wiosek albo jakiś chłopach którzy się dziwią że dostają bany za pushingi / multikonta / bronienie akcji z 5 kont naraz bo nie ma komu. Naprawdę zimny ten styczeń <shrug>
 

DYRONE93

Pikinier
Wynik reakcji
142
@markopolo19

A Ty po co zrekruowales ludzi z RA skoro potem położyłeś na nich lache?

Wybacz mi ale nie po to im poświęcałem tyle czasu żeby potem wyłożyć na nich lache . Mimo wszystko uważam że wyciągnęli dużo doświadczenia przez ten okres.

Nie traktowałem ich jak mięso armatnie

I za to masz szacunek i nie tylko z mojej strony, pomimo tego co napisałeś o umiejętnościach ludzi z którymi walczysz po jednej stronie.
 
Wynik reakcji
2.703
Nie ma to jak być chujem i się z tego jeszcze śmiać
Mogę wrzucić raporty równie dobrze z ataków Em chociażby na mnie xD
Czy kilkadziesiąt wiosek gdzie złamaliście zasady rekrutacją lub braniem wiosek za nasza granicą xD.
Co ciekawe gracze EM wgle nie wiedzą o istnieniu tej granicy.
Co więcej zabraliście tych ludzi tylko dlatego by oni dostali na łeb w 1 kolejności a wy mogli zbierać darmy dalej ze swoich xD
I liczycie że ktoś sie zlituje .

Dodam, że wasi gracze nawet nie wiedzą kiedy oficjalnie kończy sie współpraca .
Dziwne az że ta fiesta was nie skasowała.
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Mogę wrzucić raporty równie dobrze z ataków Em chociażby na mnie xD
Czy kilkadziesiąt wiosek gdzie złamaliście zasady rekrutacją lub braniem wiosek za nasza granicą xD.
Co ciekawe gracze EM wgle nie wiedzą o istnieniu tej granicy.
Co więcej zabraliście tych ludzi tylko dlatego by oni dostali na łeb w 1 kolejności a wy mogli zbierać darmy dalej ze swoich xD
I liczycie że ktoś sie zlituje .

Dodam, że wasi gracze nawet nie wiedzą kiedy oficjalnie kończy sie współpraca .
Dziwne az że ta fiesta was nie skasowała.
głośno szczekasz po fakcie ;)
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Przed, w czasie, po Wam normalnie człowiek nie dogodzi :/
Cytowalem twoj wysryw? Nie? Wracaj wiec do budy.


Człowieku ja mam na wszystko wiadomości waszych graczy/raporty

Tylko na cholere mam tu z tym lecieć skoro nawet gracze grający w Miśkach nie szanują samych miśkow xD

Co do wiosek za granicą były wyznaczone osoby po naszej i waszej stronie. Wioski tak czy siak skończyły by ostatecznie w odpowiednim plemieniu, TWSTATS i łatwo mozna dojść co gdzie było.

Chciałem cos wspomnieć o łamaniu warunków pona przed czasem jego skończenia (10.03) z waszej strony, ale skoro sami tam gracze łamią z strony EM (Wiele osób skończyło gre juz kilka dni temu i w teorii projekt skończył swoja przygodę) to jebać ;)

Po prostu jak sie ugaduje z kims chociażby PON z dokładnymi warunkami, to te warunki stara sie przestrzegać i w sytuacjach ich łamania się dogadać. A nie zbierać dowody do wjebania się w to plemie :D I prosze nie wyskakiwać o łamaniu warunkow i zabieraniu wiosek zza granicy na 2 dni bo wioska i tak zostałaby oddana... Może jestem staroświecki i lubie gdy laseczka nie ma parówki, a rozmowy dyplomatyczne w plemionach po coś są, a nie tylko zbędnym dodatkiem, który i tak skończy sie jakąś kosą xd
 
Wynik reakcji
2.703
Cytowalem twoj wysryw? Nie? Wracaj wiec do budy.




Co do wiosek za granicą były wyznaczone osoby po naszej i waszej stronie. Wioski tak czy siak skończyły by ostatecznie w odpowiednim plemieniu, TWSTATS i łatwo mozna dojść co gdzie było.

Chciałem cos wspomnieć o łamaniu warunków pona przed czasem jego skończenia (10.03) z waszej strony, ale skoro sami tam gracze łamią z strony EM (Wiele osób skończyło gre juz kilka dni temu i w teorii projekt skończył swoja przygodę) to jebać ;)

Po prostu jak sie ugaduje z kims chociażby PON z dokładnymi warunkami, to te warunki stara sie przestrzegać i w sytuacjach ich łamania się dogadać. A nie zbierać dowody do wjebania się w to plemie :D I prosze nie wyskakiwać o łamaniu warunkow i zabieraniu wiosek zza granicy na 2 dni bo wioska i tak zostałaby oddana... Może jestem staroświecki i lubie gdy laseczka nie ma parówki, a rozmowy dyplomatyczne w plemionach po coś są, a nie tylko zbędnym dodatkiem, który i tak skończy sie jakąś kosą xd



Czyli sugerujesz że dyplomata zgadza się na granice .
A rekrutaNT sobie rekrutuje z 20 osób lekko + do tego jeszcze bierzecie dziennie wioski na naszej granicy a AK ma sie temu biernie przyglądać. xD
Bo wy je oddacie ? ale bierzecie dalej kolejne xDDD.

To brzmi rozsądnie .

