Dzień Dobry Misiaki

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.645
MS sobie atakuje bez poszanowania okresu wypowiedzenia, czy gracz buczków sobie przeszedł do rebels, zaczal atakowac i wrocil do nich podczas okresu wypowiedzenia to niezłe ruchy są. Jeśli ktoś łamie pona to sie go wypowiada, jesli atakuje podczas pona to przestaje sie przestrzegać okresu wypowiedzenia
Btw tak jak powinno się przestrzegać okresu wypowiedzenia, tak samo trzeba było trzymać się założen PONa i nie łamać granic, wy sobie możecie łamać założenia podpisanego dokumentu, ale druga strona nie, ta?

Jak na razie traktowałem prześmiewczo te twoje wypociny, ale mam awersje na takie pierdolenie. Weź ty człowieku google hipokryty ściągnij w końcu, bo nie widzisz tego jaki syf ten wasz Marco z Pola kręci.
 

DeletedUser209423

Guest
Pragnę zauważyć, że ciche i spokojne MS jednym ruchem wprowadziło świat w jego kluczową fazę.
Tak, to dopiero ponad 50 dni, ale MS uruchomiło proces w którym wyłonią się jak podejrzewam 3 obozy.

W najlepszym położeniu są Witam, MS i AK.

W takim dość średnim i niepewnym Fiesta. Ale tu wiele jeszcze się zadzieje na pewno.

W fatalnym bELLUM i EM.

Do jakiej grupy zaliczyć Fine nie wiem jak narazie. Grają zbyt zachowawczo.
Z tego co obserwuje chyba Fine chce chwilę poczekać, żeby zobaczyć jak potoczą się losy bELLUM i jak pojawią się problemy dołączyć do konsumpcji tortu. A w tym czasie zjadać spokojnie resztki plecaków.
Fatalny błąd.
Fine jeśli chce wziąć udział w decydującej rozgrywce, musi przyspieszyć. Świat im odjeżdża.
Jak to zrobić?
Trzeba dołączyć się do walki przeciw bELLUM już teraz i w odpowiednim momencie część graczy zarekrutować.
To pomoże zdobyć teren, który pozwoli odegrać rolę na świecie.
Jeśli tego nie zrobią, podzielą los przegranych.
Nie czepiam się Fine od dawna, ale nie rozumiem ich strategii i trzeba nazwać rzeczy po imieniu, bo są jak narazie najbardziej tchórzliwym plemieniem na tym świecie. Przesypiają świat. I obudzą się chyba zbyt późno.
Walczą z upadłymi plecakami i tyle.
Tak nie wejdzie się do gry o najwyższe cele. Albo odważnie zaczną walczyć, albo nikt się z nimi nie będzie liczył.
Obecne zdobycze po 50 dniach świata są słabe i zdobyty teren zbyt mały.
 

DeletedUser209423

Guest
Ja to czuję obłudnika i kłamce, na odległość cię idzie wyczuć.

A ten MotoSromando Twój kumpel przegryw nadal seksistowskie obleśne teksty wstawia?
Czy już jak szczur w norze siedzi?
Bo nie widzę jego wpisów.

Mam nadzieję, że teraz bohater pokaże jak to walczyć na dwa fronty.
Chyba, że desperacja taka, że pójdzie klękać przed Fiestą. To to by była heca roku.

--

Blacku FINE ma się dobrze :)
Otumaniony miał proroczy sen w którym wygrywamy świat <tanczy>

Tak, nie wątpię, że Fine ma się dobrze.
Twierdzę jedynie, że obecny rozwój skazuje to plemię na porażkę i nie wiem dlaczego władze Fine tego nie dostrzegają.

Mimo, że moja wojenka z Fine się skończyła, to trzeba powiedzieć wprost, że Fine w chwili obecnej jest plemieniem, które w rozgrywce w ogóle się nie liczy.
No takie fakty.
Jak rozwijasz się wolno, to inni Ci uciekają i zaczynają nad Tobą dominować.
Jak trzeba działać pokazało sąsiadujące AK.

Widzisz różnicę? Fine stoi w miejscu, przez zachowawczą dyplomację
 

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.562
A ten MotoSromando Twój kumpel przegryw nadal seksistowskie obleśne teksty wstawia?
Czy już jak szczur w norze siedzi?
Bo nie widzę jego wpisów.

Mam nadzieję, że teraz bohater pokaże jak to walczyć na dwa fronty.
Chyba, że desperacja taka, że pójdzie klękać przed Fiestą. To to by była heca roku.

--



Tak, nie wątpię, że Fine ma się dobrze.
Twierdzę jedynie, że obecny rozwój skazuje to plemię na porażkę i nie wiem dlaczego władze Fine tego nie dostrzegają.

Mimo, że moja wojenka z Fine się skończyła, to trzeba powiedzieć wprost, że Fine w chwili obecnej jest plemieniem, które w rozgrywce w ogóle się nie liczy.
No takie fakty.
Jak rozwijasz się wolno, to inni Ci uciekają i zaczynają nad Tobą dominować.
Jak trzeba działać pokazało sąsiadujące AK.

Widzisz różnicę? Fine stoi w miejscu, przez zachowawczą dyplomację
Myślę że już niedługo karty pójdą na stół i zacznie się prawdziwa zabawa :)
 

DeletedUser209423

Guest
Myślę że już niedługo karty pójdą na stół i zacznie się prawdziwa zabawa :)

Oby, bo to ostatni dzwonek.
Fine jest na tyle do tyłu, że jak wspomniałem musi nadrabiać.
Czyli jedyne wyjście, przepchnąć bELLUM i powiększyć się rekrutacją.

No chyba, że istnieje jakiś inny pomysł, ale jakoś tego nie widzę, bo ta droga najlepsza i najprostsza. Gwarantująca rozwój z dwóch stron.

Ja tylko piszę co widzę a czego niektórzy boją się wprost powiedzieć.
W ostatnim czasie niewiele się mylę, a nawet bym powiedział, że wcale.
 

DeletedUser209423

Guest
Mam też prośbę do moich przyjaciół z RA i MS.
Jak już będziecie te upadłe plemię bELLUM rozbierać na czynniki pierwsze, proszę zwrócić uwagę na gracza @Czarna Szmata
To mój przyjaciel, mimo, że gra w bELLUM.
Porządny chłop, sam nie wiem jak to się stało, że gra w tym pato plemieniu. Może mają na niego jakieś kompromitujące materiały i się boi.
Przyzwoitych ludzi szkoda, polecam go oszczędzić.
Odwdzięczę się.
Przypominam, że kto ma Blacka po swojej stronie, ten wygrywa. Niezmiennie od świata 170
 

Deleted User - 8687748

Guest
Mam też prośbę do moich przyjaciół z RA i MS.
Jak już będziecie te upadłe plemię bELLUM rozbierać na czynniki pierwsze, proszę zwrócić uwagę na gracza @Czarna Szmata
To mój przyjaciel, mimo, że gra w bELLUM.
Porządny chłop, sam nie wiem jak to się stało, że gra w tym pato plemieniu. Może mają na niego jakieś kompromitujące materiały i się boi.
Przyzwoitych ludzi szkoda, polecam go oszczędzić.
Odwdzięczę się.
Przypominam, że kto ma Blacka po swojej stronie, ten wygrywa. Niezmiennie od świata 170
To jakaś unia czarnych czy co
 

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Pragnę zauważyć, że ciche i spokojne MS jednym ruchem wprowadziło świat w jego kluczową fazę.
Tak, to dopiero ponad 50 dni, ale MS uruchomiło proces w którym wyłonią się jak podejrzewam 3 obozy.

W najlepszym położeniu są Witam, MS i AK.

W takim dość średnim i niepewnym Fiesta. Ale tu wiele jeszcze się zadzieje na pewno.

W fatalnym bELLUM i EM.