I nie zbieram na was dowodów tylko gracze od was sami gadaja do randomów z AK o tym jak EM traktuje swoich xD
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Czyli sugerujesz że dyplomata zgadza się na granice .
A rekrutaNT sobie rekrutuje z 20 osób lekko + do tego jeszcze bierzecie dziennie wioski na naszej granicy a AK ma sie temu biernie przyglądać. xD
Bo wy je oddacie ? ale bierzecie dalej kolejne xDDD.

To brzmi rozsądnie .

I nie zbieram na was dowodów tylko gracze od was sami gadaja do randomów z AK o tym jak EM traktuje swoich xD
To daj mi na priv jak traktują SWOICH, bo bardzo jestem ciekawy co za bzdety ktos pisał XD
Tylko wasz dyplomata zgodzil sie na to rekrutowanie, luuuuuuuuuudzie ile można to pisac.

Kolejne wioski brane za granicą jak była to osoba NP. Zrekrutowana, czyli miala wokół 50 czerwonych wiosek wokół siebie i ta osoba wraz z wspomnianymi 50cioma wioskami przeciwnika były po waszej stronie granicy. Dostaje od tych wiosek czerwonych offy na morde, no to chlop puszcza swoje offy, grube i likwiduje zagrozenie. Według waszego tłumaczenia chłop nie miał prawa niczego przejąc pozwalając przeciwnikom na ciągłe ataki. WIADOMO ze zareaguje i podbije nawet te wioski, po zlikwidowaniu zagrożenia można te wioski zwrócić bo są po waszej granicy.
Jeżeli to dalej do was nie trafia to sam okurwię momo ze chcial podpisywać sie z takimi pustymi łbami xd

Slyszalem od kogoś, że po rozmowie z kims od AK serio nie wiedzieliście co ustalał kuwejt z momo. Nie wiem jak można określić jego i wasze plemie w takim razie XD
AK trzeba przyznać na pewno jedno: Idealnie zamaskowali cały ten gówniany cyrk na kółkach udając plemie chociażby na jakimś poziomie godnego rozmów dyplomatycznych. DOstaliśmy przez to mocnego pstryczka w nos.
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Oho
Czarodziej z Afryki i MotoSromando

Pojedynek intelektualnych gigantów. Nie polecam robić popcornu, bo po przeczytaniu tego jedyne na co będziecie mieli ochotę, to wydłubać sobie oczy.

Nie zachęcam też do czytania tego, bo możecie wpaść w stany depresyjne.
spierdalaj klaunie.

xd bo rzuce brzydkim tekstem o seksualnym podtekscie i znow sie poplaczesz.
 
Wynik reakcji
2.703
To daj mi na priv jak traktują SWOICH, bo bardzo jestem ciekawy co za bzdety ktos pisał XD
Tylko wasz dyplomata zgodzil sie na to rekrutowanie, luuuuuuuuuudzie ile można to pisac.

Kolejne wioski brane za granicą jak była to osoba NP. Zrekrutowana, czyli miala wokół 50 czerwonych wiosek wokół siebie i ta osoba wraz z wspomnianymi 50cioma wioskami przeciwnika były po waszej stronie granicy. Dostaje od tych wiosek czerwonych offy na morde, no to chlop puszcza swoje offy, grube i likwiduje zagrozenie. Według waszego tłumaczenia chłop nie miał prawa niczego przejąc pozwalając przeciwnikom na ciągłe ataki. WIADOMO ze zareaguje i podbije nawet te wioski, po zlikwidowaniu zagrożenia można te wioski zwrócić bo są po waszej granicy.
Jeżeli to dalej do was nie trafia to sam okurwię momo ze chcial podpisywać sie z takimi pustymi łbami xd

Slyszalem od kogoś, że po rozmowie z kims od AK serio nie wiedzieliście co ustalał kuwejt z momo. Nie wiem jak można określić jego i wasze plemie w takim razie XD
AK trzeba przyznać na pewno jedno: Idealnie zamaskowali cały ten gówniany cyrk na kółkach udając plemie chociażby na jakimś poziomie godnego rozmów dyplomatycznych. DOstaliśmy przez to mocnego pstryczka w nos.

Zgoda była na rekrutowanie kilku graczy z 100% xD
A nie odcięcie nas o długości od nich + mowisz o wioskach które biliście bo były zagrożeniem .
Nie wiedziałem że barbki na naszym terenie to dla was zagrożenie . xD .
Idzmy w to dalej w takim razie skoro wasi gracze mieli nam te wioski oddać to czemu nie wiedzą o granicy, wgle i o tym że nie mają brać wiosek za naszą granica+jak nie wiedzą o granicy to jak mają wiedzieć o tym że mają coś nam oddacxDDD.
A idąc jeszcze dalej nie rekrutowaliście graczy tylko 100% tylko wszystko co na drzewo nie uciekło .
Dobrze że barb sie nie da bo też by były w EM .
 
Wynik reakcji
2.703
Oho
Czarodziej z Afryki i MotoSromando

Pojedynek intelektualnych gigantów. Nie polecam robić popcornu, bo po przeczytaniu tego jedyne na co będziecie mieli ochotę, to wydłubać sobie oczy.

Nie zachęcam też do czytania tego, bo możecie wpaść w stany depresyjne.

Jak to jest że nawet nie musisz nic pisać ,a juz jestem za aborcją i eutanazja .
 
Do góry