Do jakiej grupy zaliczyć Fine nie wiem jak narazie. Grają zbyt zachowawczo.
Z tego co obserwuje chyba Fine chce chwilę poczekać, żeby zobaczyć jak potoczą się losy bELLUM i jak pojawią się problemy dołączyć do konsumpcji tortu. A w tym czasie zjadać spokojnie resztki plecaków.
Fatalny błąd.
Fine jeśli chce wziąć udział w decydującej rozgrywce, musi przyspieszyć. Świat im odjeżdża.
Jak to zrobić?
Trzeba dołączyć się do walki przeciw bELLUM już teraz i w odpowiednim momencie część graczy zarekrutować.
To pomoże zdobyć teren, który pozwoli odegrać rolę na świecie.
Jeśli tego nie zrobią, podzielą los przegranych.
Nie czepiam się Fine od dawna, ale nie rozumiem ich strategii i trzeba nazwać rzeczy po imieniu, bo są jak narazie najbardziej tchórzliwym plemieniem na tym świecie. Przesypiają świat. I obudzą się chyba zbyt późno.
Walczą z upadłymi plecakami i tyle.
Tak nie wejdzie się do gry o najwyższe cele. Albo odważnie zaczną walczyć, albo nikt się z nimi nie będzie liczył.
Obecne zdobycze po 50 dniach świata są słabe i zdobyty teren zbyt mały.

Zamiast zrekrutować wartościowych graczy to walczą z Nazwą byłymi plecakami którzy tak łatwo swoich wiosek nie oddają a inni sobie zasyssają barby albo darmy na obrzeżach i Fine zostaje w tyle jeszcze z miesiąc i nikt się nie będzie z nimi liczył :D
 
Ostatnia edycja:

dadzio5

Miecznik
Wynik reakcji
383
Pragnę zauważyć, że ciche i spokojne MS jednym ruchem wprowadziło świat w jego kluczową fazę.
Tak, to dopiero ponad 50 dni, ale MS uruchomiło proces w którym wyłonią się jak podejrzewam 3 obozy.

W najlepszym położeniu są Witam, MS i AK.

W takim dość średnim i niepewnym Fiesta. Ale tu wiele jeszcze się zadzieje na pewno.

W fatalnym bELLUM i EM.

Do jakiej grupy zaliczyć Fine nie wiem jak narazie. Grają zbyt zachowawczo.
Z tego co obserwuje chyba Fine chce chwilę poczekać, żeby zobaczyć jak potoczą się losy bELLUM i jak pojawią się problemy dołączyć do konsumpcji tortu. A w tym czasie zjadać spokojnie resztki plecaków.
Fatalny błąd.
Fine jeśli chce wziąć udział w decydującej rozgrywce, musi przyspieszyć. Świat im odjeżdża.
Jak to zrobić?
Trzeba dołączyć się do walki przeciw bELLUM już teraz i w odpowiednim momencie część graczy zarekrutować.
To pomoże zdobyć teren, który pozwoli odegrać rolę na świecie.
Jeśli tego nie zrobią, podzielą los przegranych.
Nie czepiam się Fine od dawna, ale nie rozumiem ich strategii i trzeba nazwać rzeczy po imieniu, bo są jak narazie najbardziej tchórzliwym plemieniem na tym świecie. Przesypiają świat. I obudzą się chyba zbyt późno.
Walczą z upadłymi plecakami i tyle.
Tak nie wejdzie się do gry o najwyższe cele. Albo odważnie zaczną walczyć, albo nikt się z nimi nie będzie liczył.
Obecne zdobycze po 50 dniach świata są słabe i zdobyty teren zbyt mały.
Ale ty się pocisz, żeby tylko to bellum upadało.
Oj ale będzie pośmiewisko jak jednak nie będzie po twojemu :D
 

DeletedUser209423

Guest
Ale ty się pocisz, żeby tylko to bellum upadało.
Oj ale będzie pośmiewisko jak jednak nie będzie po twojemu :D

Pośmiewiska nie będzie, bo bELLUM upadnie.
Nie dziś, to jutro. Nie jutro, to za miesiąc.
To się stanie i jestem tego pewien w 100%
Liczę się z tym, że ktoś gdzieś ostatecznie może tu wymięknąć i się wyłamać z porozumień.
Choć na logikę to nie ma sensu, bo upadek bELLUM, to korzyść dla wszystkich z okolicy.

Pośmiewiska nie będzie też dlatego, że wielokrotnie już to przerabiałem. I gdy już cholernie wszystko szło nie po mojej myśli, to na ostatniej prostej w niewyobrażalnie dziwnym splocie okoliczności i tak skończyłem wygrany.

Muszę sprawdzić czy nie mam wśród moich przodków jakiegoś rodu królewskiego. Jest we mnie coś z Cezara.
 
Do góry